VĚŠTECTVÍ,  LÉČITELSTVÍ  A  PODVODY   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

        Výklad budoucnosti    Nabídka    Kartářské techniky     Věštění z karet      Velké orákulum

       Orákulum se nemýlí    Orákulum v životě    Rozdíly v proroctví      Osud na tváři     Životní zkoušky

        NUMEROLOGIE        Napsali o mně        Reference 1          Reference 2        Věštec.zajímavosti

        NUMEROLOGIE II.       Věštecké kuriozity       CENÍK    Kontakt

   

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajímavostí:    Duchovní témata

 

Jak se věštilo v televizi

Ezoterické podvody se rozšířily až do televizního vysílání. V okultních naukách a zvláště v praxi  je mnoho cizopasníků, kteří tyjí z lidské nevědomosti. Skutky obskurních individuí nezůstávají utajeny. Postupně byly od 2005 zrušeny všechny věštecké televizní pořady, sloužily především jen k podvodům. Kartářky se prohlašovaly za čarodějnice a hrály si na lékaře, léčitelky, psycholožky a mágy s nadpřirozenými schopnostmi. Dne 12.6. 2018 byl zrušen i poslední pořad "Vědmy radí" na RELAXU TV. 

Dvě nechvalně známé kartářky: Jana Vorlíčková a Alena Krejčová (poté co skončilo věštění v televizi) si  založily  firmy S.R.O.;  Jana Vorlíčková byla odejitá z televize o několik měsíců dříve, kvůli soustavnému diagnostikování chorob, rakoviny, prokletí..., že je zbaví  karmy, životních problémů, špatného zdraví atd. > ZDE; dokonce při televizním vysílání "schvalovala  holocaust". Majitelé tv. společnosti řešila RRTV, a zahájila s Vědmy radí s.r.o. několik řízení o přestupku >> ZDE + ZDE +ZDE,   a podvodný "věštecký" pořad zakázala.

Několik připomenutí  z tv. ezoterické praxe (před zákazem vysílání)

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Simona Štelcová:

Co Štelcová vystupovala v televizi, prohlašovala se za léčitelku, i na webu a všude jinde. Lidé si pořady s "Vědmy radí" natáčejí, videa jsou i na Youtube, takže důkazů je (na každou "vědmu") dost. Řadu let tato rádoby-léčitelka v televizi čistila zdraví volajících skrze křišťálovou kouli nad svíčkou a točením kyvadla. Když přiložila kouli blíže nad plamen, sklo samozřejmě více zčernalo, a to dělala, když chtěla Štelcová diváka přesvědčit, jak byl zdravotně zaneřáděn.

Zkuste si dát doma nad svíčku sklíčko, uvidíte, jak ho plamen očerní. A čím blíže dáte sklíčko nad plamen, tím bude více očazené. Dívali jste se někdy na "zatmění slunce" skrze očazené sklíčko? Když nemáte černé brýle, jednoduše očadíte sklo nad svíčkou.

    Podvodnice nacházela u lidí choroby, doporučovala léčbu a k tomu nabízela ke koupi své namluvená CD.  Prý okamžitě vidí všechny nemoci. Pro vymýšlení takových podvodů si ve 2013 zaregistrovala živnost Samozřejmě že NE na léčitelství - na to nemá nárok. Televizní léčitelství mělo název: "Čištění a odblokování energií". Režie však po sdělení jména volajících vypínala hovor (jako u odejité ANIE kartářky), divák byl umlčen, Štelcová točila virgulí a vymýšlela zdravotní blokace s chorobným stavem k němuž přidávala průpovídky, jak její energie může divákům prohodit srdíčko; mohou zavrávorat; cítit teplo, chlad; brnění v končetinách atd. Aby o to účinněji lidem vymyla mozek a přesvědčila je, jak je nutné, aby jeden za druhým volal na "odblokování a čištění energií". Rituál ukončovala až ji zdvižená ruka (jako při hajlování) začala bolet. Divákovo zdraví bylo tehdy jakoby odblokováno a chorobný stav těla vyčištěn.  A lidé volali jako vzteklí. Pitomostem a fingovanému léčitelství Štelcové tak hodně věřili!     

Leden 2018:  

Štelcová čistí Marušku (nar.1951): "...potřebuji, abyste týden pila očišťovací nebo urologický čas, aby se vyčistilo to, co má. Tohle čištění je opravdu silné, očekávejte to, že se vám může srdíčko prohodit, nelekejte se toho, protože já upravuji vaši energii, váš tlak. Maruško, já nemůžu se ptát, jestli to dobře dopadne, já také jednou umřu, já vám ale ulevím, jak nejlépe umím a dovedu"  Pokračuje s očazováním koule nad svíčkou..., doporučuje urologický  čaj, k tomu ještě čaj kopřivový a dávat si pozor na tlak... Tohle radila volající Marii, která prosila o pomoc a měla před 1/4 rokem druhou mozkovou mrtvici a říkala, že je na tom velmi psychicky špatně - našli ji k tomu ještě nemocné srdceNěkolik let přes televizní obrazovky vtloukala lidem do hlavy, že s "rentgenovými očima" okamžitě vidí všechny nemoci... V divácích (za léta vymývání mozků) vytvořila klamné přesvědčení, že je lepší než lékař. Protože lékař musí všechno dlouze zjišťovat různým laboratorním vyšetřením, ale Štelcová to vidí ihned!? A tak nemocní nemají potřebu hledat lékaře, ale tuto podvodnici. Co když na smrt volající Maruška (1951) zemřela? Byla po dvou mrtvicích, s nemocným srdcem a v hlubokém depresivním stavu, a Štelcová ji doporučila čaje se slovy: "Maruško... já také jednou umřu...".  Maruška to mohla pochopit, že "záchrana už není a musí zemřít".  Ani na doporučování léčivých bylin neměla šarlatánka oprávnění.  Hluboký depresivní stav a stupidní rady mohly u Marušky spustit 3.mrtvici - infarkt a mohl nastat exitus. Šarlatánství hledá peníze, jde za penězi přes mrtvoly a cynicky: "My jsme tady pro vás; My vám chceme pomoci!".  Pomoct vyčistit peněženky.

Když Štelcová čistila Vladimíru:  Koule není až tak špinavá, ale je nutno čistit plíce..." Když čistila Jaroslavu: Jaruško prosím odhlenit na konci toho slavíka, takže odhlenit se potřebujete. Všichni si říkáte, že nemáte ten problém, ale za pár dní  najednou ucítíte, co já jsem vám řekla. U vás v rodině je třeba čistit hlavu, byla tam  roztroušená skleróza..."

Únor 2018:

Vaškovi  z Moravy Štelcová diagnostikuje "úskřip na pravé straně nahoře, má pokrčit nohy a zvedat pánev a točit rameny. Zkusit pálivější jídlo k vypálení bacilů. A sděluje mu, "...měl jste štěstí, že jste se mi dovolal a hned vás udělala udělala..., ...když  se zdraví vyčerpá, tak potom pomůžeme my, co pracujeme s energiemi, biotronici, léčitelé těch energii..."  Vše nastejno pokračovalo i v dalších měsících a dnech po 18.5.2018... 

8.června 2018: Štelcová komunikuje s duchy zemřelých. V televizi  divákům sděluje vzkazy nebožtíků, co na "onom světě" dělají a jak se mají?  Štelcové z toho léčitelství ukrutně hráblo v makovici. Už nevidí v lidech jen choroby, ale i nebožtíky, což  rejža za účasti kamer vysílá do celého světa. Těch schizofreniček tam tedy je skutečně více! A jela v tom i televizní režie. Zdraví lidé museli jen kroutit hlavou, jak režie něco takového může pouštět do světa? A na čem všechno chtějí zloději vydělat? Na neděli 10.6.2018 byl na ČT24 - 22:05 hod. ohlášen pořad,  že "RRTV vytáhla proti televizním věštcům a léčitelům", tak rejža ještě rozjel nebožtíky! Chtěl rychle vydělat na všem, i na těch mrtvých!  Chtíč vydělat na truchlících lidech s vymýšlenými vzkazy, jak nebožtíci (volající rodiny a známých) po své smrti žijí a co vzkazují?  To  může dělat jen zrůda, která nenechává na pokoji duše zemřelých, ani pozůstalé. 

Ilona Golovleva:

Březen 2018:

Nejen v tento den, ale každé vysílání (co je v televizi) přesvědčuje diváky, že pro sebe mohou hodně udělat tím, že zavolají do studia a udělají aktivací čarodějnického symbolu. Tvrdí. že zapsáním bude symbol posílat energii, aby divák překonal zdravotní problémy a jakékoliv jiné problémy... a divák má dokonce února 2019 zajištěný přísun energie. Bude mít dlouhodobý energetický přísun a o nic se již nemusí starat." To samozřejmě v různých obměnách sdělovala při každém vysílání.

například Ivaně:  "Já vám vytvořím na dálku ten ochranný štít nebo ochranné vajíčko, každý tomu říká jinak. A tento symbol, když tady bude jméno vaše, nebo právě někoho z těch blízkých..., tak tento symbol pomáhá k tomu, aby ta energie odcházela a chránila vás." A dále přesvědčuje diváky ostatní: "Být v bezpečí znamená i to, chránit se před tím, aby na vás nelezly nějaké problémy, chránit si své zdraví. To všechno o tom je, protože zdraví je na předním místě, ano?

Markéta Steinbergerová:

Březen 2018:

Řadu let lije do vody vosk a slibuje ochranu před všemožným - od zbloudilých duší (jež zatěžkávají zdraví), očišťuje lidi a jejich rody od kletby, prokletí, uřknutí, karmy, od mrtvých..., pro zlepšení zdraví a aby přišlo štěstí. Diváky přesvědčuje: ...rituál je obrovská ochrana před temnotou, zlem a prokletím. Odřízne  smutek, psychické oslabení, oslabené čakry. Rituál zničí všechnu temnotu a začnou se dít velké věci. Začnete se smát, začnete pociťovat velkou radost, zbavíte se strachu a budete se zase na něco těšit. Kletby oddělím, odříznu, odplavím. Jakmile zavoláte, začnete se čistit, a dostanete ze sebe ty černé energie....a máte teď Boží ochranu, andělskou velice silnou.

Alenka Pastelka výkřiky: "Čokurej..Čokurej...Šej-hei-kí..Šam-pí..." zase divákům opravovala potrhanou auru a čakry - tedy zdraví (prý tam mají až 10 cm díry a díky tomu mají zdravotní, existenční a vztahové problémy) Říkala, že jim to musí zacelit a uvést jejich psychiku=zdraví do harmonie, protože zjistila problémy "s močákem, ledvinami, střevy, játry, štítnou žlázou, trávením...", prý to má od andělů!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 lze poznat

počítadlo.abz.cz

Nabídka

Osud lze poznat I Osud máte vepsány do tváře I VĚŠTĚNÍ Z  RUKY I   Věštění pomocí numerologie I Věštění z karet I Kartářské techniky I  Velké orákulum, syntéza I-ťingu a tarotu I Rozdíl mezi orákulem  a  proroctvím I Proč se orákula nemýlí? I Orákulum v běžném životě I Zajímavosti z věštění I Reference zákazníků I Fotogalerie I Geopatogenní zóny I Spiritual Response Therapy  I Kontakt I Ceník  I

Související témata

I Karma - tajemný zákon osudu I  Tajemství 12-ti znamení zvěrokruhu  I  Jsme účastníky vesmírné hry I 

I Tajemství mysli, duše a těla  I Duchovní zákony úspěchů I Duchovní zákony energií, protikladů a života I

I Stres, jeho příčiny a jak se s ním vyrovnat I Jak se zbavit strachu I karma I