VĚŠTECTVÍ, LÉČITELSTVÍ a PODVODY   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

        Výklad budoucnosti    Nabídka    Kartářské techniky     Věštění z karet      Velké orákulum

       Orákulum se nemýlí    Orákulum v životě    Rozdíly v proroctví      Osud na tváři     Věštění z ruky

        NUMEROLOGIE        Napsali o mně        Reference 1          Reference 2        Věštec.zajímavosti

        NUMEROLOGIE II.       Věštecké kuriozity       CENÍK    Kontakt

   

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace pro začátečníky:

Všechny modré a podtržené věty  jsou na všech mých stránkách odkazy na které stačí kliknout myší a otevřou se další informace nebo jiné webové stránky. Neznalí, kteří se toho nevšimnou se okrádají o mnoho dalších informací.

Na konci této stránky je odstavec s názvem: "SATANOVA BRÁNA" = několik informací k "rádoby čarodějkám", které rituální magií slibují štěstí, uzdravení skrze čakry, bohatství a další. 

   Věštění je lidová tradice, předpovědi budoucnosti od kartářek, numerologů, astrologů... vyhledávají lidé  v nejistotě, aby našli víru v lepší budoucnost. Avšak  nesolidní šíření esoteriky (z které si majitelé společností udělali tvrdý byznys k miliónovým ziskům) se neštítí ničeho. I když  někteří tvrdí, že se mozek vymýt nedá, ezoterický brainwashing  televizních moderátorů z věšteckých pořadů však denně přesvědčuje, že mozek se vymýt dá. Každý, kdo přepne kanál na věštecký pořad si může všimnout, jak se televizní kartářky snaží ze všech sil (stále novými a efektivnějšími sugestivními metodami) změnit divákovo mysl v přesvědčení, že magické rituály a věštění divák nutně pro své zdraví a štěstí... potřebuje Přesvědčují  lidstvo  o pitomostech, jež zdravý rozum prostě nemůže chtít pobrat. Bez hlubších duchovních znalostí a metafyziky v divácích vytváří představy ráje a plného uspokojeni. Masivním ohlupováním národa klamavými reklamami působí ze všech stran, až lidé masivním masážím s nebezpečnými i hloupými názory podléhají, čímž je podporován jeden marketingový podvod za druhým.  Jde o vědomou manipulační činnost s vypracovanými účinnými přesvědčovacími metodami, využívající zákonitostí lidské psychiky - shodně jak dělají ŠMEJDI při předváděčkách zboží, kdy neznalé vymytím mozku přimějí koupit zboží a oni potom doma "tlučou hlavou o zeď", jak se nechali napálit. Přestože spolek SISYFOS nabízí prověření rádoby PARANORMÁLNÍCH SCHOPNOSTÍ kartářek - manipulátorek...), žádná z nich se za žádnou cenu prověřit nenechá. Není proto na škodu, když víte, co se s vámi děje, když se moderátoři TV věštění snaží rozleptat a ovládnout vaše myšlení a jednání proti své vůli, přání a vědomosti - nabídkou magických rituálů s ochranou před neštěstím, nemocí... s přísliby štěstí, zbohatnutí...ap.

Zázraky se sice dějí a existenci VYŠŠÍ  MOCI potvrzují, viz. Jeptiška se uzdravila; Vatikán shromažduje zázraky; Zázraky papeže Jana Pavla II. + Blahořečení, Nebo viz. také jak byl vědec Doc. Ing. Miloslav Král zbaven několika nemocí najednou, které zmizely ze dne na den.  Jde o mimořádný projev Boží síly, který  u jeptišky přišel na přímluvu světce (svatého) papeže Jana Pavla II; U docenta Miloslava Krále se to stalo při duchovním rozjímání - viz. video, když nahoře kliknete na jeho jméno.  

TELEVIZNÍ  VĚŠTÍRNY s nabídkou magických  rituálů jsou ilegální krádeží podvodem

za DUŠEVNÍ PODVODY však v Americe ukládají soudy až 20 leté vězení

    Soudy tak chrání lidi od stresu a škody, které podvodníci páchají. Kdo klikne na výše uvedené, může si přečíst rozsudky americká justice, která trestá za okultní podvody, obzvlášť magii, která má zbavit oběti rodinného prokletí; Zlých duchů; Vyléčení ze smrtelné choroby; Ochranu před zlem; Nabídky rituální očisty; Odstranění dědičného zla; Ochranu před černou magií; Vyčištění karmy apod.  Nežijeme sice v Americe, ale to neznamená, že za podvody nemohou trestat i v ČR .    

viz.  TABULKY STRESU

Při prodeji iluzí a nabízení štěstí  televizními kartářkami - čarodějnicemi  se bohužel zázraky nedějí.  Samotná TV Prima odvysílala 20.9.2011 pořad "Soukromé dramata", zabývající se podvodnicemi, které na "psychicky zubožených lidech" podvodně vylákaly milióny. V následující pořadu "Krimi plus" opět na TV Prima z 21.9.2011 právníci podvody kartářek čarodějnic posuzují, že se někteří mohou dopouštět několik trestných činů najednou. Trestná činnost je jednoduchá: "okultista" naslibuje něco, co není možné v jeho silách splnit a vyinkasuje za to peníze. Je tedy nabízeno nějaké plnění, které nelze objektivně splnit. Magie a kouzla pro právníky neexistují,  takže se shodují v tom, že by tak měli k tomu  přistupovat i policisté a jasně uvedly: "že policie a soudy se budou muset připravovat na úplně novou klientelu, na nové či nově stíhané podvodníky kartáře, vědmy a věštce, kteří se rozhodli obohatit na lidském neštěstí a nevědomosti". Zkrátka také ty, kteří si "včera" koupili karty a vymýšlí si, že věští 30 let, někteří od dětství (nebo už  jako dítě v kočárku), při věštění lžou (až se z úst práší), karty mají  jako kulisu, aby mohli říci, že jim to říkají KARTY, takže s věštbou na 3 osoby jsou hotoví i za 43 sekund a zrovna tak s minulými životy. Jestliže však LŽI a KLAM někomu vyhovují, proč také neskákat i z 5 patra na chodník? 

 Jana Vorlíčková - ENÍ kartářka tvrdí, že má Nadpřirozené schopnosti (měla by více číst, aby věděla, že slovo "NADPŘIROZENÝ" je SÍLA neviditelného světa: Bůh, anděl, duch, ďábel). Přesvědčuje svět, že je vyvolená a má schopnosti od Boha uzdravovat... a "nikdo jiný, jen já mohu pomoci..." říká.  O její "nadpřirozenosti" však lidé píšou:  "Neuhodne nic z minulosti, nic ze současnosti a do budoucnosti napasuje svá škodolibá přání - klikni na >> d i s k u s e

V televizi a všude jinde straší psychicky zlomené rakovinou, těžkou karmou a dalším ZLEM a ke svému podnikání nabízí, aby ji lidé vyhledali, že jim sestaví konstelace za které inkasuje (podle ceníku) tisíce, protože tvrdí: "jen já má zázračné schopnosti a dar od Boha uzdravovat a jedině já mohu pomoci." K ostatním z ezoteriky  před kamerou vyřizuje, že "to jsou sračky... a považuje je za "zneuznané ezoteroristy... Chová se nezdrženlivě a zesměšňuje i profesory medicíny (viz. dále na těchto stránkách). Také schvaluje holocaust.

Moje kritika se ENÍ nelíbí (chápu, kritika se nelíbí nikomu), a proto tvrdí, že ji pomlouvám, může však podat žalobu,  potvrdí se, jak to s jejím duševním  stavem a nadpřirozenými schopnostmi je? Soudy zkoumají i duševní stav...u psychiatrů ENÍ evidována je.., sama v televizi... několikrát psychiatra potvrdila. Dokud bude tato kartářka vymývat mozky a přesvědčovat národ o svých zázračných schopnostech a duševními podvody lákat z lidí peníze,  do té doby  o ní budu psát.  Její neuroticko-agresivní chování a neobvyklé excesy značně vybočují z toho, co je normální, a to se do televize nehodí!  S drzostí  vyzývá ezoteriky k diskuzi a obhajobě schopností je zve do televize, aby si to s ní věštecky rozdali! Už jen tato výzva prozrazuje cosi o špatném duševním stavu. Kdo se půjde s bláznem dohadovat do televize?  Je zbytečně s touto osobností o čemkoliv diskutovat. ENÍ si to může rozdat jen s kolegyněmi - např. s Pastelkou.  

ANIE by si to mohla  "věštecky rozdat" tak jedině s odborníky SISYFOS, kde jsou i profesoři z Akademie věd ČR, a tím přesvědčit svět, že takové schopnosti má, a tudíž duševně nemocná není. Televizní věštec Stanley Bradley takovou odvahu našel a přihlásil se (viz další odstavce níže). Pohořel, jasnovidnost  neprokázal, v televizi skončil. Zdravý rozum žasne jak lidé věří kdejaké kravině a za to ještě platí. Svými webovými stránkami se nesnažím televizní věštkyně ztrapňovat ani shazovat, věštecké pořady to dávno udělaly za mě. Již několik takových pořadů (jiných televizních společností) byly kvůli těmto podvodům  zrušeny.

TV pořad Občanské judo již 17.1.2010 zveřejnil tragedii v rodině, jejichž syn (kterému se nevyplnil slib vědmy) spáchal sebevraždu. Vědma mu slíbila, že vyhraje ve sportce 20 miliónů, a protože nevyhrál nic a nemohl splnit slib, že matce koupí již vyhlídnutý dům, oběsil se. Matka dítěte tak přišla o milovaného syna. To samé koncem listopadu 2016 (zprávy TV NOVA), že kartářka slibovala důchodci několikamiliónové výhry, důchodce zběsile sázel, zbavil se finančních  úspor, ale nevyhrál NIC a přišel o statisíce, rapidně se mu zhoršila psychika i potíže se zdravím.  

    Příkladů lze uvést mnoho, je to však zbytečné, v televizi se čaruje více něž kdy jindy. Expertů na mrzačení DUŠÍ je  tam tedy dost, ale kontrolní mechanismy státu by neměly být benevolentní k slibům okultistů, kteří slibují něco, co není možné  v jejich silách (subjektivně ani objektivně) splnit a inkasují za to peníze.

Po sdělení dotazu volajícího diváka režie vypíná hovor a k výrokům ANIE kartářky nemůže volající říci vůbec nic, zvláště když jim říká nesmyly a straší je rakovinou a smrtí,  Přitom ještě vymývá mozek diváků, jak je vyvolená, je to její poslání a je jediná, která má schopnosti od Boha uzdravovat a jen ona může pomoci.  Režie se bojí, aby ANÍE nikdo nevynadali,  jako se stalo 15.3.2014,  že "je velká podvodnice a bestie", a proto se hovory po dotazu diváka u ENÍ okamžitě vypínají.

 Vzhledem k tomu, že ENÍ-Jana Vorlíčková soustavně nabízí (v televizi, na webových stránkách, na Facebooku a všude kde se lidi oblbuje) KONSTELACE za desítky tisíc korun a nekalými praktiky zneužívá psychické a zdravotní tísně nevědomých - nemocných důvěřivců, aby se na jejich úkor neoprávněně obohacovala,  uvádím radu, jak lze její psychologicko-léčitelské řádění (na nějž nemá vzdělání ani povolení) omezit...

za ilegální nepovolené služby ENÍ kartářka u nemocné klientky zvýšila psychický propad a zhoršila u ní nemoc roztroušené sklerózy  < stačí kliknou.  Na web.stránkách ENÍ u nabídek lze  (podle obsazených míst) vidět kolik lidí v psychické tísní a nemocných jejímu vymývání mozků (prezentaci nadpřirozených kvalit) stále podléhá - což je víc než při předvádění zboží ŠMEJDŮ, kde si zboží koupí jen pár jedinců, ale u nabídky k vyléčení z psychických a zdravotních potíží (a platbou předem) stojí "lidé ve frontě".

Druhá "nadpřirozená" Alenka Pastelka... (vystupující v televizi) se za celý život nenaučila nic jiného než čmárat pastelkami na papír a rafinovanými triky vytěžovat při kterém sleduje klientovo reakce v rozhovoru, a své šikovně položené otázky upřesňuje - upřesňuje až tak daleko, že věštbu ze sdělených informací předestře jako výsledek analýzy svého jasnovidného talentu - „senzibility“, při kterém využila  mimosmyslové schopnosti.  Přitom se neustále ohání anděly, duchy... a tento magor-fantas cpe do každé klientovo předpovědí. Když klient nespolupracuje, jako nástroj manipulace využije  lingvistické triky a kličky, například: „Já tam vidím, že jste něco špatného prožila...rozvod?... úmrtí v rodině? A podobně. Já jsem si to tady vytestovala (čmáranicemi na papíru), tvrdí Pastelka. Divačka: "rozvedla, ale to už je dávno". Kdo se v minulosti nerozvedl? Nebo komu v minulosti někdo nezemřel (babička, rodič, příbuzný...)? Takovým ubohým dotazům na minulost se říká věštění, které se vždycky do toho musí trefit, protože skoro každý druhý je rozvedený a v rodinách se umírá také - nežijeme věčně.  Na klienta při otázkách vyvíjí tlak, aby si k jejímu čmáranicovému skenování rozpomněli a s něčím si to spojili, protože ji to říkají DUCHOVÉ, a proto se prý "nemýlí..." Její "věštecké" výroky pasují na kdekoho, a to samé v několika obměnách říká  všem.  Jejímu DIAGNOSTIKOVÁNÍ nesmí nikdo odporovat, jinak dělá škleby a věštba je špatná (příklady uvádím na těchto a dalších stránkách). Z televizního pořadu "UCHEM JEHLY" ukradla název a divákům sděluje "výšku duše - uchem jehly".  Poslouchat Pastelku s bláznivými argumenty dokáže z jednoduchých lidí udělat stejné cvoky.  

V Americe by ENÍ kartářka + PASTELKA a další vědmy seděly za podvody ve vězení "až by z toho zčernaly" - stačí  nahoře nebo níže kliknout na větu:  za DUŠEVNÍ PODVODY v Americe soudy ukládají...

např. u č.1) za inzerci odstranění zlých duchů ze života... prokurátor navrhnul vězení v sazbě 20 let.

          u č.4) za televizní reklamu věštění, léčitelství a ochranu před zlem prokurátor navrhnul vězení v rozmezí 15 - 30 let

          u č.6) věštkyně odsouzena k 19 r. vězení + odškodnění 110.660 dolarů za sliby ochrany před zlem díky magii (rituálu

V ČR jsou k těmto podvodům benevolentní, žádná televizní kartářka se prověřit nenechá, ani nikoho nenapadne, aby řekl: "Ano, když jste jasnovidka, předveďte nám to, aby se to potvrdilo, jinak s tím v televizi vystupovat nemůžete, protože  to jsou nekalé REKLAMNÍ  praktiky!" Přičemž RRTV + ČOI mohou vyžadovat prokázání pravdivosti tvrzení, jde přeci o OCHRANU SPOTŘEBITELE! Přestože za prokázání JASNOVIDNÝCH schopností bylo  nabízeno 25 miliónů Kč, NIKDO SE (kromě níže uvedených) NEPŘIHLÁSIL!

1) PARANORMÁLNÍ  VÝZVA  Českého klubu skeptiků Sisyfos 

2) FALEŠNÍ HRÁČI -PROUTKAŘI... o jasnovideckých - psychotronických podvodnících

Vojtěch, Hajn, Josef Škoda, Stanley Bredley, Ing.Jan Heczko

 3) Experimet :    Ing.Jan Heczko /  také mu nějaké neviditelné bytosti radily (jako Pastelce  neobstál

 4) Experimet :    Ing. Milan Hajn /      neobstál

 5) Experimet :    Josef Škoda /      neobstál

 6) Experimet :    Stanley Bradley/   neobstál

RRTV (rada pro rozhlasové a televizí vysílání) je dohlížejícím dozorem nad médií , sama nabádá, aby lidé do televizního VĚŠTĚNÍ nevolali. Co všechno RRTV + lidé sdělují,  je možné číst  z níže uvedených stránek:

Kartářka J.Hamplová řekla,  že zákazníci jsou toho viní: "Protože každý svéprávný člověk musí vědět, že tento pořad nemůže nikoho vyléčit a o toto se ani nesnaží. Nikde není tvrzeno ani napsáno, že tento pořad nahrazuje lékařskou péči. Každý svéprávný člověk toto musí pochopit a jistě chápe". Vina kartářky se svede na blbost spotřebitele, prý s tím musí počítat, "Když je spotřebitel blbej, tak musí trpět!"  

Tady je vidět s čím kartářky počítají a na co se budou vymlouvat, Nelze  však souhlasit, aby příslušné orgány nečinně přihlížely, jak lze podvádět a provozovat výdělečnou činnost v rozporu se zákony (zákon na ochranu spotřebitele, zákon o reklamě atd.), že se dolů drobnými písmenky cosi jako informace napíše nebo kartářky svedou na volající a tím se mohlo pod záminkou ezoteriky v nekalých obchodních praktikách pokračovat, i když to je z právního hlediska v rozporu se všemi dobrými mravy a úřady s tím nic neudělají - minimálně podvodné reklamy nezakážou.

Kartářka tvrdí, jak je divačka silná, charismatická, má velkou sebedůvěru, umí se prosadit...mluví o povahových vlastnostech (místo toho co bude) a říká tomu věštění - diváci za to ještě mnohokrát děkují. Kdyby divačka takové vlastnosti měla, tak by do televize nevolala, protože s takovými vlastnostmi by si poradila a nepotřebovala platit za snůšky LŽI, které jsou schopné člověka uvrtat do větších problémů.        

Prediktivní numerologie vidí situace a děje v každém posuzovaném roku(i v jednotlivých měsících + dnech), člověk nemusí být jasnovidec, stačí znát prediktivní numerologie. V televizi nikdo nic takového nepředvádí. Čísla však nejsou náhodně vytažené karty (jako sportka), ale výpočty z dat nerození, jména, příjmení, konkrétních roků- event. měsíců a dnů.

 KURIOZITY do Guinessovo knihy Rekordů

Lékař musí studovat 6 let a k soukromé činnosti mít snad dvě atestace; Psycholog studuje 5 let a musí mít 1 - 3 roky praxe, mít atestaci z klinické psychologie, ale TV kartářky předvádějí stejné výkony bez žádné školy a umí toho (dle toho, co slibují) více než lékaři, psychiatři, psychologové. Z Alenky Pastelky se stal během "jednoho odpoledne" RENTGENOVÝ MÁG, který u volajících  "skenuje minulé životy, karmu,  diagnostikuje vnitřní orgány a vidí chorobné nálezy na játrech, prostatě, dvanáctníku, na vaječníkách, za krkem sedí přivtělení duchové, dává psychoterapeutické rady i k uzdravení...

   Některé kartářky by měly jen radit opicím v zoologické zahradě, ani se nedivím, že se v televizi předvádějí jako OPICE a tvrdí, že rituály volajícího neskutečně ochrání před negativními a zlými silami (energiemi) a přinesou zdraví i hojnost...  Racionální chování člověka se pozná z toho, že rozum se snaží dosáhnout co největšího štěstí, což se dá přeložit také, že je užitečný a prospěšný pro lidi. 

ENÍ ve 2016

TV RELAX 16.6.2016 v cca 13:15  - 13:20 hod, ENÍ: "...do věštění mi NEKRAFEJTE, já jsem při výkladu mimo , i režisér má takový respekt, že mi do výkladu nekrafe... Jakmile vezmu karty, dostávám se do ALFA stavu a  jsem už mimo, a když  mi do toho vstupujete, tak mně dostáváte do vědomí a já zase nic nevím. Režie mi tam hází i minulé životy, do těch mi ale absolutně krafat  nebudete...doteďka jsem byla v ALFA stavu, pak vyjedu a tlumočím, ale minulé životy to je MAZEC... a  celou další dobu žvásty o pitomostech.  ENÍ za 10 let v televizi přesvědčila, že jde o psychické vyšinutí, nikoliv  ALFA stav. Kdo medituje, velmi dobře ví, že ALFA stav ( 8 - 12 hertz) se podobá  spánku, je to stav hypnózy a meditace a není možné u toho poskakovat na nohou, vyptávat se  volajících na různé věci, laškovat  s nimi, pokukovat do kamery, míchat a tahat karty i s hysterickým rozčilováním, jak  kartářka při výkladech předvádí.  Kartářka se spíše stabilně nachází ve stavu BETA  (nikoliv při běžných 20 hertz), ale mezi 40 - 60 hertz, čemuž odpovídá její hysterie. Při tomto stavu  se ANIE nachází téměř stabilně, stačí na ní při výkladu promluvit (když rejža nestačil vypnout telefon).

TV Relax 16.6.2016:  divačka Vladimíra, nar.6.7.1961, s dotazem na lásku, ENÍ: "...jste nervově labilní... přijďte mně navštívit 2.7.2016 na hradě Křivoklát, kde budu dělat konstelace na minulé životy,  což by vám prospělo více než 5 let léčby u psychiatrů. Zase ji zopakovala, že  tam má karmickou zátěž a práškama to těžko zpracuje... Dala ji 2 bojové úkoly s doporučením  konstelace na minulé životy, aby ji vyhledala, navštívila... objednala se i na osobní sezení, transformační sezení, protože co nezvládli psychiatři za několik let, ENÍ zvládá za 3 hodiny. s dodatkem: "Sice nejsem psycholog a psychoterapeut, ale jsem duchovní průvodce a mluvím s duší, pomůžu ji zvednout ze dna. Tolik moje k vám..." 

Televize ještě skrze ENÍ kartářku nabízí její  terapeutické služby na konkrétní dny a nechá zesměšňovat profesory medicíny, když kartářka říká, že to, co profesoři nestihnuli u nemocné pacientky za několik let, ENÍ  řeší za tři hodiny. Televize dělá vyšinuté kartářce reklamu, která se bez vzdělání dělá chytřejší a lepší než profesoři lékařství (když volající Vladimíra hlásila, že chodila k profesorům), Když to ENÍ tvrdí, přiznává PSYCHOLOGICKÉ  PORADENSTVÍ živnosti VÁZANÉ  na kterou nemá vzdělání z oboru psychologie +  1- 3 roky praxe, což je neoprávněné podnikání!  Televize to odvysílala do světa,  považuje tudíž také lékaře  s vědeckým vzděláním za hlupáky  a pozvala nemocné diváky na Křivoklát, kde jim ENÍ slíbila pomoci za tři hodiny!

Obchodní praktika souvisí s marketingovou komunikací, prodejem či dodáním produktu nebo služby spotřebiteli. Týká se veškerého jednání, chování, prohlášení nebo obchodní komunikace včetně reklamy a uvedení výrobku nebo služby na trh, které  obchodník provádí. Obchodní praktika je nekalá, pokud je považovaná za nepřijatelnou pro spotřebitele, tzn. porušuje určitá pravidla. Spotřebitel je chráněn Směrnicí o nekalých obchodních praktikách. Co je klamavá či agresivní praktika má spotřebitel možnost zjistit na tzv. „černé listině“. Obchodní praktika je považována za nekalou - a zakázanou - splňuje-li  základní a souhrnná kritéria:  (1.) Praktika je v rozporu s požadavkem profesionální péče. Odpovídá to pojmu dobrému obchodní chování. (2.) Praktika podstatně narušuje nebo je schopná podstatně narušit ekonomické chování průměrného spotřebitele

Nekalá praktika: je praktika (1) je-li při ní užit nepravdivý údaj; nebo (2) je-li důležitý údaj sám o sobě pravdivý, ale může uvést spotřebitele v omyl vzhledem k okolnostem a souvislostem, za nichž byl užit, Obchodník, který učiní prohlášení o účincích výrobku či službě, musí být schopen doložit – bez ohledu na to, v které zemi EU sídlí. Je například nezákonné při uvádění prohlásit, že určitý výrobek či služba vyléčí nemoc, pokud toto tvrzení nelze vědecky doložit. Legislativní základ je zakotven i v novém občanském zákoníku (§ 2976) a dále v zákoně č.634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele. Obchodní praktiky jsou tudíž vždy považovány za klamavé, pokud podnikatel nepravdivě prohlašuje, že výrobek nebo poskytnutá služba může vyléčit nemoc, zdravotní poruchu nebo postižení, Agresivní obchodní praktiky:  je např. vědomé využití nepříznivé situace spotřebitele.

    Schizofrenik si několik let zve na webových stránkách nemocné na "konstelace" - psychoterapie k změně myšlení a postojů, čímž vědomě nahrazuje odbornou péči psychologů. U toho slibuje, že je lepší než profesoři z psychiatrie...  Na svých stránkách nabízí KONSTELACE pod názvem KARMICKÉ KRUHY na jakýkoliv problém = ZDRAVOTNÍ STAV a vyjmenovává další... (2.7.2016)  přesně to, co psychologové při  psychoterapiích. Obhajoba, že její nevědecké a nelékařské praktiky nemohou nahrazovat lékařskou péči... - v tom má ENÍ pravdu, je to nekalá obchodní  praktika - PODVOD.  Nemá na PSYCHOLOGICKÉ poradenství vzdělání ani povolení.

    Živnosti, které má ENÍ zaregistrované: (1) "Poradenské a konzultační činnost...", kterou má povolenou jen pouze pro oblast společenského vystupování, rozvoje osobnosti a udržování fyzické kondice... a zákon jasně UPOZORŇUJE, že obsahem této činnosti NENÍ PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ;   (2) ŽIVNOST:  "Mimoškolní výchova... pořádání kurzů, školení...lektorská činnosti", je 2.její živnost, a je na výchovu dětí nad 3 roky ve školkách a soukromých školách, pokud nejsou zařazeny do rejstříků ŠKOL... Může doučovat na dětských táborech a zotavovnách a mít dohled nad dětmi...  Může dělat kurzy na šití, vaření, pěstování rostlin, shánět prostory pro konání akcí... ale PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ dělat nesmí. (3) ŽIVNOST: "Služby osobního charakteru..." je výklad karet, numerologie, astrologie - nejsou to magické rituály ani čarování, ani karmické kruhy.., jež jsou praktikami neodborné péče, která je zakázána. Co NENÍ k výdělečné činnosti živnostenským zákonem a jinými... POVOLENO, JE ZAKÁZÁNO!  

    Stát je  povinen chránit ZDRAVÍ LIDÍ před podivíny nabízející psychologické poradenství a uzdravení bez vzdělání a povolení,  jakýmikoliv prostředky. 

    ENÍ kartářka (Jana Vorlíčková)  ve výše uvedených psychoterapiích pokračuje spokojeně dál, dokonce je nabízí zákazníkům i v televizním vysílání. Dělá vše, co si usmyslí že dělat bude, přičemž "Rodinné konstelace" na živnostenském úřadu již ENÍ vysvětlovala 4.12.2014 a dělat je nesmí, Když byla úřadu oznámena podruhé, opět vše na svých stránkách okamžitě vymazala - viz níže uvedený text  který tam měla na celý rok až do 28.3.2015, ale poté, co ji pozvali 4.12.2015 na úřad (k dalšímu vysvětlování), druhý den (5.12.2014) všechno z nabídek akcí vymazala. Na svých stránkách nabízí i REGRESE - tj. hlubokou hypnózu. Až se z toho zákaznice pomátne nebo neprobudí, schizofrenikovi to nepřijde, svalí vinu na oběť (že to chtěla!), Dělá, co se ji zachce, žádné překážky pro ní v ničem neexistují - pouze umístění do blázince. To ale asi musí několik lidí zabít, aby se to stalo?

    Výše uvedené může nabízet psycholog-psychiatr s akreditací, a k tomu v registrovaném zdravotnickém zařízení, jinak to je trestné. Od 5.12.20104 to tedy Anie kartářka na svých stránkách vymazala, což  jen její soustavné PODVODY dokazuje.  Co se rozumí psychoterapii, si mohu čtenáři přečíst po kliknutí ZDE    Z 21 odborníků na RODINNÉ KONSTELACE mají všichni titul PhDr., Mgr., MUDr, jsou to psychologové a psychiatři, a splňují vzdělání, jež ukládá živnostenský zákon na živnosti vázaně pro psychologické služby - tj. mají také atestace (tak jako lékaři) z klinické psychologie. Je to obchod s lidským zdravím, Není-li psychologické poradenství povoleno, má to název NEOPRÁVNĚNÉ PODNIKÁNÍ.

ENÍ byla za podvody úředně řešená ve 2014 řešena 3x; V březnu 2014 to bylo ČOI středočeského kraje za nabízení Involučního hexagramu u kterého slibovala léčitelské účinky i s léčením rakoviny, když ale ČOI začala dělat šetření (1) okamžitě z webu vymazala nahrávku na Youtube, kde hexagram s léčitelskými schopnostmi s jeho 15 zázraky prezentovala; (2) z televize Relax byl stažen jeho prodej; a na svých webových stránkách uvedla, že byl doprodán. Hrozila ji totiž dost vysoká pokuta (sazba do 500 tisíc). Vymažu-li veřejnou nabídku služeb s veškerým obsahem, pak to dokazuje, že zákazníky  podváděla, a uváděla je v omyl. Když je vše v pořádku, není důvod za sebou vymazáváním zametat důkazní stopy!

 V červenci 2014 byla ENÍ opět řešena přestupkovou komisí pro Prahu 9, protože tvrdí, že karty vykládá profesně 30 let, ale registrované věštectví má od roku 2011 - a do července 2014 u této profese neměla ani zmínku o svém skutečném jménu a adrese. A 4.12. 2014  byla zase řešena Živnostenským úřadem pro Prahu 9, kde vysvětlovala, proč nabízí psychologické služby a nemá na PSYCHOLOGICKÉ SLUŽBY vzdělání a ni povolení.  Když ji chytnou myšlenkové vlny, začne před TV kamerou tvrdit, že v nějakém městě vidí ženu v modrých šatech ap.  A pokud by psychiatři viděli, jak v televizi předvádí ROZHOVOR s MRTVÝMI, s největší pravděpodobností by navrhli ústavní léčbu. Jakmile chvíli někdo do televize na věštění nevolá, berou ji nervy, ihned zvyšuje hlas a je agresivní a sprostá...

Nabídky služeb v soukromí také byly u ENÍ za každou započatou 1/2 hodinu za 2500,-Kč => to může být za 31 minut 5000,-Kč. A vzhledem k tomu, že má nepředvídatelné jednání, nelze zaručit, co udělá.

 Nabízející konstelace na konkrétní problém není numerologie, astrologie ani výklad karet, ale  konkrétní "recept"  s vlastními psychoterapiemi, což vyžaduje několik sezení, protože ani psychologické poradenství nepřináší trvalou osobnostní změnu. ENÍ - žádá za hodinu sezení 6000 - 8000,-KČ, viz níže + nahoře v  září 2016 (8000,-Kč)

 "Postavení konstelace na konkrétní problém z 01.11.2016"

což několikanásobně převyšuje cenu soukromého, vysokoškolsky vzdělaného  psychologa s atestací, který prošel speciální průpravou klinické psychologie, nehledě k tomu, že Psycholog se smlouvou zdravotní pojišťovny to dělá ZADARMO!  To je velký rozdíl, ENÍ je "blázen" bez onoho vzdělání, který  jako duševně ujetá bytost neví co dělá, neuvědomuje si škodlivost svých činů, nerozezná DOBRO od ZLA, škodlivé jednání si odůvodňuje Bohem jako terorista, když tvrdí, že "Bůh ji k tomu povolal, ona Bohu slouží a sloužit bude dokud bude dýchat a stát na nohou". Existující úřady, by měly řádění takových "bláznů" zavčas zastavit než zruinují ZDRAVÍ mnoha nemocným lidem.

 pacientce ENÍ ihned zhoršila roztroušenou sklerózu + duševní propad  

O tyto služby se zajímají pouze lidé s rizikových skupin - zdravý člověk to nepotřebuje!  Lidé by měli  na takové praktiky poukazovat a psát stížnosti, proto to tady vysvětluji, aby věděli, že to je nelegální.

    ENÍ je schopna ublížit spoustě lidem, zvláště když nabízí  Regresi (hlubokou hypnózu); Rodinné konstelace alias Konstelace s karmickými kruhy, anebo stejné pod názvem "Postavení konstelace na konkrétní problém" u čehož  na webu píše, že se nejedná o klasické Rodinné konstelace, které neuznává, ale jde o nejvyšší magii, která změní váš život, pokud ji skutečně pochopíte. Z alibistického hlediska to také zároveň sděluje: "Na psychologické poradenství povolení nemám, proto Rodinné konstelace neuznávám a přejmenovala je na Konstelace s karmickými kruhy, Karmické konstelace, Zátěže karmy a osudu, Prokletí... Postavím vám konstelaci na váš konkrétní problém za 6000 - 8000,-Kč na hodinu, ale vyplatí se to, neboť jde o nejvyšší magii, která změní Váš život pokud ji skutečně pochopíte. A pokud nezmění, smysl konstelace jste nepochopili. Předem upozorňuji, že je nutné  pochopit v kontextu smysl konstelace, aby mohla tato nejvyšší magie změnit váš život..."  ZMĚNA k horšímu je ale přeci také ZMĚNA! . A že to tak dopadne (nic k lepšímu se nezmění - jen člověk prodělá) jsem přesvědčen na 100%, ENÍ stále mluví o karmě, ale karma je základní zákon proměny - tj. SEBE-PROMĚNY, což není nic jiného než změna charakteru (a to jde ze všeho nejhůře - spíše to nejde), protože až nastane ZMĚNA CHARAKTERU nastává ZMĚNA KARMY. To by jinak bylo moc jednoduché a neexistovali by RECIDIVISTÉ, kteří dokola opakují ZLÉ činy apod. Takže ENÍ shrábne peníze a pak řekne, výše uvedené, protože když se nezměnil váš CHARAKTER, nemůže se změnit ani vaše KARMA!

    Špatné rady vedou k duševnímu propadu, který je horší než zlámaná noha, lidé skáčou pod vlak a volí drastické sebevraždy. Kdo se chce dostat do horších psychických potíží, rady "blázna" mu k tomu zcela jistě pomohou. A pokud si někdo myslí, že "blázen" bez vzdělání je zázračnější a kvalitnější než psycholog, lékaři a profesoři a že KARMICKÉ  postavení  konstelace  jej zbaví potíží, tak to jen naplňuje pořekadlo: "Stejný stejného hledá"    Pak se stane, že důvěřivý ezoterický fanatik dopadne jako miss Zuzana JANDOVÁ, která koncem října 2016 skončila v blázinci. Také poslouchala různé rady, četla filozofické knihy, ve společnosti často mluvila o víře (jako ENÍ soustavně o Bohu), občas také mluvila z cesty a byla duchem někde v oblacích...Kdo je spojen s Bohem, ten v blázinci nekončí - to zapracovaly ty opačné síly.

další z PRAXE  ENÍ kartářky

TV Relax 23.6.2016: volající Jana 41 let:  (cca kolem 00:41:00  videozáznamu a dále), ENÍ: "Karty řekly NE, že ten konec bude bolet, že to není možné, duchovní průvodce říká kvůli zklamání a konci, že něco umírá neopouštěj, sama sebe a Boha, protože v  zklamání utrpení zkázy a kvůli té smrti... tam se pozná, zda jsi Boha našla, někdy ho musíme najít skrze krušný utrpení, ztráty a bolest a to je váš případ. Karty říkají NE kvůli tomu, že jste opustila Boha, Bůh vás ale nikdy neopustí, to my lide jej vždy opouštíme. ANIE stojí upřeně očima na kameru a kýve hlavou, jako JOJO a dodává: „Přijímejte poselství tak jak je slyšíte skrze moje ústa. To není běžný výklad a vy to moc dobře víte“.  ANIE  ale vůbec neví, na co ta volající žena myslela, třeba jen na obyčejnou věc, jestli má měnit byt, postavit si domeček, přijmou pracovní funkci...ap., přesto spustila výše uvedené. Strašení lidí od ANIE režisér nevypne - přitom zákon o televizním vysílání (a režisér jej musí znát), že reklama nesmí být v rozporu s dobrými mravy a nesmí obsahovat prvky využívající motivu strachu.   Ta žena musela stát jako opařená, když se chtěla na něco běžného zeptat a ANIE ji sprdla, že prožije zklamání, krušné utrpení, ztráty a bolest, protože opustila Boha.  Volající byla nábožensky a morálně pokárána, aniž by věděla proč? Ale takhle ENÍ kárá a straší často, to není ojedinělé chování. Jestli kartářku ještě někdo považuje za duševně zdravou, pak my všichni asi jsme v této zemi schizofrenici, jen ENÍ je ZDRAVÁ.

     Pokud máte myšlenku, zda vaše operace dopadne dobře a kartářka řekne NEpak buď operaci zrušíte nebo si před operací zažijete tolik strachu i s možným úmrtím, že to skutečně dopadnout dobře nemusí. Máte-li nádorové onemocnění a chtěli jste vědět, zda se z rakoviny uzdravíte  a  ANIE řekne  NE, je to stejné.

TV Relax 23.6.2016 Poledne; volající Růžena 67 let (cca kolem 02:19:00  záznamu a dále) říká: Zítra mám jít na konzultaci s doktory , jestli 3 operaci páteře, mám z toho děsně strach. ANIE: karta mi ukazuje velké utrpení, velké bolesti, nemoc, utrpení a bolest, tady máte ukázku, že já nehádám, netrefuji a najdu všechno na co se ptáte. NE operace není řešení, operace tu bolest nezmění, bolí Vás duše, je to ta psychosomatika. přineslo by vám to ještě více žalu, vůbec by vám to nepomohlo, přineslo by vám to nejistotu v chůzi. Prosím vás Vy mně poslechněte, začněte nosit korzet, vyhledejte rehabilitačního lékaře, já vím, že jste byla na neurochirurgii, jakmile se dostanete k neurochirurgovi, je to okamžitě na sál a na operaci, jako já před 20 roky. Já jsem kvůli dítěti na operaci nešla a jsem tady jak vidíte, cvičím a jsem tady a budu tady. NE nechoďte na tu operaci, karty říkají NE, nedoporučuju. Spíš bych radši cvičila, korzet, lůžko a viset hlavou dolů, to taky pomáhá, masáže, uvolnit ty záda...  REKLAMA diagnostikuje zdraví, ovlivňuje nemocného, radí mu a nedoporučuje lékařský zákrok, k (operaci), protože to tak karty říkají.

TV Relax 23.6.2016  NOC: volající 54 let (cca na videozáznamu kolem 00:18:00 a dále) ENÍ: "54 let, 54 let ...přijde zkáza,přijde KONEC, je tady KONEC, prostě KONEC! Karty říkají NE, bude to bolet spíš tu DUŠI, je tady NE, je tady VĚZENÍ, vidím MŘÍŽE, navíc v minulém životě jste byli tři bratři, Vy jste tam byla bachářka, Vy jste tam věznila ty svoje bratry, a prostě todle je nějaká karmická zkouška, která Vám ukončuje toto dílo. I když držíte slovo, což je na Vás pozitivní, bohužel nebo bohudík karty řekly NE, Je to karmická zkouška a lekce, a tak to prosím s pokorou přijměte, že dál nic není, že se CESTA UZAVŘELA! Nashledanou, dobrou noc!  A na videozáznamu cca kolem 00:21:00 a dále kartářka sděluje, "...moje jistota je, že vše dělám s největším vědomím a svědomím a opravdu na mně nejsou žádné stížnosti, co se týče validity mých věšteb.  Že mi občas ujede  vulgární sprosté slovíčko, to k tomu patří, protože jsem někdy v takovém fofru, že to ze mě padá tak, jak to padá". To mi při připomíná vtip "O znásilněné želvě" od baviče Jiřího Krampola, který říká "Stěžuje si želva, že byla znásilněná slimákem a druhá se ptá, jak to proběhlo? Znásilněná říká: Já už nevím, to byl takový fofr, že si z toho nic nepamatuji!"

    Volající 54 letá divačka musela být hodně překvapená! Zavolá a ENÍ tvrdí, že se blíži konec, možná jejího života a přichází SMRT? "přijde ZKÁZA, přijde KONEC, je tady KONEC, prostě KONEC, DÁL NIC NENÍ, CESTA SE UZAVŘELA". ENÍ se ještě chválí, že na ní nejsou žádné stížnosti, rejža ji ještě nechává propagovat reklamu k podnikání, když zve, aby volající přišli na její psychologické poradenství lidi = KARMICKÉ KRUHY (tj. přejmenované RODINNÉ KONSTELACE).

TV Relax 30.6.2016  Poledne: volající nar. 9.9.1958 s dotazem, proč má Parkinsonovu chorobu?

ENÍ: "opět že má nezpracovanou matku, která měla také problémy s hlavou...až zpracuje matku...a kontrolu nad sebou, tak se může plně uzdravit. Takže zpracujte si matku buď sama nebo s odborníkem...nedobře se léčíte, prosím změňte lékaře, konzultujte s nějakým centrem, karty ukazují, že pokud nezměníte lékaře bude se nemoc horšit, nashledanou" Samozřejmě opět monolog při vypnutém telefonu a opět diagnostikování a návrh změnit lékaře. 

cca v 01:00:00 (záznamu) a dále; volá Jana, nar.12.7.1969 kvůli cukrovce,  ENÍ na konci samozřejmě doporučuje diabetičce, aby ji vyhledala v soukromí, že ji pomůže (nemá zpracované konstelace), protože lékaři neposílí její duchovní kořeny, od toho je duchovní průvodce (tím myslí ENÍ sebe),

cca v 01:10:00 a dále (videozáznamu): "...skoro 80 leté ženě ENÍ říká: "doporučuji MÉDIUM, JÁ jsem médium, umím hovořit s mrtvými, včera jsem to dokazovala klientovi a jednou udělám speciální vysílání na hovory s mrtvými".

Pak po krátké době v monologu: "jsem vyšetřená, nemám schizofrenii, nemám bludy,mám paranormální schopnosti a můžu vás uklidnit, že i profesor z psychiatrie s kterým jsem včera byla na obědě (psychiatra tudíž zná...) mně ujišťuje, že mám jen nadprůměrné vnímání. Já jsem tak normální, že už normálnější vyrovnanější...žiju světským životem. Tyto paranormální schopnosti mi byly dány, a čtvrtina mých klientů jsou zdravotníci, lékaři i psychologové samotní, takže buďte v klidu!"  Během celého pořadu několikrát nabízí volajícím své konstelační rituály (PSYCHOTERAPIE) a přitom doporučuje (cca 01:34:00 a dále), aby si diváci dávali pozor na jiné ezoteriky, kteří nabízí regrese za které by je ENÍ střílela.

ENÍ kartářka  také VĚŠTILA, jak dopadne EVROPA ve 2016 . Když ale moudrost zjistila, jaké idiocie říká, video bylo vymazané. Její "proroctví"  kliknutím  na  TEXT tam  zůstal   si lze přečíst.

Když připomenu minulost: z nočního vysílání 14.3. na 15.3.2014 kdy zavolala divačka a řekla ANIE, že je "VELKÁ PODVODNICE a BESTIE, a že tyto slova stačí", ENÍ nemohla rozchodit a s hysterickou vulgaritou spustila: "Ta paní, co mi volala byla zneuznaný ezoterik a její závist je neuvěřitelná."  A cca po 10 minutách: "Nevím proč mě paní řekla, že jsem podvodnice, protože kdyby se mě zeptala, já ji můžu říci, jakou má i barvu očí, co včera jedla, kdy se naposledy vyprazdňovala, kdy si zasouloží... Neptejte se mi jen na práci, možná rok už žijete v nechtěném celibátu dámy a pánové a já vám řeknu proč nemáte alespoň sex...volejte mi a zeptejte se mi např. KDY SI ZASOULOŽÍTE... Vědmy radí a já jsem ta vědma, která Vám poradí; Bere do ruky nějaký sešit a říká: PODÍVÁM SE DO KNIHY VAŠEHO OSUDU! Tam máte vaše křestní jméno a datum narození.... a já tam listuju jako v kalendáři, takže já se podívám CO BYLO V MINULOSTI, co je teď a tady a CO BUDE..."

k výše uvedenému video  TADY

Po výše uvedeném excesu se kartářka z televize na několik měsíců ztratila.  O věšteckých podvodech píšu téměř 10 let a žádná na mně  nepodala žalobu. Musely by  u soudu  své schopnosti prokazovat, a to by se zjistilo, že ještě jsou možná u psychiatrů vedeny jako schizofreničky... 

 Sotva se ENÍ v televizi (po 1. odejití z TV Relax  - viz. výše uvedené) zabydlela podruhé, došlo dne 12.9.2014 k druhému závažnějšímu televiznímu excesu než předtím. Začala divačce vyčítat, že zasvěcování do sraček jako je REIKY... je rouhání největšího kalibru, ezoterici Reiky jsou napojeni na démony aniž by si uvědomovali... Pedofily by pověsila za koule do průvanu.... volající Jitce, nar.26.3.1981  říká, že by měli by obnovit trest smrti... přijďte na můj seminář, tady nemůžu říkat, že holocaust byl spravedlivý proces...to by mně za chvíli zabili...".  klik níže na obrázek

nesestřihaný  záznam z 12.9.2014 - pořadu TV Relax

v 0,58:10 do 1,05:15 hod. ENÍ říká: "...holocaust byl spravedlivý proces..."; a ve 24 minutě a dál... ANIE paní Jarce, nar. 20.9.1948 říká:"...že JEŽÍŠ (KRISTUS) je KULTEM OSOBNOSTI a má se kát k BOHU, a ne k JEŽÍŠI, protože zasvěcení do sraček jako je REIKY a ŠAMBALA je rouhání největšího kalibru...".

Já sama jsem napojena na Boží zdroj, tudíž  v knize osudu poznám Boží záměr a plán, ale já sama jsem napojena i na Antisvět, svět temna...nabízím vám tady klíč, klíč, protože pokud nemáte klíč k těm dveřím, k těm správným dveřím, do jakých dveřích chcete vstoupit? Protože pokud nemáte klíč k těm dveřím, k těm správným dveřím, do jakých dveřích chcete vůbec vstoupit? Čistí se nad svíčkou a odhazuje rukama z hlavy a těla zlé energie... a přesvědčuje svět, že zná Boží záměry a plán a je napojena i na Satanovo temnotu...

Kletbu s rakovinou si ENÍ vymýšlí na všechno, paní Jarmilu, která nemohla 2 roky otěhotnět začala strašit a vzápětí ji nabízet, že ji toho zbaví "Konstelacemi karmických kruhů", protože celý její rod je prokletý a budou mít rakovinu všichni (ona i její matka), proto nemůže mít dítě. A pokud s tím něco neudělá a nenajde si ji v soukromí, do 2 let žádné těhotenství nebude.

Co se týče karmických (rodinných) konstelcí, videonahrávky dokazují, že Anie s lidským zdravím obchoduje -video z 12.9.2014  u pí. Jarmily, na záznamu ve 3:08 - 3:11:13 hod. říká: "...tady bych řešila karmické konstelace, na to nejsou lékaři, lékař léčí tělo, to jsou duchovní věci.. nemám pro vás dobré zprávy... Můžete si mě najít v soukromí... někdy je potřeba udělat několik rodinných systémů, protože když někdo zemře v rodině, naboří celý rodinný systém a potvrzuje to prokletí rodu žen... a varujte i vaši matku, ta bude mít  rakovinu také, dokud to nevyřešíte."   Když rodina Jarmily ANIE nevyhledá, budou mít všichni rakovinu  

ENÍ dokola opakuje, jak dala slib Bohu (to říká na všechno) a hrozbami strachu si vymýšlí, jak lidé zklamali  a opustili Boha a prožijí těžký osud ( příklady věštění s ENÍ nahoře) a soustavně do věštění zatahuje náboženství. Plete se do náboženství, kterému nerozumí: 23.6.2016 (noc) cca 00:52:10 a dále (videozáznamu) sděluje: „...Vy jste se inkarnovali proto, abyste se něco naučili, abyste něco zažívali, abyste něco pochopili, zpracovali a bude to tak dlouho opakovat, dokud nenajdeme Boha, ale opravdového Boha a nemluvím o katolickém Bohu, NE, NE,NE, nemluvím o církevním Bohu (a třískne kartami na stůl jako zdůraznění), to je jenom hra,Všechny náboženství, dogmata paradigmata, to je vážně fraška. Víte, co bylo v prvopočátku, víte co je v Bibli-NE že bych byla znalec Bible, na počátku bylo slovo...

ENÍ sděluje (i na svých stránkách), že JE ODPŮRCE VŠECH NÁBOŽENSTVÍ... BIBLI prý napsali pedofilové... a JEŽÍŠE KRISTA již 12.9.2014 nazvala KULTEM OSOBNOSTI, což je přívlastek pro zkažený charakter, např. Stalina, Adolfa Hitlera, Mao Ce-tunga, Benita Mussoliniho, Saddáma Husajna, Kim Čong-ila... a dalšíkteří systematicky vyvražďovali rodiny masovými  popravami.  ENÍ veřejně útočí na křesťanskou víru a náboženství a hrubým i nepochybným způsobem uráží náboženské cítění.  Plete se do náboženství, kterému nerozumí: 23.6.2016 (noc) cca 00:52:10 a dále (videozáznamu) sděluje: „...Vy jste se inkarnovali proto, abyste se něco naučili, abyste něco zažívali, abyste něco pochopili, zpracovali a bude to tak dlouho opakovat, dokud nenajdeme Boha, ale opravdového Boha a nemluvím o katolickém Bohu, NE, NE,NE, nemluvím o církevním Bohu (a třískne kartami na stůl jako zdůraznění), to je jenom hra,Všechny náboženství, dogmata paradigmata, to je vážně fraška. Víte, co bylo v prvopočátku, víte co je v Bibli-NE že bych byla znalec Bible, na počátku bylo slovo...

    Teroristé zabíjení odůvodňují Bohem, Anie kartářka schvalování holocaustu... a další své "kázání" také odvodňuje Bohem. V čem se ANIE liší?  Terorismus a schvalování holocaustu kartářkou se týká stejného > národnostní, politické či náboženské genocidy a svádění ZLÝCH činů na služby Bohu. Pomoc této kartářky se také u lidí projevuje> jako ZLO

Přesto ENÍ, že v televizi dělá časté náboženské kázání, při kterém MORALIZUJE druhé a doporučuje jim psychologa a psychiatra, straší je zkázou i možnou smrtí (viz. nahoře proslov z 23.6.2016 noc) To dokazuje fanatismus. Na svých stránkách však píše, že nesnáší náboženský fanatismus, ale o Bohu mluví pořád - několikrát za jedno vysílání. Absurdní obdobou poznání je právě fanatismus, který sice dělá televizního postavení moderátorky silné, ale znalosti naopak natolik slabé, že se spokojuje s povrchními informacemi, které ji vyhovují, odmítá jiné, nepřemýšlí o nich a slepě na ně reaguje. fanatismus nemůže dospět k pravdě, protože mu v tom brání neznalost. ENÍ nutí k víře v Boha, což je proti zásadám víry  - láska se vynutit nedá  a fanatismus  nakonec přerůstá  v terorismus...

E využívá spousty klamavých taktik, od prodeje zázračných amuletů přes ty nejagresivnější, u kterých straší těžkou karmou, prokletím a rakovinou a zve je na karmické kruhy (kterými přejmenovala rodinné konstelace), že je toho zbaví... Dokonce v televizi tvrdila, že se lidé mohou své karmy, nemoci a těžkostí zbavit do třech týdnů. Buďto je neskutečný blázen nebo spoléhá, že to úřady tolerují. Asi tolerují, protože kdykoliv jsem na ní podal oznámení, okamžitě všechno z webu předem vymazala, což je podezřelé?   

   "Mluvím z Vaší duší...Čtu z Akáši  vaše osudy...Napojuji se na vaše osudy..." (kdyby řekla: Napojuji se na zaražené větry", tomu bych věřil..).  Volající lítala ke hvězdám a byla kosmonautem Gagarinem, i když Gagarin v době narození divačky žil v plné pohodě, a druhá volající byla zase  "znásilňována na Sibiři..." .... O "nevědomých bláznech" byly napsané knihy, a takové  podvody však lze tlumit jedině tím, že se zveřejňují. Sama však o  kolegyních z televizní věštírny napsala, že MANIPULUJÍ a PODVÁDÍ... - viz. níže

"Blázny" si v televizi pěstují:

Epizodická paměť ENÍ kartářky je silně narušená, často opakuje stejné slovo několikrát za sebou a rozkouskovává ho, aby ne-za-po-mně-la, co chtěla říci. Zvláště když si vymýšlí, že je MÉDIUM a hovoří s astrálním světem. velikášské pocity o své vlastní důležitosti a jedinečnosti; Také exhibicionistickou potřebu stálé pozornosti a obdivu (předvádět se); volajícím každou chvíli doporučuje psychiatra, přičemž ho nejvíce potřebuje kartářka. Své nezodpovědné chování hájí jako racionální.

z TV PRAXE  Alenky Pastelky

Alena Krejčová při dotazu na zdraví říká: "já nejsme lékař, jsem kreslířka", ale vždy nachází spousty diagnóz s nemocí kterými doporučuje  vyhledat lékaře například:

11.7.2016 kolem 13:00 hod u Marie, 1.7.1951 na zdraví s dotazem strašně mě bolí nohy, zda můžete doporučit Oregáno: "Bolí vás obě nohy? Vám řekli lékaři, že máte vysoký cholesterol". To NE, to mi lékaři neřekli, tvrdí Marie. "Já říkám, že máte zablokovanou energii na meridiánu žlučníku a jater... primárně mi vyšli játra.."

11.7.2016 cca 14:15 hod. a dále- Katka 1.2.1979 s dotazem na zdraví: "Pořad jsem unavená" PASTELKA: Nejsem lékař a diagnostikuje: "..víte kde máte třísla? Nenajdete tam nějaký bolestivý uzlíček. Helejte je potřebné si zajít na vyšetření močového měchýře, lymfatických cest, já jsem se zeptala andílků jestli to, co na sobě pociťujete, je fyzické či psychické. Představte si že oboje a oboje mi vyšlo na 80%, to znamená, že vaše problémy jsou zaprvé z hlavy a už se vám prezentují do těla fyzického. Nevnímám tady močový měchýř, lymfatické cesty, lymfatické uzliny a to na dvou místech – jsou to třísla a je to na průduškách máte zablokovanou lymfu. Dojděte si k nějakému odborníkovi, ať vám to zjistí, protože já vám to zjišťuji mentálně. Ať to tedy někdo zjistí fyzicky. Pozor tedy na to otevírání té lymfy, ne každý to umí., musíte si najít profesionála. Fakt je, že než nějaká operace, nebo něco takového by proběhlo, je nejlépe se poradit s odborníkem na lymfu. A rozhodně to nechce hodit ze stolu, chce to řešit zablokovaná lymfa vede k velké únavě, velké"

18.7.2016 cca ve 14:02 hod. Alenka Krejčová zase zákaznicí diagnostikovala nemoc a opět, že ji to sdělily ANDĚLÉ Volající řekla, že tam vidí nález na vaječníkách + nález na tlustém střevě. Musí být zajímavé si kvůli schizofrenii druhých nechat rozvrtat tlusté STŘEVO (hadičkou s kamerou) ale také na gynekologii vyšetřením vaječníků.  U velké části národa nacházela tolik chorob, že u lékařů  musely stát fronty na různá vyšetření. Pastelka nemocným říká "nejsme lékař, jen kreslířka", ale přesto si neodpustí nějaký postižený orgán najít a doporučit lékaře, aby světu ukázala JAK JE DOBRÁ". Divím se, že se nenajde nikdo, kdo by duševně nemocné ZAKÁZAL  soustavné šíření schizofrenickými bludů VYŘIZOVÁNÍM VZKAZŮ od ANDĚLŮ.., jak se mají lidé chovat a nechávat  ji několik let takto nezdravě ovlivňovat lidi skrze nejmocnější mediální prostředek!

Věštkyně Alena Krejčová sice říká, že ji lidé pomlouvají (což tvrdí i Anie kartářka), ale lidé nepíšou o PASTELCE zbytečně. Již ve 2011 byla Pastelka... v Blesku, že věštecký pořad je "Největší podvod televize!"  a příklady 1 - 7 z TV diagnostikování to také potvrzují - viz. Věštecké kuriozity    

  1. Další uchazečka o psychiatrické vyšetření si dala jméno TARA GOMEZ, které z webu ukradla Mulatce.., protože pravé jméno Markéta Adamová soustavně tají.  Divačce 13.7.2016 kolem 13:30 hod také říká "VIDÍM KOLEM VÁS PLNO ANDÍLKŮ...", a pak spustí ujišťující sliby k "ROZMNOŽENÍ  PENĚZ + HOJNOSTI."  Volající 24.+ 25.2.2016 dokonce nahlašovali čísla bankovek a Gomez na stole z kartičky přečetla tři věty, které  ukončila výkřikem (jako při indiánském tanci): TAK SE STAŇ! - s ujištěním, že do rozmnožení peněz vložila oheň a diváci ucítí na bankovce  silnou ohňovou energii...

  1. 29.6.2015 Gomez opět nabízí rituál HOJNOSTI a cca ve 12:35 hod u toho říká, "...samozřejmě, že si sami zkoušíte rituály, je ale PRAVDA, ŽE TY RITUÁLY VÁM TAKÉ NEFUNGUJÍ a pak se ptáte, PROČ RITUÁL NEFUNGUJE..". SOUHLASÍ:  "VOLEJTE na rituály, TARA se konečně přiznala, že RITUÁLY  NEFUNGUJÍ!"  

 Reklama je specifickým druhem informace, která je schopna zaujmout velikou část veřejnosti a těší se mimořádnému vlivu na společnost. Stát je povinen společnost uchránit od vlivů, které jsou všeobecně považovány za nežádoucí a vyvstává zde jeho potřeba nějakým způsobem zasáhnout, případně omezit či zakázat činnosti, které k těmto vlivům viditelně a nepopiratelně směřují. Protože spotřebitel se tak rozhoduje na základě klamné představy, což je zároveň schopné vyvolat neopodstatněnou konkurenční výhodu vůči všem ostatním podnikatelským  subjektům zabývající se stejným oborem, kteří narozdíl něco umí, nelžou a nepodvádí.

Pod zástěrkou TELESHOPPINGU "Vědmy radí"  se do oblasti  podnikání vkradlo nepoctivé chování, které zneužívá mimořádného vlivu reklamy na společnost a nekalými praktikami ihned porušuje dvě zásadní práva, právo veřejné + právo soukromé Právo veřejné ve smyslu, že reklama musí být pravdivá a nesmí uvádět lidi  v omyl za použití lží a podvodů (slibuje se a přesvědčuje o tom, co nelze splnit a nepřináší slibovaný efekt - kartářky se chovají stejným způsobem, jako koncem listopadu 2016  při informaci TV zprávách na Nově, že kartářka okradla důchodce o "1/2 miliónu", tím že mu stále slibovala výhru. Dotyčný kartářce uvěřil a sáze až prodělal statisíce...) Porušování PRÁVA SOUKROMÉHO tím, že výše uvedeným jednáním jsou poškozováni volající spotřebitelé, kteří se rozhodli zavolat na základě klamné představy s dobrou vírou, že jim bude pomoženo. A zadruhé jsou poškozování jiní zabývající se stejným oborem, televizní věštírna dělá zloděje ze všech...

TELEVIZE RELAX - Pohoda pravdu  vymazáváním mých důkazů (kterými odkazuji na videonahrávky YouTube) NEUMLČÍ . Z YouTube byly ke kartářce ANIE vymazané dvě dokazující videonahrávky. Videonahrávky mezi lidmi existují dál a navíc televize je povinna 5 let videozáznamy z každé reklamy uchovat. Každé vymazání z YouTube, kde se ANIE dopouští etických, morálních a správních deliktů o to více přesvědčuje, že si televize ANIE kartářku "hýčká", odpouští ji brutální vulgaritu a podněcování k rasové nenávisti (když ji vzali zpátky). A ještě ji umožňují na účet televize soukromou reklamu k podnikání při které si zve zákazníky i na konkrétní dny.

    Nevím čím je (režisér - nebo jiný) ENÍ kartářce zavázán, když ji po několika TV excesech + dvojím odejití  vezmou zase 2x po sobě zpátky? Tolerují její fašistické výplody, že "holocaust byl spravedlivý proces", vylepšují její pořad a při věštění kartářky rejža vypíná telefonní hovory, aby ENÍ měla k super-idiotským monologovým věštbám volný průchod, takže ENÍ si dovoluje skrze kamery čím dál více, za co by jiní byli dávno z TV vyhozeni. Ve slabé chvilce dokonce v nočním vysílání (23.6.2016 - cca 00:55:00 hod videozáznamu), sděluje, že "ji tento pořad stál spoustu sil...a pořadu musela obětovat i něco jiného jako správná matka, jako ALFA SAMICE."  Ale když ENÍ kvůli duševní nemoci chválí holocaust, pak lze kvůli její bezprostřednosti slova s "ALFA SAMICÍ" chápat, že ji všechno tolerují, protože na to má vliv intimní svázanost - důvod s***ální, neboť ať ENÍ udělá cokoliv, schvaluje vyvražďování Židů, zesměšňuje lékařské profesory, nabádá, aby lidé těmto lékařům nevěřili, protože ona je lepší a stihne za hodinu.. více než oni za několik let, mluví sprostě, nabízí z televizního pořadu svoji soukromou reklamu a zve lidi na KONSTELACE, které není kompetentní dělat, nabízí REGRESE - tj. hlubokou hypnózu, které také nesmí dělat a televize ji protiprávní jednání toleruje a podvody podporuje!

V  BOHA VĚŘÍ  I  VĚDEC  

Kupodivu i v klubu skeptiků Sisyfos se najdou věřící křesťané, jedním z nich je např. RNDr. Jiří Grygar, CSc - astrofyzik a vědec Fyzikálního ústavu Akademie věd  ČR Svůj pohled na vztah vědy a víry  a "Proč věří v Boha?" vyjádřil v knize "O vědě a víře" (2001) ve které považuje "Vztah k Bohu - věřícího křesťana, jako důvěrně osobní záležitostí, o níž se většinou ostýchá vyjadřovat veřejně; ne snad proto, že by se obával perzekuce či posměchu, ale proto že je nesnadné popsat stav vlastního nitra.., jak nesdělitelné jsou osobní prožitky střádající se během vlastního života - života nezaměnitelného a jedinečného v celých dějinách vesmíru...Věřící přírodovědec poznává Boha nejen subjektivně jako každý jiný člověk, ale také prostřednictvím svého bádání a poznávání kosmu...

Dr. Jiří Grygar zastává názor, že mezi vírou a vědou nevznikají rozpory, rozpory naopak zákonitě vznikají mezi vědou a pavědou a mezi náboženskou vírou a pověrami. Svůj názor na zázraky popisované v Bibli vyjádřil několikrát, moderátorce (k tomuto tématu) B. Tachecí k zázrakům sdělil, že  "...jde o něco, co je naším zrakem, skryto  a tutéž situaci mají teď v astronomii: podařilo se jim zjistit, že existuje skrytá látka, o které neumíme nic zjistit; pak ještě skrytá energie, o které toho víme ještě méně...".

Lidé říkají: "Kdyby BŮH existoval, nebyly by války a  vše nespravedlivé, co se ve světě děje.." Duchovně znalí naopak ví, že Bůh stvořil vesmír a vetkal do něj dokonalý řád, aby i svět jako součást kosmu fungoval v harmonii. A kdo je ten, co do světa zavedl války a ostatní neřád? Je to člověk! Byl obdarován svobodnou vůlí, jíž zneužívá k násilí, vraždám a válkám... Takže nesvádět vlastní chtíče na Boha Nevěřící argumentuji, že "existence Boha nebyla nikdy prokázána", a proto nevěří. Já říkám, že to je jen duchovní neznalost, protože ani  ti největší zločinci a ateisté nemají skutečnou jistotu, že tato VYŠŠÍ MOC neexistuje. Důkazem je, že když přijdou velké psychické zátěže a nemoc, prosí Boha o záchranu všichni. I když se tomu dříve smáli. A mnozí ani neví, co slovo BŮH znamená, přičemž by stačilo na webu číst o zázracích, a pokud inteligence funguje, neměl by být problém pochopit, co slovo Bůh představuje. Pro lepší pochopení uvedu ještě jiné příklady:

Už někdo viděl gravitaci nebo rádiový - televizní signál  nebo jak vypadá myšlenka?

Neviděl, přesto nelze říci, že to "neexistuje". Zrovna tak jako nelze hledat hodináře v hodinkách,  nelze ohraničit Boha žádným prostorem ani časem, neboť není z masa a kostí.  Můžeme Jej vidět však všude kolem sebe: v přírodě, vesmíru, fyzikálních, chemických a jiných zákonech, ekosystémech atd. To potvrzuje i samotná Bible, která říká, že k tomu, aby člověk poznal, že i svět má svého architekta, nepotřebuje žádné speciální vzdělání. Stačí přemýšlet o Jeho díle, o přírodě, o harmonii s jakou vše funguje. Tím však Bůh nekončí, zanechal další velmi průkazné stopy, Ježíše Krista a jedinečnost Bible, a v neposlední řadě Jej můžeme také různě osobně zakoušet. Můžeme sledovat Jeho jednání v našich životech, může k nám různými způsoby promlouvat, vést nás, dávat a zakoušet i svoji přísnou životní výchovu.

SATANOVO  BRÁNA

Upsání se démonům pomocí rituálů (také The Secret, viz.existující "esoterní zákon přitažlivosti").

O magii, čarování ap. se prodává literatura od r.1990,  přesto za více jak 1/4 století z magie nikdo nezbohatnul. Čaruje se, přesto se NEDAŘÍ, HOJNOST nepřichází, chudoby přibývá, nemocných + sebevražd také.  

Kletby naší vinou: Prokletí je (z duchovního hlediska) otevření brány mezi fyzickým a duchovním světem ke vstupu démonických sil do života člověka ke konání ZLA. Každé prokletí má svoji příčinu a do života si to může člověk přivodit sám opakovanými zlými činy, k nimž  patří také modloslužby=uctívání Satana (viz. dole 4 fáze uctívání Satana); Neúctou k rodičům; Násilím na slabých nebo starých lidech; Praktikováním zvrácených a perversních věcí. Prokletí se projevuje určitými známkami a symptomy: Duševní a citové zhroucení; Soustavný rozpad manželství a rodiny;  Neplodnost, náchylnost k potratům a vážným ženským chorobám; Časté nehody a „nešťastné události“; Sériemi předčasných úmrtí, sebevražd, nevysvětlitelných úmrtí nebo vražd v rodině; Ustavičný nedostatek financí, protože ZLO dobře ví, že člověk raději propadne peklu a zemře - než aby se změnil; Také to mohou být strachy a fobie nerůznějšího druhu: z budoucnosti, z nových věcí, ze tmy; deprese a touha po smrti; psychózy jako je schizofrenieendogenní nebo cyklické deprese, halucinace, únavový syndrom... O démonickém pozadí strachů, které jsou často v malé míře součástí života, je nutno vážně uvažovat v případě, že jsou příliš silné a chronické. Trpět smůlou tedy mohou i  dobří  lidé, pokud v sobě nosí něco záhadného.

Prokletí je působení démonického vlivu ZLA, které Bůh dovolil, aby bylo trestáno lidské ZLO. Veškeré působení neviditelných síl je podřízeno Boží mocí a nic bez toho, co Bůh nedovolí se NESTANE (Písmo svaté + Bible - JOB 1,2). Démon je označení pro Padlého anděla, původně to byl Boží anděl, který byl oklamán Satanem a vstoupil do vzpoury proti Bohu, takže byl svržen z Nebe.  Kletbu  může zastavit  pouze Bůh (viz.další odstavce) a v žádném případě to nemohou zastavit rádoby-čarodějky kartářky, které to v televizi slibují různými rituály na zablokování ZLA apod.  Kdo nezná duchovní pravdy a věří lhářům a jejich klamu, ten je vždy v nebezpečí, protože je tímto ZLEM ovládán.

Ezoterní zákon přitažlivosti jasně popisuje, jak rituály se snahou ovládnou kosmické SÍLY, otevírají démonickou bránu ZLA. The Secret (Tajemství) je magií démonů pro ziskuchtivé a sobecké, skrývající  fakt, že lákající rituální magie slouží k získání peněz skrze manipulaci. Toto páchání ZLA je maskované zlodějství a učením klamu čarodějek (uctívající démonické ZLO), čímž se důvěřivý člověk jejich rituály dostává do problému, povoluje tím, aby s ním ZLO manipulovalo také a přináší mylnou intuici, nezdravý úsudek, omyly, životní pastí a cestu údolím tmy, utrpení a smutku z nenaplněných přání a zklamání, včetně zhoršení zdravotního stavu či nemocí. Dlouhodobé deprese totiž mají diagnózu konkrétních chorob a jsou živnou půdou pro nádorové bujení.  Mnoho mágů přiznává, že využívá démonických sil. Jiní se těmto silám snaží přisuzovat jiný původ, jako např. skrytá vnitřní síla, kosmická energie apod. Pokud však znalý člověk na tuto oblast nahlédne duchovní optikou, je okamžitě zcela jasné, že se jedná o působení démonických sil.  A neobstojí u toho ani přesvědčení, že magie, která je bílá, musí být dobrá. Magie je bohužel pouze jedna, lidé si ji sice rozdělili na BÍLOU + ČERNOU, ale stále to je BRÁNA pro vstup démonických sil  do života lidí.

Magie (rituály), které nabízí a předvádí televizní čarodějky...nic blahodárného  nepřináší. Čím více je rádoby-mág v kontaktu s démonickými silami (pravidelnými modloslužbami = tj. magickými rituály), tím účinnějí je ZLO pácháno. Největší účinek tohoto ZLA je dosahováno skrze média, televizní čarodějky vnucují 2 falešné představy:

  (1) Že proti démonickým útokům neexistuje přiměřená obrana a lidé jsou tak démonickými silami (ZLEM) nemilosrdně ničeni.

 (2) Ale že před negativními silami, zlými duchy, démony...atd. existuje  jediná ochrana, a to ve formě obranné magie a rituálů, které mají vztyčit ochranný štít Boží autorita je zamlčována, přičemž řešením problému s prokletím, s kletbou je ochrana, která nepatří Satanovi (TEMNOTĚ a ZLU), ale Bohu, který dává šanci se prokletí vzepřít skrze svého Božího syna - Ježíše Krista. Právě Ježíš je tím mostem k Bohu Stvořiteli. Jinak jsou modlitby o pomoc a ochranu nevyslyšeny > neúčinné.

   Pokud někdo věří na něco jiného, ať si věří třeba i na krysy, jako v Indii (tam existuje i chrám pro krysy), jen poskytuji informace, které si přečte jen ten, kdo je číst chce. Člověk má svobodnou vůli, víru v Boha může odmítnout. Kdo ale vědomě a dobrovolně odmítá prostřednictvím lítosti přijímat Boží milosrdenství, tj. odpuštění za své hříchy a spásu - tedy i vyslyšení k pomoci, se rouhá a Bůh mu nemůže odpustit ani pomoci. protože o to nestojí (KKC 1864). To znamená, že prosby o pomoc při rakovině, neštěstí..ap. zůstanou nevyslyšeny.., a ZLO v podobě nemoci dokoná své. Termín „rouhání“ znamená vzdorovitý projev neúcty. Kdo však spadne na psychické dno a selžou mu pozemské jistoty, prosí Boha o pomoc každý, pokud nemá Alzheimera, nebo není duševně vyšinutý. Není dobré si hrát na hrdinu, nikdo neví, co ZLÉHO jej v životě a v rodině potká.

Znaky a symptomy vlivu temných sil:

Televizní a jiné čarodějky se svými praktikami otevírají temným silám, které ničí nejen jejich životy, ale i těch, kteří je žádají o pomoc, protože dovolují ZLU manipulovat i s těmi, kteří o pomoc čarodějek žádají.   

  1. Duchovními obtížemi mezi něž patři: Dlouhodobá duchovní otupělost; Rouhavé myšlenky; Odpor k vnitřní modlitbě (lidem je skrze démonické rady některých kartářek často zle i tam, kde se zkouší modlit - např. Alenka Pastelka v říjnu 2017 v televizi (jako vždycky) nabízela divačce ke koupi své namluvené CD, že ji to pomůže z depresí... Volající ji však řekla, že její CD už má, ale nemůže ho poslouchat, protože se ji dělá u toho špatně...) A nebyla to pouze jedna volající osoba, která Pastelce (při nabízení CD ke koupi) řekla, že "se ji u poslouchání jejích CD dělá špatně"

  2. symptom NUTKÁNÍ: Různé druhy nutkavých myšlenek - Alenka Pastelka má např. soustavné nutkání sdělovat volajícím své bludné vzkazy od ANDĚLŮ.., co mají lidé dělat a jak se mají chovat... Toto duševní onemocnění dává megalomanské nutkání manipulovat s myšlením světa.

Víra v mylná přesvědčení (tj. bludy) jsou vždy patologická, protože taková myšlení vyvolává změny v lidském těle, a pokud se stav nesprávných myšlenek trvale změní, pak lze s jistotou  očekávat, že se tím změní i stav těla k jistým nemocem, neboť každá abnormalita tělesného stavu není nic jiného než choroba a nemoc. Pastelka... trpí grandiózními bludy a díky tomuto fantastickému a abnormálnímu přesvědčeni (že má zvláštní nadlidské schopnosti a talent) je abnormálně puzena k testování stavů těla a duše lidí a za peníze nabízí vyřešení chronických a psychických problémů, čistí duše, a také nabízí intuitivní numerologii > větší stupiditu jsem neslyšel > numerologie jsou čísla a počítání, nikoliv intuice. Leknutí, hrůza a děs jsou např. nejmarkantnějším duševním JEDEM, který by se dal přirovnat k JEDŮM  z lékáren a drogerií, s tím rozdílem, že jedy z drogerie účinkují  prudce a náhle, ale duševní (myšlenkové) jedy účinkují zvolna a svoji oběť usmrcují pomalu a nepozorovaně, a proto jsou mnohem nebezpečnější než jedy s účinkem náhlým a prudkým. Alena Krejčová alias Pastelka svými radami v myšlení fanoušků a dalších důvěřivých přepisuje v jejich podvědomí program, aby pomalu a nepozorovaně působil jako JED. Jak takový program po vymytí mozku v hlavě působí si můžete přečíst u zpěvačky H.Horecké, která skončila v BLÁZINCI > viz. dole odstavec "Andělé od SATANA..."

Pastelka není psycholog ani lékař, přesto si na pseudo-léčitelku hraje dlouhá léta (i ve 12/2017),

klik na > Pseudo-léčitelka Krejčová

Pouze dezinformačními myšlenkami se může ZLO v duších lidí udržet a držet  je v rozumové bezmocnosti, Tato bezmocnost (hloupost) je však znamením životních zvratů a ztrát všeho druhu, nejen finančních a majetkových, ale i pro zdraví.

4 fáze UCTÍVÁNÍ SATANA:

1. FÁZE = Spolupráce a uctívání Satana démonů - vyučováním magie;

2.FÁZE = Vytváření klamu - připravit lidské myšlení na podvod cestou odstranění z lidského myšlení  faktické vědění a každodenní zkušenost s duchovním světem.

3.FÁZE =  praktiky lživého učení padlých andělů s cílem získat lidi (mající rády sladkou lež) ke KLAMU. Aby lidé, kteří již poznali lež, byly tak dokonale obelhání a další LŽI nepoznali (proto soustavné nabídky očištění čaker a ochrany před démonickým zlem... apod.)

4. FÁZE.  démonická manipulace uzavřením bran k pravdě před oklamanými. Manipulativní  dezinformace  jsou připraveny pro lidi, kteří chtějí znát  sladkou lež, jež je uvede do pastí démonického  okultismu. Tyto praktiky se tváří jako dobro, ve skutečnosti je jeho podstata v záludném zneužívání jiných! Některé čarodějky používají pojmy Bůh (spíše v množném čísle slovem "bohové" ap.), i křesťanské symboly, ale duchovně znalým je zcela jasné, že se jde o snahu spojit - nespojitelné.  

Alenka Pastelka např. každému (kdo má psychické-zdravotní či jiné problémy) nabízí své tři namluvená CD, že jim to pomůže. "Blázen" bez vzdělání supluje funkci psychologů a super-magoriemi přesvědčuje (skrze TV kamery) svět, jestli je vhodná doba pro určenou operaci - kterou volajícím naplánovali lékaři; Zda se má volající přestěhovat; Jestli jsou studie (které si dítě samo vybralo) pro něj vhodné a má studovat? Jak se chovat v manželství a jiných vztazích s vnucováním koupě CD, protože divák/divačka nemá (podle Pastelky) zpracované odpuštění... k manželovi - nebo ex.., k rodičům atd. automatická kresba to prý tak (při hovorech s anděly) vytestovala a tudíž to je PRAVDA! OTŘESNÉ! Pastelka manipuluje se svobodnou vůlí (do které nezasahuje ani Bůh, protože to tvoří ten OSUD) a doporučuje, jak se mají lidé chovat a žít!  S lidmi, kterým říká, že neodpustili... nežila (ani s jejich příbuznými), takže neví, jak se měli druzí s rodiči a příbuznými rádi. Jak se měl kdo s kým rád; Zda má podstoupit plánovanou operaci; Jít na studie, které si vybral apod., není předpovědi budoucnosti, ale snaha podřídit klienta vlastní vůli, aby se choval podle jejích rad! Chce změnit svět k obrazu svému!

    A zadruhé: Jaký je rozdíl mezi ŠMEJDY prodávající zboží a skrytými krádežemi podvodníků - prodejců štěstí, zdraví a pseudo-psychologických rad? Není v tom vůbec žádný rozdíl! Oboje je podvod a skrytá zlodějina - v obojím je podstata naprosto stejná! 

Využití démonického ZLA na trýznění lidí   je ohavnost, kterou Bůh trestá jako těžké provinění, neboť  se neobrácený člověk neznající autoritu Boha nemůže bránit. Věří Satanovo služebnicím > čarodějkám, jejich mazajícímu medu kolem úst nabízením blahodárných rituálů. Sliby se však nevyplňují a zklamání vede k psychickým potížím a zhoršenému zdraví. Božím trestem bývá zhroucení života,  jak sám vidím u lidí v jejich prediktivních číslech. Nakonec když nepůjdu daleko, také v číslech u kartářky, která byla v televizi naposledy na jaře 2017 a od té doby se tam neobjevila - vidím u ní až do jara 2018 hodně špatná čísla pro zdraví, pracovní oblast, finance, vztahy... A není sama u kterých to vidím také - např. u "vědmy", která chce být sama sobě Bohem a soustavně čistí diváky od všeho možného, čeká ve 2018 nový život... ale rok 2019 (má až do narozenin v roce 2020) spojený s tak zatěžkanou karmou, že nevím, jak bude naoplátku zvládat čištění své duše (ďábelskou temnotou), a zda najde stejnou sílu jako v televizi, aby toto čištění "rozchodila". Jedno pročištění už mohou diváci pozorovat na kartářce, která byla ve 2017 také určitou dobu pryč (protože byla hodně nemocná) a po návratu do televize je na ní jen vidět, že se barva, tvar a jiskra tváře vytrácí, místo aby krásněla.  Kartářce stále nedocvaklo, že vážné choroby nejsou DOBREM, ale ZLEM, které přichází, když si to člověk zaslouží - viz. nahoře "KLETBY NAŠI VINOU" a další odstavce. "Obrácení se k Bohu" není uctívání Satana - praktikami modloslužeb (různými rituály do čehož patří i REIKY...) Naopak vypuknutí vážné choroby je důkazem, že REIKY kartářce nepomohlo (jinak by nemoc nepropukla), natož aby reiky pomáhalo v uzdravování druhých na dálku. Vědma za léta lží a klamu propadla bludné TEMNOTĚ a začala si hrát na Boha (dávající život, zdraví, lásku, štěstí...) a drze si myslet, že s touto ENERGIÍ disponuje, může s ní kupčit a Boží Vůli za peníze prodávat (skrze LŽI) jako uzdravující zboží.  Myslí si, že Bůh slouží mamonářským choutkám a podvodům. Přesně tak se kopíruje Ďábel podle Biblické události, která popisuje, proč se z Archanděla stal Satan a byl s dalšími  anděly svržen z Nebes a proměněn v Ďábla a Démony - viz.další odstavce dole. Nedivím se, že se zdraví kartářky nebezpečně vysypalo! Měla by se zamyslet, zda pokračuje skrze lži dál... "Boží mlýny melou...a zaručeně" > dole jsou příklady. Na konci stránky autorka knih A.K.Loskotová k Shambala, Reiky, Merkraba - tj. k podvodům Ďáblovo kupčíků vysvětluje své...). Každý si může přát VŠECHNO, ale NIC si NEVYNUCOVAT a nehrát si na Boha!

    Duchovní literatura, spisy+Písmo svaté... hovoří, že tělo patří Ďáblu a duše Bohu. Ďáblovo jsou všechny fyzické rozkoše díky nimž se podvádí, krade, vraždí a válčí... A tak záleží, co člověk v sobě vyživuje, zda dobrého ANDĚLA, anebo více toho ZLÉHO DÉMONA.Ostatně poslední syn ďábla-SATANA se jmenuje MAMON, a čarodějky se přesně tak ďábelsky chovají, čímž o to více zatěžkávají svou karmu, aby ještě za života zažily několikrát PEKLO skrze životní zvraty... - viz. dole odstavce o SATANU + jak se "Satan stává vymítačem ulic od nečistot lidského ZLA"

Některé kartářky mají také plná ústa andělů a Archandělů, padají všelijaká jména, a dost často archanděla MICHAELA, kterého posílají na pomoc, ale to není v jejich silách ani moci, bez Boží Vůle se NESTANE NIC = ani POMOC, ani zásah démonického ZLA > (Písmo svaté + Bible - JOB 1,2).  Samotný výraz ARCHANDĚL znamená "Vůdce andělů" > "Velitel andělů" > "Ten který je nad anděly", avšak MICHAEL je podle Bible totožný s Ježíšem Kristem > Bible, List Judův, verš 9.  V tomto smyslu musí být důsledně vnímán  jako Bůh = součástí Trojboha > Boha Otce, Syna a Ducha svatého. Bible praví: "Tento Syn o tolik převyšuje anděly, oč vznešenějšího jména se mu dostalo. Jen jedinému z andělů Bůh-Stvořitel řekl:„Ty jsi můj Syn“ a JÁ jsem ode dneška Otcem tvým“? „Klanějte se mu všichni Boží andělé!“

Další vysvětlení pro duchovně neznalé - co je Duch Svatý, co je Satan - ďábel, démon?

Co je peklo atd. - viz. dole.

Také existují pekelní ANDĚLÉ - SATANOVO - Padlí>Démoni: S těmi se sžila Alenka Pastelka, v létě roku 2014  ji tak dobře poradili,  že byla vyslýchána kvůli podvodům a řešena živnostenským úřadem, kde hodně vysvětlovala a byla ji uložena nemalá pokuta". Démonické ZLO se ji za dlouhodobou spolupráci (vyřizování andělských vzkazů) odměnilo. ZLO zaplavuje mysl různým bludem, takže Alenka Pastelka dostala nápad, aby při odchodu do důchodu přerušila podnikání a zvala si zákazníky domů přes televizní věštírnu. To může udělat cvok, kterému přestal fungovat mozek, protože "krást" a ještě zlodějinu vytrubovat z televize do celého světa může dělat jen člověk zbavený rozumu. „Koho chce Bůh zahubit, toho připraví o rozum“  Pro neviditelné hlasy duchů  musí existovat duševní choroba, a toto  démonické ZLO psychiatři považují za chorobu mozku. A tak chorobná hlava (průkazné podvodnice)  dlouhá léta "krmí" svět  důvěřivých diváků duchařskými bludy.

TELEVIZE však nesmí šířit BLUDY a NEPRAVDY!

   BLUD VZNEŠENOSTI  Pastelkové Alenky  (stejně jako u ANIE kartářky, Markéty, Tary...), a proto se ti, co trpí schizofrenií myslí, že jsou VŠEMOCNÍ - disponují Boží vůlí = UZDRAVUJÍ, blokují ZLO, čistí lidi od ZLA.., odnímají z lidí přivtělené ZLÉ DUCHY, posílají ŠTĚSTÍ, HOJNOST, PENÍZE, satanovo energii REIKY... atd. Slovo duchovní a náboženství je totéž, a výše uvedené je ubohá prezentace ďábelské temnoty, která dehonestuje náboženství a víru v Boží čistotu. Tato mozková porucha patří mezi nejzávažnější poruchy smyslového vnímání a myšlení, klamné vjemy vznikají nezávisle na vnějším podnětu a kartářky jsou o nich zcela přesvědčeny na základě psychotického chorobného podkladu, a jako  nemocní  tomu pevně věří a řídí se podle něho. Tyto bludy bývají ještě podpořeny dalšími iluzemi, klamy a halucinacemi. Každá snaha vyvrátit toto jednání vedou ke vzniku dalších bludů. Když si Alenka přečte moje stránky, začne se s andělskými  vzkazy předvádět ještě více...Pro cvoky je typické: "když k jejich magoriím něco řeknete, o to více se začnou debilně předvádět". Také začala předvádět magické rituály a zasílat (se zdviženou rukou a mumlajícími zaklínadly) energii REIKY pro očistu zdraví > nechutná duchovní taškařice... posedlého blázna. S takovými lidmi to podle psychiatrů  není vůbec jednoduché, v akutním stavu to vyžaduje umístění v psychiatrické léčebně, jak to museli udělat se  zpěvačkou H.Horeckou

    Výše uvedenou country zpěvačku odvezli do blázince, protože (dle jejího sdělení) pracovala s pátou dimenzí (o které často přesvědčuje Pastelka). Také zpěvačka chtěla ovládat automatické psaní (které nabízí k vyškolení Pastelka); Zpěvačka také rozmlouvala s ANDĚLY, jako Pastelka; a doslova řekla, že do BLÁZINCE ji dostaly TEMNÉ SÍLY, protože slyšela hlasy, žila v bludech, chtěla ovládat automatické psaní, a žila v domnění (jako Pastelka + ANIE a jiní), že má velké poslání... Začala  mít sluchové, zrakové i čichové halucinace a pak se stalo, co muselo - přišlo totální zhroucení při kterém ji odvezli do Bohnic, kde prožila peklo, protože ji prý kurtovali k lůžku a dusili polštářem!  Když se ji poté novináři ptali, zda "ještě komunikuje s anděly?" odpovídala: „Napojit se na kanál k otevřenému sdílení informací... si po té lekci, kterou jsem dostala, netroufám. Je to opravdu moc nebezpečné.“ 

TO JE DŮKAZ K PŮSOBENÍ  DÉMONICKÉHO ZLA, které zpěvačku hned neopustilo, protože se ještě 2x  pokusila o sebevraždu, a když léky vypustila, propukla u ní manická fáze. Nesmyslně začala utrácet desetitisíce, nakupovat drahá auta, oblečení, jiné pak vyhazovala, což vyústilo v druhou hospitalizaci v blázinci. Fanoušci Aleny Krejčové, která nabízí to, co zpěvačku přivedlo do Bohnic, mohou počítat, že s touto poruchou duševního stavu díky ďábelskému ZLU v "UCTÍVÁNÍ  SATANA", dopadnou stejně. Zbytečně neexistuje přísloví: "Čiň ďáblu dobře, peklem se ti odmění".  Peklo zpěvačka zažila nejen v blázinci, ale i v dalším osobním a profesním životě.

    Čtenáři si vše o tom mohou přečíst, když kliknou ZDE + ZDE + ZDE + ZDE nebo znovu ZDE. Kdo ví, zda ji do automatické kresby +komunikaci s  PÁTOU DIMENZI (o které Alenka často mluví) + rozmlouvání s ANDĚLY... zrovna neuvrtala Alenka Krejčová, která to v televizi  nabízí.   

Nejmocnější zbraní, která pomáhá démonickému ZLU zaútočit, je lidská pýcha ve svém domnělém  "úplném vědění". To udržuje člověka v pocitu, že všechno dobře zná a že vzdělaný člověk přeci ví, že démonické ZLO (které vyživuje ve své duši) neexistuje. ANIE kartářka (kromě výše uvedených) to např. také dokazuje sdělováním, jak je jediná na světě, která byla obdarovaná nadpřirozenými schopnostmi, je mediem, které vidí a mluví s duchy, čte z Boží knihy osudy lidí, z karet nehádá, netrefuje, ale čte z duše klientů atd. Ve skutečnosti logicky myslící člověk vidí před kamerou nemocnou hlavu ubožáka, který neví co říká. 

kdo je Duch Svatý? Ježíš posílá  člověku, který přijal lásku k Pravdě > Boží pomoc v Duchu Svatém. To by se dalo připodobnit k duchovnímu hlasu  jako správná INTUICE a člověk je varován před  satanovo pastí tím, že cítí nelibost k nečistým věcem... Jenže pokud duše touží po cestě, kterou si vybrala (i když jde o cestu ZLA), nechají Boží síly (ke kterým patří též ANDĚLÉ) tohoto člověka pokračovat v cestě, kterou si vybral - v tom tkví ta naše absolutní svoboda rozhodování. Takže pokud intuice zklamala, nebyla od Boha.

kdo je Satan?

V duchovním je postava ďábla - Satana ztělesněným projevem temného, zlého principu zla a protiboha. Už staří Egypťané znali postavu srovnatelnou s ďáblem: Setha, protivníka Usírewova a Hórova.  Apokryfní kniha Henochova např. líčí vzpouru části andělů pod vedením Lucifera (latinsky: Světlonoš) proti Bohu a jemu oddaným andělům. Henoch patří k učení  Hermetismu  > stačí kliknout na název  Hermetismus,  kde se na konci  stránky  o tom dovíte více. Henoch „byl vzat na nebesa“ a tam se setkal s Bohem, kde  spolu rozmlouvali a byla mu svěřena veškerá tajemství světa.  Henoch žil  před velkou potopou světa a právě on je spojován s Bohem a anděly, kteří mají být Henochovými učiteli, od kterých se učil písmu, matematice, astrologii a jiným uměním, tehdy považovaným za tajemná a neznámá. Vše po svém návratu z nebes sepisuje do knih. Henochovy knihy tak patří mezi ty vůbec nejdůležitější apokryfní díla.

o Satanovi píše Bible, islámský Korán, i buddhismus, který  popisuje tohoto ďábla  jako  pokušitele, který chtěl Buddhu svést z cesty příslibem bohatství světa.Tyto nauky ukazují, že Satan je skutečná bytost, která existuje (Job 1:6) Je zvrácený a bezcitný a má na svědomí zlé činy. (Job 1:13–19; + 2:7, 8; +  2. Timoteovi 2:26) Bible zaznamenává i Satanovy rozhovory s Bohem a Ježíšem. (Job 1:7–12; + Matouš 4:1–11) Satan byl  stvořen Bohem jako nejvýše postavený anděl jménem Lucifer, jehož pýcha na vlastní dokonalost (viz. pýchu ANIE kartářky...)  Lucifera vedla ke vzpouře vůči Bohu Stvořiteli, tak jako dělá ANIE kartářka vůči Bohu Ježíši Kristu, kterého neuznává a považuje za kult osobnosti.  Kvůli vzpouře Bůh - Lucifera a jeho anděly (kteří se ke vzpouře přidaly) svrhl mimo Nebe. Slovo Satan znamená žalobce, pokušitel, podvodník, protivník a nepřítel  > Boha  a lidí“. Svržení andělé jsou Padlí- černí andělé = démoni.

Satan se stal vládcem pozemského světa a pánem Mocností, ale nedělá věci bez Božího svolení, to nemůže nikdo, neboť Bůh stvořil Čas  a zná celý průběh času až do konce, tedy to, co se stane a nestane, co nás čeká a KDY to bude... To Satan nezná, protože není tvůrcem Božího plánu. Bůh je navíc v každém současném okamžiku našeho života přítomen v podobě Ducha Svatého, promítnutého do okamžité přítomnosti našeho života a času. To lze číst ve shora uvedené literatuře: Písma svatého; Bible; Henochovy (hermetické) spisy..ad.

Satan se prohlásil za boha všech lidí a lidé se mu pokloní. Je pokušitelem, překrucovatelem a žalobcem, který žádá Boha o svolení do jaké míry může vykonat trest na těch, jež propadli peklu přijímáním ďábelských návnad v různých podobách... A jako odpůrce Boha - přesvědčuje, že lidé více milují ďáblovo nabídky než Boha a Pravdu. Tím se ďábel-Satan současně  stává "vymítačem ulic od nečistot lidského ZLA". Satanovo praktiky se vyznačují pokrytectvím, lží, chamtivostí a zkaženosti, životními zvraty, smrtelnými chorobami - neštěstím, týráním a ničením, zločiny a válkami, jako důsledek jeho vlády na zemi; Bible: 2. Korinťanům 4:4;

    Satan byl stvořen i kvůli svobodě konání naši vůle Je na každém, jak se rozhoduje hlasem svého srdce! Zda pro Boha a  pravdu, nebo pro Satana a jeho sladké LŽI.  Dát si pozor, je to nejdůležitější z volby našeho života!  Proto nesvádějte na Boha, že kdyby existoval, že by nebylo ZLO. Po ZLU lidé touží a přímo ho vyhledávají - volba srdce je ZLO.

Ďábla=Satana ovládá sobecká touha  být uctíván, dokonce chtěl, aby mu Ježíš Kristus na zemi prokazoval akt uctívání‘: (Matouš 4:9).

    A shodně to chce také ANIE kartářka...  Chce aby si ji svět vážil a byla uctívána, a proto se snaží všemožným způsobem přesvědčit svět o své výjimečné důležitosti.  Například, jak ovládá magii > na videu nabízejícího kurzu magie z 19.3.2016   měla na křesle odloženou hadrovou panenku, do které se píchají jehly s představou, že má někdo zemřít apod. Její soustavné tvrzení: "...jsem nejlepší v Evropě, nikdo nemá takové schopnosti jako já; ...ostatní ezoterici jsou podvodníci a sračky, ...jen já mám zázračné schopnosti a dar od Boha uzdravovat a jedině já mohu pomoci; Co nedokázali profesoři psychiatrie za 5 let, já dokážu za 3 hodiny.."a tak dále  - viz odstavce nahoře nebo s názvem TV Relax 16.6.2016

   ANIE televizní diváky poučuje o spasení, ale SPASENÍ je přijímáno  skrze ukřižování Ježíše Krista, kterého neuznává.

Bible a Písmo svaté však stojí nad všemi křesťanskými naukami a žádné jiné spasení od Boha Stvořitele neexistuje.   Na ďáblovo zrozence (v lidské podobě) Bible pamatuje a varuje slovy: „váš protivník, Ďábel, obchází jako řvoucí lev a hledá, koho by pohltil. (1. Petra 5:8). Nábožensky neandrtálec také obchází jako řvoucí lvice a hledá, koho by pohltila. Důvěřivé pohlcuje skrze televizní manipulaci a nabízením rodinných konstelací... Psychologické poradenství však má zakázané (nemá vzdělání ani živnostenské oprávnění), ale protože se každé  ZLO umí maskovat, tak psychologické poradenství přejmenovala na "Karmické kruhy a konstelace", myslí si, že když to svede na duchovní oblast, tak může dělat lékaře  a vše ostatní co ji v hlavě napadne.  

Co však ANIE slíbí zlepšit, tam se zhoršuje zdraví i choroba >> viz. příklad níže

ANIE zvýšila deprese a zhoršila zákaznici roztroušenou sklerózu.

Roztroušena skleróza a dlouhodobé deprese patři k onemocnění mozku, a pokud do léčení zasáhne  "psycho-léčitelka ANIE", tam se to nemůže projevit jinak, než  zhoršením choroby. Chtějí-li být lidé více nemocní, není nad "lepší nápad", než vyhledat "ďábelskou ANIE léčitelku", která tvrdí, že co nezvládnou lékaři - profesoři psychiatrie za 5 let, to ona zvládá za 3 hodiny. Stačí napsat do Google název ANIE... a hned vyjedou nabídky, kdy provádí či  sestaví rodinné alias karmické konstelace.

ANIE si také říká: "ČESKÝ  LAZAREV", přečetla si pár stránek "diagnostiku karmy", aniž by jim rozuměla.  Jinak by věděla, že vědec S.N.Lazarev  upozorňuje na to, že Boží Trojice se nesmí rozdělovat, neboť tvoří jednotný celek. Při popírání Ježíše (že "Kristus je kult osobnosti") tudíž Boží Trojici neuznává, a tím se zároveň odvrací od Boha Stvořitele. Kdo chce kázat o existencí Boha, musí znát náboženské PRAVDY a neposílat duše diváků do Satanovo temnoty. Tímto ANIE neobyčejně silně zvýšila vnitřní agresivitu, která  mrzačí její duši víc,  než jakékoliv pozemské modly (přestože mazaná liška falešně vykřikuje, jak diváky miluje). Sám vědec LAZAREV uvádí, že modlitbou k Ježíše Kristu dochází k harmonizací duchovních struktur. ANIE však má k Ježíši odpor, čímž více mrzačí nejen své duchovní struktury (propadající se do pekelné temnoty...), ale mrzačí  duše i těm, kteří ji věří a přijímají její ďábelské rady. Každá její obhajoba k mým výrokům jen potvrzuje, že ji "čím dal více hrabe".

Satan vytváří Nepravost, kterou milují všichni, jež nenávidí Boha  a nechtějí o tom že Bůh existuje vůbec slyšet. Démonské nauky lze poznat i v tom, že je u nich patrná snaha popírat Boha a biblické skutečnosti (jako čarodějka ANIE - Boha Ježíše). K nevíře v Boha se objevuje vnitřní agresivita. Satan dělá všechno, aby mohl lidi ničit, např. skrze agresivitu druhých a mylná přesvědčení... Duše, která propadla peklu však nakonec vždy úpěnlivě naříká, volá a prosí  v temnotě ohnivého jezera, aby ji  Ježíš Kristus vysvobodil. Kdo chce, může dole kliknout na video od lidí, jak ZAŽILI PEKLO a JEŽÍŠE KRISTA, který jim PEKLO ukázal a pak je vrátil zpět do života.Tito lidé se po této zkušenosti okamžitě vydali duchovní cestou...

  1. PÝCHA patří mezi 7 smrtelných hříchů, neboť pochází z podobizny "Padlého anděla".

  2. Hřích je něco, co se stane v našem  životě a může se týkat buď mého vztahu k Bohu, nebo vztahu k bližnímu, protože člověk je z duchovního hlediska (podle Bible a Písma svatého)  stavěn na druhé místo vedle Boha, neboť lidské srdce bylo stvořeno tak, že nemůže existovat bez druhého člověka. Člověk dostává život (početím) od druhého člověka a bez toho by neexistoval, a tudíž bez druhého člověka ani nemůže být. Jestliže člověk věří jiným naukám, nechť si věří čemu chce, ale Bible a Písmo svaté stojí nad všemi duchovními naukami. 

  3. K příkladům uchvácení démonickým (Satanovo) ZLEM není třeba chodit daleko: Drogy a zabíjení, nehody, loupeže a jiná zvrácenost. To samé platí pro alkohol. Kvůli mamonu lidé podvádí, klamou, kradou, vraždí, válčí...

k REIKY:

Co se týče REIKY... a  údajných vlastností, čtěte co píše ze zkušeností spisovatelka knih:

o    1. Zasvěcení jako podvod: REIKI  24. 1.2012 | Alue K. Loskotová

o    2. Zasvěcení jako podvod: Shamballa  26.1. 2012 | Alue K. Loskotová

o    3. Zasvěcení jako podvod: Merkaby a světová světelný systém  28. 1.2012 | Alue K. Loskotová

o    Reiki: Ďábel se snaží napodobit Boží dílo  18.9. 2015| Alue K. Loskotová

o    Slovenská verzia Merkaby - téměř dokonalý podvod  24. 2.2010| Alue

Komu funguje logika, tak si u tvrzení Pastelky ťuká na hlavu, CÍRKEV tomu říká POSEDLOST démonickými silami PSYCHIATŘI to mají pod dg.ŠÍLENSTVÍ=psychóza jako je schizofrenie.., nebo se tomu říká také duševně invalidizující choroba. A když se to shrne do nejsrozumitelnější podoby, zdraví lidé, církev i lékaři tomu říkají BLÁZEN, o čemž přesvědčuje nejen Pastelka+Anie kartářka, ale i jiní. Pastelka se narodila pod numerologickým aspektem, který má název BLÁZEN,  člověk žije v zajetí myšlenek a snů, z kterých se probudí jenom tehdy, je-li obklopena nebezpečím, ale to  už bývá často příliš pozdě. Z hlediska numerologické analýzy se narodila pod nejobtížnějším a nejsložitějším číslem osobnosti,  extravagantního jedince, který nedělá nic jako druzí. Jde o extrémní okrajové číslo vymykající se běžným normám, stojící v opozici k sobě samému, protože má sklony věnovat přílišnou pozornost abstraktním otázkám, s touhou  po pošetilostech a se sklony k nerozumu. Velké duševní bohatství je příliš velkou zátěží a často vede k poblouznění, k psychickým potížím a duševním chorobám...

Rouhačská drzost a kupčení s Bohem a svátostmi dopadá špatně: Když kdysi zpěvák John Lennon prohlásil rouhačskou větu, že "Beatles jsou populárnější než Ježíš Kristus", byl zavražděn. Vrah si prohlížel foto této skupiny a padla mu myšlenka, že zrovna zavraždí Johna Lennona. Čekal celý den, aby se mu Lennon podepsal na foto a poté ho několika ranami zastřelil. Náboje si připravil tak, aby ho střely vnitřně roztrhaly a nemohl jej nikdo zachránit. V „Desateru přikázání“ se praví: „Nevezmeš jméno Boží nadarmo" a také v Bibli: „Kdo se povyšuje bude ponížen..." > třeba i smrtí.   Herec PETR ČAPEK si zahrál roli o Faustovi, tj. spolčení s ďáblem, aby se povýšil na Boha, i když mu to kolegové rozmlouvali, aby nedělal. Do roka se objevila rakovina a zamřel. Jeden mladík nevěřil, že Bůh existuje a vystavil na na web lživé parte, že zemřel. Přesně na uvedený den a měsíc se mu to do roka splnilo - uhořel v autě < stačí kliknout  Jeden český ex-ministr v televizi prohlásil, že Bůh neexistuje, poté se u něj objevila rakovina a do 3 let zemřel;  

Pastelka by ráda zpeněžila i rýmu, a pokud  za peníze vyučuje AUTOMATICKOU KRESBU, její schizofrenií člověk se zdravou hlavou nepochopí, protože  na neviditelné hlasy musí existovat duševní choroba. Možná ale Pastelka školícího adepta (vyčítáním neschopnosti slyšet hlasy) zblázní tak, že je začne slyšet také, a rozšíří tím psychiatrickou klientelu. Ze všech nemocí není nic horšího než vyšinutá mysl, člověka okrade o rozum, důstojnost, o duši, a to se děje pomalu bez milosrdné smrti.


Televizní byznys "zabijí dvě mouchy jednou ranou": Lidem pomůže vyčistí peněženky a mnohým přitom narovná rozum. Když se sliby kartářek nevyplní, přijde divák na to, že se dá díky lidské hlouposti lehce bohatnout.  Kartářky proto mají důvod "krákat" mnoho vábivého - kdyby diváky nenalákaly, tak by v televizi skončily.  Každý den vymýšlí nové mucholapkové lepidla na které diváci skočí jako moucha. Kartářky křečovitě a zoufalé přemlouvají, aby lidé volali - jeden za druhým.., a vědí proč. Kdyby byznysmenům nepodávaly maximální výkony a málo vydělávaly - KONČÍ před kamerami ve studiu.  Zavolání stojí 70,-Kč za minutu, při čekání na spojení to může vyjít na několik tisíc korun, jak podvedení lidé na internetu píšou.

    Do televize volají z 90% lidé narození pod čísly třech skupin, jejichž vliv je skrytý i ve ZVĚROKRUHU, a toto působení ovlivňuje psychický stav hodně silně: K pověrčivosti > z duchovní tématiky věří všemu; K špatnému úsudku=sebeklamu a fikcím; Celý život trpí strachy=hlavně existenčními obavami; Váhavostí; Všemožnými starostmi; Neklidem; Náladovostí, což je zatahuje do úzkostlivých stavů a depresí i několikrát za den. A tito lidé jsou nejvíce zneužívány k podvodům, protože bývají stabilními volajícími zákazníky, čímž tyto pořady už mnoho let podporují."Čarodějky" však naslibují něco, co není možné v jejich silách splnit a vyinkasují se za to peníze. Je tedy nabízeno nějaké plnění, které nelze objektivně splnit, a volající spotřebitelé jsou těmito podvody poškozování. Praktiky čarodějek se sice tváří jako dobro, ale ve skutečnosti jejich podstata slouží k záludnému zneužívání důvěřivě-trpících lidí.

Přesvědčování některých čarodějek... budí obavy, že se svět může před touto zkázou uchránit jedině tím, že je umístí do klece psychiatrického ústavu. Evidentní  snaha podřídit televizní diváky vůli čarodějek, aby se chovali podle toho, jak čarodějky řeknou - co má divák dělat, jak se má rozhodoval a jednat, je důkazem, že manipulativní ZLO zakořenilo skrze televizi tak silně, že to může zlomit jen úřední zákaz nebo umístění do blázince. Protože tato viditelná snaha OKLEŠTIT svobodu diváka v rozhodování klamem, lží a implantováním sugestivních sebeklamů s vidinou, že čarodějky mohou diváky zachránit a pomoci od všeho nemožného díky magii a radám, je OTŘESNÉ a NEPŘIJATELNÉ. A nejen pro zdravý rozum, ale i ochranu lidí je potřebný (před tímto manipulujícím ZLEM) zásah úřadů. Pastelka stále oblbuje s potřebností zasílání strašně silné energie REIKY a SHAMBALLY...(k posílení zdraví a vitality...) na 5 dnů, s doporučením opětovného volání k zaslání reiky... Spoléhá, že divák s invalidním myšlením bude  1 - 2x každý týden volat, aby byl uzdraven!? Žádná Pastelková energie neexistuje (pouze v jejich střevech z nadýmání), je to podvod a klam a táto podvodná výdělečná činnost  je trestuhodná!

    Nový podvod si také vymyslela i ANIE kartářka, od listopadu 2017 začala nabízet své namluvené CD (jako dlouhodobě Alenka Pastelka) s výmyslem, že divák je prokletý, a pokud se chce prokletí zbavit, ať kupuje její CD. Další blázen spoléhá, že po světě běhá mnoho invalidních hlav a její  CD půjdou na dračku! Sama tvrdí, že "STEJNÉ PŘITAHUJE STEJNÉ" - čarodějka se zmrzačeným myšlením je přesvědčena, že tím přitáhne další invalidi protějšky, kterým chce také zmrzačit rozum To je důkaz, že problém těžkého života, zvratů, nemocí a neštěstí  je ukryt  v hlavě.  

    Pastelka, ANIE + další nejsou psycholog, ani lékař, aby mohly za peníze radit, jak se mají lidé chovat, co mají dělat a jak mají žít Naopak obě potřebují pečlivé vyšetření duševního stavu a vyjádření psychiatrů, protože vše co předvádí, jsou typické znaky pro schizofrenii. Duševně nemocný člověk nemá v televizi co dělat!  Schizofrenik slyší, vidí nadpřirozené bytosti (anděly, duchy zemřelých apod.),  a obě s nimi komunikují. ANIE je dokonce vidí kolem sebe v televizi. Pastelka věštecké přednášky staví na slyšení ANDĚLŮ, i když ona sama neví koho slyší, protože nikoho nevidí. Při televizním vysílání lze u obou evidentně pozorovat poruchy myšlení opírající se o mylné představy o kterých jsou nevývratně přesvědčeny navzdory nepřítomnosti konkrétního důkazu, což má vliv na jejich chorobné jednání. Slovní projev bývá u ANIE nesouvislý, často nedokáže udržet linii hovoru, mluví obšírně bez logických souvislostí a zabíhavě. Často u ni dochází až k zastavení toku myšlenek a k myšlenkovému zárazu. Větná skladba bývá zvláštní a smysluplná pouze pro kartářku. Vedle bludů a halucinací jsou patrny nepřiléhavé emoce, rozbíhavost a nelogismy v myšlení a nesouvislost, rozpad myšlení a roztříštěnost schopností. V celkovém obrazu jde o převaha bludů, které jsou spojovány s realitou. A u těchto  kartářek - pacientek se vůbec nedaří v myšlení vzbudit kritický postoj k bludům- viz nahoře také jiné články o ENÍ, např. 16.6.2016 na TV Relaxu, kdy okřikla volající (že se chtěla zeptat): "...do věštění mi NEKRAFEJTE, já jsem při výkladu mimo , i režisér má takový respekt, že mi do výkladu nekrafe... Jakmile vezmu karty...  už jsem mimo, a když  mi do toho vstupujete, tak mně dostáváte do vědomí a já zase nic nevím. To je přesně ono, co celou dobu čtenářům o ANIE kartářce sděluji.

    Temnota zdevastovala mozek a chaos v hlavě způsobil také zadrhávání řeči, usekávání slov a vsouvání pomlček do vět, např.:  "...nyní mů-že- te  te-le-fo-no-vat... ří-kám vám...pro  pe-ní-ze  jste šla přes   mr-tvo-ly apod. ANIE by ještě měla pravidelně chodit na logopedii, aby ji naučili mluvit, má narušené komunikační schopnosti - článkováním řeči. Zřejmě to dělá kvůli zapomnětlivosti, aby si vzpomněla na to, co chtěla předtím říci, protože často přeskakuje z nedomluvené věty na úplně jiné téma... V  jiných TV pořadech neexistuje nikdo s takovými narušenými komunikačními schopnostmi, je to televizní ostuda! Televizní ostudu také dělá čarodějka TARA, když si nemůže (při výpadcích paměti a slabé slovní zásobě) vzpomenout, nazývá všechno energií a toto slovo omílá dokola třeba 20x za minutu, a tím vysvětluje, proč mají diváci volat! (více k Tara Gomez  nahoře > odstavec "z TV PRAXE  Alenky Pastelky") Když TARA v televizi chybí, nahradí to ANIE, která je schopna 50x do minuty opakovat slovo "DUŠE"  na všemožné variace.  A proto ANIE vyhovují krátké věštby s odpovědí ANO - NE, na to mozek nepotřebuje - režisér (či telefonní spojovatel) rychle (po dotazu diváka) vypne telefon - ANIE zakdáká pár idiotin a ukončí to rychlým NASHLEDANOU > někdy s dodatkem, že ji lidé 30x za den řeknou, že je ANDĚL V LIDSKÉ PODOBĚ = souhlas ČERNÝ ANDĚL>DÉMON v LIDSKÉ PODOBĚ. Jsem rád, že si  démonický  vliv ANIE přiznává.

    Lidé se zajímají o všemožné prkotiny, např. výšku duše, k čemu to je dobré? Pomůže to, aby se zlepšil život? Vydělá to více peněz? Najde to konečně životního partnera? Zlepší se zdraví..? Nepomůže, protože výška duše představuje duchovní vyspělost => nikoliv Satanovo, ďábel přináší ZLO +TEMNOTU -viz.nahoře "Kletby naší vinou". Jsou to znalosti jsoucna, nikoliv rituálních předváděček. Znalosti zabývající se příčinami a účinky projevu neviditelného; znalosti o povaze vesmíru, hvězd, planet a dalších působících sil; znalosti numerologie. Ale také znalosti TEOLOGIE=>co je Bůh, duchové, inteligence, andělé, duše a myšlenky, náboženství, o víře, zázracích, síle slov, o tajuplných znameních... Tyto znalosti utajují  hojnost  a důkladně pojednávají o nejskrytějších věcech, o podstatě moci neviditelných sil, jejich složení, síle a účincích na život člověka.., sdělují v čem tkví zázračné účinky slučující různé síly, a v čem spojují život člověka s dary sil Nejvyššího... To sice člověk nezabývající se duchovnem znát nemůže, stačí ale jen zapojit do činnosti rozumovou logiku a nevěřit všemu, co podvodníci slibují a ďábelský KLAM vnucuje. Nahoře toho píšu dost, co může pomoci k zlepšení života, do čehož patří i to, když člověk přestane milovat klam.

    Zpět na historii věšteckých kuriozit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 lze poznat

počítadlo.abz.cz

Nabídka

Osud lze poznat I Osud máte vepsány do tváře I VĚŠTĚNÍ Z  RUKY I   Věštění pomocí numerologie I Věštění z karet I Kartářské techniky I  Velké orákulum, syntéza I-ťingu a tarotu I Rozdíl mezi orákulem  a  proroctvím I Proč se orákula nemýlí? I Orákulum v běžném životě I Zajímavosti z věštění I Reference zákazníků I Fotogalerie I Geopatogenní zóny I Spiritual Response Therapy  I Kontakt I Ceník  I

Související témata

I Karma - tajemný zákon osudu I  Tajemství 12-ti znamení zvěrokruhu  I  Jsme účastníky vesmírné hry I 

I Tajemství mysli, duše a těla  I Duchovní zákony úspěchů I Duchovní zákony energií, protikladů a života I

I Stres, jeho příčiny a jak se s ním vyrovnat I Jak se zbavit strachu I karma I