Jan Bajura

www.vesteni-osudu.cz

 

 

 

 

 

   

  

                                   Věštění  budoucnosti

 

 

 

 

 

                        Než se rozhodnete napsat...

 

                                                               

        Menu

 

 

Hlavní stránka

Co nabízím

Věštění z tváře

Věštění z ruky

NUMEROLOGIE

Věštění z karet

Kartářské techniky

Karma zák.osudu

Duch.zák.života

Duch.zák.úspěchu

Kosm.hra života

Duše a stres

Duše a temnota

Duše,mysl a tělo

12 tajemství

Velké orákulum

Orákulum se nemýlí

Orákulum v životě

Rozdíly v proroctví

Geopatogenní zóny

 

Věštec.zajímavosti

Věštecké kuriozity

Věštectví a podvody

 

Napsali o mně

Reference 1

Reference 2

KONTAKT

Zájem o stránky

 

 

 

 

 

 

 

Chtěl bych požádat zákazníky, aby si přečetli všechny informace a nedotazovali se na to, co je už v ceníku uvedeno:Kolik to bude stát? Jaké údaje potřebujete? A podobně.

    Doručování, platby, zasílání předpově  

 1. E-maily a objednávky:

 1. Platby:

 1. Doručování:

 1. Termíny zaslání:  Předpovědi zasílám do 1 až 3 týdnů - podle pořadí zaslané platby. Je-li někdo netrpělivý, může to zkrátit včasnou objednávkou.

 2. Fotografie: Pro předpověď budoucnosti (u výběru číslo 2 + 3; ) potřebuji především Vaši fotografii =  Jaké by měly fotografie vypadat, uvádím na konci ceníku.

 3. Potřebné  údaje k  předpovědi:  Údaje musí být pravdivé, na  neexistující osobu  nemá  smysl dělat předpověď.

    Ke každé objednávce a věštění 1 4 uveďte

a) Jméno + současné příjmení

b) Rodné příjmení

c) Datum narození  

 Objednávka č. 1

d) Pro partnerské vztahy = stejné údaje o partnerovi (ce), viz. výše:   a) - c)

     Objednávka  č. 2 + 3 = Fotografie

e) Fotografie:  Jak mají fotografie vypadat - viz. dole na konci ceníku

f) Telefonický kontakt (kdyby se porouchal internet, abych mohl zaslat SMS

 

Informace i údaje jsou diskrétní, spolehlivost je zaručena, po věštění vše z PC vymažu, případné obavy jsou zbytečné.  


K VÝKLADŮM

Kdo si přečte většinu stránek, zjistí, jak všechno do sebe zapadá, z osudového hlediska najde: PROČ jeho život takový je? K mnoha věcem argumentuji fakty, které přikládám, jiné se najdou na webu.

   Prediktivní numerologie je analýza, která zabere několik hodin, výklady nedělám na počkání, pouze písemně. Astrologie není prediktivní vědou, a nemůže zjišťovat to, co zjišťuje numerologie věštecká, protože čísla jdou daleko za rámec pohledu na energie planet. Ať se stane cokoliv v našem životě, má to něco společného s čísly.  Čísla nejsou ničím náhodným a mají také vztah  k věcem našeho všedního života, ale i k vyšším věcem metafysickým.

Proč není astrologie prediktivní vědou? Protože zveřejňované horoskopy jsou všeobecné fráze a lidé je považuji za "blbost". Dobrý astrologický horoskop (nikoliv z novin) definuje individualitu lidského života, vrozené schopností, sklony, které člověk může v sobě rozvíjet... není to věda, která se zabývá tím, co se stane. Protože astrologie se nezabývá metafyzikou a vlivem  trans-empirických světů, chybí filosoficko-magický systém,jež zahrnuje principy nejvyšších příčin a působení Božích zákonů s důsledky na osud člověka. Karma (zákon příčiny a následku) astrology ve věštbách nezajímá, ale bez příčiny nemůže nastat následek. Přesto věští  těžké události a smrt a neberou ohled, že existuje mezi nebem a zemí Síla, ke které si lidé modlí... Nikdo se nemodlí k planetám, ale prosí o pomoc Boha!

Kdo viděl video: "13.komnata psychologa Jeronýma Klimeše" - kdysi dávno se u něj objevila rakovina, otázku smrti měl vyřešenou a své bytí s výhledy života pouze na 2 roky přestal řešit, připravil se k odchodu na "onen svět", mezitím napsal knihu "Psycholog a svědectví o Kristu", rakovina zmizela, dr.Klimeš žije dál a je vitální. Celá rodina se modlila, Bůh vrátil zdraví.

Čím se nezabývá astrologie, to řeší numerologie věštecká. Po nečekaném úmrtí zpěváka Dana Nekonečného (v březnu 2019) lze jasně vidět, co udělala jeho změna příjmení Konečný na Nekonečný. Dva rozbory vedle sebe u jména Daniel Konečný ukazují jeho dobu do konce 06/2019 docela pozitivní. Ale u Daniel Nekonečný jsou (pro tutéž dobu) tak zátěžové aspekty, že u nichž neštěstí a smrt není nic výjimečného. K číslu 1 (jeho osobnímu roku) se přidružuje dalších 7 aspektů, jež v souhrnu nevylučují nový život - na "onom světě". Neléčil se, žil bohémsky i přes zdravotní potíže. Jeho změna příjmení (od doby změny) ukazuje, že rok 2018 - 2019 pro něj bude zdravotně nejzátěžovější.  

Věštby sdělují budoucnost, ale projev vůle je vždycky silnější než předurčená budoucnost, protože jak jednáme, takové příčiny následků tvoříme.  Výtažky z Bible > ZDE

Nelogické a scestné jsou také věštby typu:  "Co rok 2019 přinese, jak se lidé budou mít..." apod. Osud je individuální, dokazují to katastrofy při kterých se někteří zachrání a jiní zemřou, protože veškeré události se v životech lidí řídí zákonem karmy, a přitom je jedno, jestli jde o rakovinu, autonehodu, havárii letadla nebo úspěch.  Nezbohatnou všichni, nemají bohatství všichni stejně veliké. A co se týče toho špatného, také to nepostihuje každého stejně, a proto se tomu říká osud. Ten je individuální, nikoliv hromadný - někteří přežili válku, koncentráky a dožili se vysokého věku, přestože byli v "lágru" a smrt odpočítávala jejich dny.

    Ti co znají jen karty, rády přesvědčují, co člověk prožil "Minulých životech". A ti co mají karty jako kulisu, se raději předvádějí kyvadlem nebo čmáranicemi na papíře a vyřizují bludné vzkazy od andělů o budoucnosti. Kupodivu mnoho důvěřivců na tuto schizofrenii slyší a někteří 100% věří. 

    Bývalé TV kartářky Anie + Alenka Pastelka se prezentují jako zázračné vědmy, jsou to ale prohnané podvodnice!  ANIE ke lžím kdysi ještě připojila "plechovou hvězdu" s názvem "Involuční hexagram" s 15 zázračných schopností, a hexagram nabízela přes TV Relax, pořad "Vědmy radí".  ČOI na to obdržela podnět... a během týdne (od 4.3.2014) byla nabídka hexagramu urychleně stažena a Anie videoreklamu s nabídkou vymyšleného "zázraku" z YouTube okamžitě vymazala. Ti, co si její hexagram koupili a dávali si ho pod hlavu, že léčí i rakovinu, se museli hodně divit, že neléčí a nedoléčuje vůbec nic...(účinek může být jen v tom, že ostré hroty hvězdy mohly způsobit zranění).   


 

Předpovědi

Tajemství štěstěny osudu je zapsáno ve třech oblastech: tvář+dlaně+data narození,

Není to v kartách, které při každém výkladu ukážou něco jiného.

Lze využít i kombinaci:

 

          Numerologie - viz. "numerologické systémy"

          Čtení z obličeje

          Čtení z dlaní rukou

          Výklad karet

Numerologie III. dokazuje, že numerologické roky mají 2 významy = pozitivní i negativní. V příkladech je evidentně vidět, že pozitivní roky se mohou projevit zvratem a negativní roky přinést štěstí. To ale ukazují jiná čísla než čísla osobního roku. 

OBJEDNÁVKY (písemné zpracování)

                                       objednávkou je platba

1) Vzhledem k tomu, že není možné zpracovat libovolné množství objednávek, musím jejich počet regulovat - viz. informace nahoře na začátku CENÍKU bod 1- 5: "Doručování, platby a zasílání předpovědí".

2) V objednávce uveďte: číslo výběru + cenu + způsob PLATBY

 

 

číslo 

 

VÝBĚR PŘEDPOVĚDÍ

Hranice mezi iluzí a pravdou je NEVIDITELNÁ;

výklad poodhaluje roušku budoucích událostí.

Cena

 

 

 

 

 

 

1

Dlouhodobá předpověď

 Existuje-li u žadatele partner, dívám se u vztahu do předpovědi obou. Je-li osob  k posouzení vztahů více, je na každou další osobu příplatek 300,-Kč.

Fotografie jsou určeny pouze k výběru předpovědí č.2+3; chce-li přesto někdo i s fotografiemi, je to za příplatek

300,-Kč za tvář + 300,- za dlaně  

1) Dlouhodobá předpověď  je analýza každého roku života. U rozboru na 20 - 30 let se musí dělat  analýza 30x, teprve poté je možné napsát budoucnost. Jinak nelze hovořit o dlouhodobé předpovědi, protože život je o každém roku.  Výklad nad jeden rok nelze dělat kartami - neumí rozebrat každý rok života, což je možné pouze s prediktivní numerologii > vlevo - obrázek nahoře  "Prediktivní numerologie"

2) Nechce-li žadatel dlouhodobou předpověď, předpověď zkrátím např. na 5 let  Cena zůstává stejná.

3) Chce-li někdo toho rozebrat více - viz. rozbor 4, stačí kliknout na "TAJEMSTVÍ  KE ŠTĚSTÍ", které nabízí  12 možností  z 36

 

 

1200,-

2

 Z dlaní rukou  nebo  obličeje 

Každá ruka je mapou toho, co se bude dít v našich životech. Stačí se jen podívat jaké tratě na nich vedou a jaké odpovědi jsou  přímo před námi. Pomáhá též analyzovat  partnerské vztahy. Vše co se musí udělat, je porovnat vaše dlaně z fotografií.

 

1000,-

 

 

 

 

3

Z obličeje+dlaní rukou

viz. kapitolu Věštění z ruky a "Věštění z tváře"

Dvoj-kombinace věštění je levnější-viz samostatné ceny

 

 

1200,-

 

4

Velký rozbor s dlouhodobou předpovědí

Každý člověk se rodí s mapou svého životního plánu, ale jen málo lidí ví, že takové mapy existují. Čísla slouží jako první krok dekodéru k odemknutí skryté síly uvnitř každého z nás a je klíčem k urychlení sebeovládacího procesu. To vyžaduje rozluštit hádanku každého jedince pro dosažení nejlepších výsledků. Lidé by měli znát tajuplnosti svých čísel.., neboť jsou příčinami věci, které se dějí a opakují!  

Dole klik na "Tajemství ke štěstí" a z 36 nabídek si vybrat 12, které nejvíce zaujmou...

klik na  tajemství  KE  štěstí

nebo  Numerologie I. + II. + III.

nebo   OSUDY.CZ

FOTO nezasílejte! Jinak to je za příplatek=na každou osobu 300,-Kč za TVÁŘ + 300,-Kč za DLANĚ

 

 

 

2000,-

Fotografie  dlaní

Pro fotografování můžete použít mobilní telefon

Mobilním fotoaparátem lze pořídit kvalitní fotografie. Než fotografie zašlete, prohlédněte si je v počítači, zda jsou na nich vidět i drobné čárky (roztřesením ruky při mačkání spouště fotoaparátu).

Vzor fotografie: Dlaň musí být vidět celá i s konečky prstů a liniemi na zápěstí,

Prsty jsou volně, nikoliv úmyslně roztažené nebo sevřené, jinak to deformuje čáry

Dole detail zvětšené fotografie - lze číst z ruky bez přítomnosti osoby

Níže uvedenou fotografii takto nepořizujte, když dlaň dobře zaostříte (viz nahoře), tak si to zvětším do požadované velikosti jako dole.

Fotografie  tváře

Prosím nezasílejte umělecké fotografie, kde je půlka tváře zakrytá vlasy, podepřená brada rukou apod., zakryjete tím mnoho detailů. Než zašlete fotografie mailem, prohlédněte si je ve svém prohlížeči, zda nejsou rozmazané a jsou při zvětšení čitelné detaily tváře i s bradou.

 1. Fotografie zepředu by měla být 1x bez úsměvu, úsměv roztáhne a znehodnotí detaily o zdraví..

 2. Jestliže máte  fotografií více, je dobré vidět ze strany - nos i uši. Každé ucho může být v detailech jiné

 3. Nesmí být rozostřená (rozmazaná) a je potřebný snímek tváře z blízka,  je nutno vidět  vrásky i znaménka.

 4. Tvář musí být bez brýlí, neboť zakryjí podstatné detaily 

 5. Čelo pokud možno nezakrývat, aby byla vidět jeho výška a šířka a bývají na něm někdy vidět důležité vrásky

 6. Tvář muže potřebuji vidět bez VOUSŮ.  

 7. Pokud byly z tváře odstraněny mateřská znaménka a jiné kožní výrůstky, označte KDE?

 8. Data narození jsou potřebná, abych rozlišil minulost, současnost a budoucnost. Také osudová doba se počítá od narozenin do dalších narozenin, nikoliv od 1.ledna

  K předpovědi  je třeba vzít v úvahu jméno+příjmení, jméno může karmicky zatěžovat, skrývá informace po předcích a je důležité.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osud lze poznat

počítadlo.abz.cz

 

Nabídka

Osud lze poznat I VĚŠTĚNÍ  Z  TVÁŘE  I VĚŠTĚNÍ Z  RUKY I   Numerologie I Věštění z  karet I  Tajemný zákon osudu I Tajemství 12-ti zvěrokruhů I Duchovní zákony úspěchů I Zákony energií, protikladů a života I Tajemství  mysli,  duše a těla I Stres a jak se s ním vyrovnat I Jak se zbavit strachu I Jsme účastníky kosmické hry I Věštecké zajímavosti I Geopatogenní zóny - příčina chorob I Napsali o mně I Ceník I Reference zákazníků 1  I Reference 2 I  Kontakt I

 

Navazující  témata

I Nabídka I Proč se orákula nemýlí? I Velké orákulum a I-ťing I Orákulum v běžném životě I Rozdíl mezi orákulem a proroctvím I Kartářské techniky I Duchovní odezva

 

Webdesign: Jan Bajura