VĚŠTECTVÍ, LÉČITELSTVÍ a PODVODY   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

        Výklad budoucnosti    Nabídka    Kartářské techniky     Věštění z karet      Velké orákulum

       Orákulum se nemýlí    Orákulum v životě    Rozdíly v proroctví      Osud na tváři     Věštění z ruky

        NUMEROLOGIE        Napsali o mně        Reference 1          Reference 2        Věštec.zajímavosti

        NUMEROLOGIE II.       Věštecké kuriozity       CENÍK    Kontakt

   

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace pro surfující začátečníky:

Všechny modré a podtržené věty  jsou na všech mých stránkách odkazy na které stačí kliknout myší a otevřou se další informace nebo jiné webové stránky. Neznalí, kteří se toho nevšimnou se okrádají o mnoho jiných a zajímavých informací.

   Věštění je lidová tradice, předpovědi budoucnosti od kartářek, numerologů, astrologů... vyhledávají lidé  plní nejistot, aby našli víru v lepší budoucnost. Avšak  mediální nesolidní šíření esoteriky (z které si majitelé společností udělali tvrdý byznys k miliónovým ziskům) se neštítí ničeho. I když  někteří tvrdí, že se mozek vymýt nedá, ezoterický brainwashing  televizních moderátorů z věšteckých pořadů však denně přesvědčuje, že mozek se vymýt dá. Každý, kdo přepne kanál na věštecký pořad si může všimnout, jak se televizní kartářky snaží ze všech sil (stále novými a efektivnějšími sugestivními metodami) změnit divákovo mysl v přesvědčení, že magické rituály a věštění divák nutně pro své zdraví a štěstí... potřebuje Přesvědčují  lidstvo  o pitomostech, jež zdravý rozum prostě nemůže chtít pobrat. Bez hlubších duchovních znalostí a metafyziky v divácích vytváří představy ráje a plného uspokojeni. Masivním ohlupováním národa klamavými reklamami působí ze všech stran, až lidé masivním masážím s nebezpečnými i hloupými názory podléhají, čímž je podporován jeden marketingový podvod za druhým.  Jde o vědomou manipulační činnost s vypracovanými účinnými přesvědčovacími metodami, využívající zákonitostí lidské psychiky - shodně jak dělají ŠMEJDI při předváděčkách zboží, kdy neznalé vymytím mozku přimějí koupit zboží a oni potom doma "tlučou hlavou o zeď", jak se nechali napálit. Přestože spolek SISYFOS nabízí prověření rádoby PARANORMÁLNÍCH SCHOPNOSTÍ kartářek - manipulátorek...), žádná z nich se za žádnou cenu prověřit nenechá. Není proto na škodu, když víte, co se s vámi děje, když se moderátoři TV věštění snaží rozleptat a ovládnout vaše myšlení a jednání proti své vůli, přání a vědomosti - nabídkou magických rituálů s ochranou před neštěstím, nemocí... s přísliby štěstí, zbohatnutí...ap.

TELEVIZNÍ  VĚŠTÍRNY s nabídkou magických  rituálů a zasílání energií

se staly ilegálním štěstím pro krádeže podvodem

Zázraky se sice dějí a existenci VYŠŠÍ  MOCI potvrzují, viz. Jeptiška se uzdravila; Vatikán shromažduje zázraky; Zázraky papeže Jana Pavla II. + Blahořečení, Nebo viz. také jak byl vědec Doc. Ing. Miloslav Král zbaven několika nemocí najednou, které zmizely ze dne na den.  Jde o mimořádný projev Boží síly, u jeptišky na přímluvu světce (svatého) papeže Jana Pavla II, u docenta Miloslava Krále se to stalo při duchovním rozjímání - viz. video, když se nahoře klikne na jeho jméno.  

Při prodeji iluzí a nabízení štěstí  televizními kartářkami - čarodějnicemi  se bohužel tyto zázraky nedějí.  Samotná TV Prima odvysílala 20.9.2011 pořad "Soukromé dramata", zabývající se podvodnicemi, které na "psychicky zubožených lidech" podvodně vylákaly milióny. V následující pořadu "Krimi plus" opět na TV Prima z 21.9.2011 právníci podvody kartářek čarodějnic posuzují, že se někteří mohou dopouštět několik trestných činů najednou. Trestná činnost je jednoduchá: "okultista" naslibuje něco, co není možné v jeho silách splnit a vyinkasuje za to peníze. Je tedy nabízeno nějaké plnění, které nelze objektivně splnit. Magie a kouzla pro právníky neexistují,  takže se shodují v tom, že by tak měli k tomu  přistupovat i policisté a jasně uvedly: "že policie a soudy se budou muset připravovat na úplně novou klientelu, na nové či nově stíhané podvodníky kartáře, vědmy a věštce, kteří se rozhodli obohatit na lidském neštěstí a nevědomosti". Zkrátka také ty, kteří si "včera" koupili karty a vymýšlí si, že věští 30 let nebo od dětství, při věštění lžou jako když tiskne, karty mají jen jako zástěrku k vymýšlení bludů s věštbou na 3 osoby za 43 sekund a zrovna tak i minulé životy. Jestli však LŽI a snůšky nesmyslů někomu vyhovují, ať třeba skáče z okna.

    Jana Vorlíčková - ENÍ kartářka tvrdí, že má Nadpřirozené schopnosti (měla by více číst, aby věděla, že slovo "NADPŘIROZENÝ" je SÍLA neviditelného světa: Bůh, anděl, duch, ďábel). "100x" za 2,5 hod. TV vysílání přesvědčuje český a slovenský národ a další svět: "Nehádám, netrefuji se, mluvím s vaší duší, mluvím s universem, čtu z vaši knihy osudu, čtu z Akáši... mám klíč od 13.Boží komnaty, kde čtu vaše osudy, nalistuji si, co s vámi bude... jsem nejlepší  v Evropě i v celé ČR..,  jsem erudovaná, duchovní, vyvolená a mám schopnosti od Boha uzdravovat... nikdo jiný, jen já mohu pomoci...  O její "nadpřirozenosti" však lidé píšou:  "Neuhodne nic z minulosti, nic ze současnosti a do budoucnosti napasuje svá škodolibá přání - klikni na >> d i s k u s e

V televizi a všude jinde straší psychicky zlomené rakovinou, těžkou karmou a dalším ZLEM a ke svému podnikání nabízí, aby ji lidé vyhledali, že jim sestaví konstelace za které inkasuje desítky tisíc korun, protože "jen ona má zázračné schopnosti a dar od Boha uzdravovat a jedině ona může pomoci." K ostatním z ezoterické branže  před kamerou vyřizuje, že "to jsou sračky... tlustoprdka radí jak mají lidé zhubnout..." a považuje je za "zneuznalé ezoteroristy... protože nestačí jen tvrdit, že něco (magie - rituály) funguje a žít v bludu a  uvádět druhé v omyl Vulgárně tím uráží i své kolegyně... a potvrzuje,  že čarování, magie a rituály jsou neúčinné a podvod. Lidé se diví, že ji kolegyně... a vedení televize strpí a dávno ji nevyhodili, protože tv. společnosti dělá svým chováním ostudu a kromě toho i potvrzuje, že rituály jsou bludy a podvod.  Chování (které s příklady na těchto a jiných stránkách uvádím)  dostatečně prokazuje, že je duševně nemocná, schizofrenicky rozpolcená a značně neuroticko-agresivní osobnost,  která by neměla být v televizi ani minutu, natož aby ji bylo každý týden na 2,5 hodiny vysílání umožněno pokračovat v psychických výlevech. Chová se maximálně nezdrženlivě, kde koho vulgárně uráží, povyšuje se nad profesory medicíny (čímž zesměšňuje jejich vážnost - viz. dále na těchto stránkách), schvaluje holocausty, a nakonec kope a kálí i do vlastních řad. Sama je charakterově na té nejspodnější příčce, přičemž schopná bez ostychu ublížit každému nebo všem kolem sebe, aby od svých lží a podvodů odpoutala pozornost a svedla to na jiné. "100x" za 2,5 hod. vysílání přesvědčuje svět, jak je čestná, erudovaná, exkluzivní, nenahraditelná, vzácná a jedinečná, pravdomluvná, že nelže ani nepodvádí...  Zřejmě si myslí, že podvádět psychicky zlomené a  nemocné k neoprávněnému obohacování, je čestné.

Moje kritika se ENÍ nelíbí (chápu, kritika se nelíbí nikomu), a proto tvrdí, že ji pomlouvám, může však podat žalobu,  potvrdí se, jak to s jejím duševním  stavem a nadpřirozenými schopnostmi je? Soudy zkoumají i duševní stav...u psychiatrů ENÍ evidována je.., sama v televizi... několikrát psychiatra potvrdila. Dokud bude tato kartářka vymývat mozky a přesvědčovat národ o svých zázračných schopnostech a duševními podvody lákat z lidí peníze,  do té doby  o ní budu psát.  Její neuroticko-agresivní chování a neobvyklé excesy značně vybočují z toho, co je normální, a to se do televize nehodí!  S drzostí  vyzývá ezoteriky k diskuzi a obhajobě schopností je zve do televize, aby si to s ní věštecky rozdali! Už jen tato výzva prozrazuje cosi o duševním stavu. Jen další blázen by volil diskusi s "osobou", kterou veřejnost též považuje za blázna, jehož SCHIZOFRENICKÁ LOGIKA ze sebe soustavně chrlí ty "sračky", kterými uráží ostatní kolem sebe.  Je zbytečně s takovou osobností o čemkoliv diskutovat. Při takové výzvě si to může ENÍ rozdat jen s kolegyněmi, které se též vydávají za jasnovidkyně - např. s Pastelkou. Pastelka a jiné kolegyně se však chovají slušně, nemluví sprostě a nepřesvědčují, že jde o agresivní neurotičky.  

Lidé by však velmi rádi, kdyby si to ENÍ  "věštecky rozdala" s odborníky SISYFOS, jehož členy jsou též profesoři z Akademie věd ČR, a tímto přesvědčila svět, že takové schopnosti má, a tudíž duševně nemocná není. Televizní věštec Stanley Bradley takovou odvahu našel a přihlásil se (viz další odstavce níže). Pohořel však jako papír, jasnovidnost  neprokázal, v televizi skončil. Jana Vorlíčková si je vědoma, že by to dopadlo stejně, a proto se za žádnou cenu k testu jasnovidnosti přihlásit nechce, o paranormálních schopnostech pouze krafe. Přitom se za jasnovidce není potřebné vydávat, stačí zvládat věšteckou numerologii a význam čísel, což schopně sdělí budoucnost každého jednotlivého roku, ale to je pro ENÍ španělská vesnice.

Zdravý rozum žasne jak lidé věří kdejaké kravině a za věštby obecných řečí a ještě obecnějších odpovědí platí a dokonce i dlouho čekají na spojení do televizního studia, kdy se platí i za to čekání. Za obecné pindy o zdravíčku, narozeníčku, štěstíčku... se nedá nic zkazit... volajícím divákům to bohatě stačí, ještě za to mnohokrát děkují. Mimochodem, nic než obecné řeči nenajdete ani v horoskopech prezentovaných na webu nebo v časopisech. Svými webovými stránkami se nesnažím televizní věštkyně ztrapňovat ani shazovat, věštecké pořady to dávno udělaly za mě. Již několik takových pořadů (jiných televizních společností) byly kvůli těmto podvodům  zrušeny.

Nevyplněné sliby dokážou s duší člověka zacvičit jako neštěstí - psych stav se u citlivých osob rapidně zhorší a někteří z toho vyloženě "blázní". TV pořad Občanské judo 17.1.2010) zveřejnil tragedii v rodině, jejichž syn (kterému se nevyplnil slib vědmy) spáchal sebevraždu. Vědma mu slíbila, že vyhraje ve sportce 20 miliónů, a protože nevyhrál nic a nemohl splnit slib, že matce koupí již vyhlídnutý dům, oběsil se. Matka dítěte tak přišla zbytečně o milovaného syna, protože vědmy lžou a podvádí, což je neodpustitelné. To samé koncem listopadu 2016 (zprávy TV NOVA), že kartářka slibovala důchodci několikamiliónové výhry, důchodce sázel jako zběsilý, zbavil se tak finančních  úspor, ale nevyhrál NIC a přišel o statisíce, rapidně se mu zhoršila psychika i potíže se zdravím.  Lidé si myslí, že kartářka čarodějka je BŮH, dělá zázraky a jakou pohádku jim řekne, taková se vyplní. Kartářku považuji za zázrak s  nadpřirozenou mocí. LŽI jsou však jen falešným natěšením, jež  namotivují duši na pár hodin k radosti , ale když se slíbena pohádka nevyplní, velká euforie se mění v těžké deprese.

    Příkladů lze uvést mnoho, je to však zbytečné, v televizi se čaruje více něž kdy jindy, slibuje se i rozmnožován bankovek v peněžence (peníze budou zřejmě padat ze stropu), a tak lidé v životní tísni, nemocní, zdravotně postižení, přestárlé či staré neuvažující osoby volají.   Nelze to obhájit tím, že každý má mít rozum, aby nabídky dobře posoudil, protože svět se neskládá jen z lidí moudrých, zkušených a všeznalých. Ti, jež zatím velké zklamání nezažili (zvláště mladí lidé) jsou důvěřiví, zrovna tak s labilní psychikou a nemocní, nebo staří občané. Kontrolní mechanismy státu by neměly být benevolentní k slibům okultistů, kteří slibují něco, jež není možné  v jejich silách (subjektivně ani objektivně) splnit a inkasují za to peníze. duši člověka lze zmrzačit dříve než jeho tělo (protože duch řídí fyzické zdraví), lékaři k rakovině říkají, že jde o NEMOC DUŠE.  Expertů na mrzačení DUŠÍ je však v televizi mnoho,

    Věštění ENÍ předvádí tak, že po sdělení dotazu volajícího diváka režie vypne hovor a k výrokům kartářky nemůže volající říci vůbec nic, zvláště když jim říká nesmyly a straší je rakovinou a smrtí. Jsou to věštby schizofrenických vidin a "mlácení prázdné slámy", často se strašením, které ENÍ doplňuje chvástáním.., jak je vyvolená, je to její poslání a je jediná, která má schopnosti od Boha uzdravovat a jen ona může pomoci.  Režie se bojí, aby ENÍ za to nevynadali,  jako 15.3.2014,  že "je velká podvodnice a bestie", a proto hovory po dotazu diváka u ENÍ okamžitě vypínají.

 Vzhledem k tomu, že ENÍ-Jana Vorlíčková soustavně nabízí (v televizi, na webových stránkách, na Facebooku a všude kde se objeví) KONSTELACE za desítky tisíc korun a nekalými praktiky zneužívá psychické a zdravotní tísně nevědomých - nemocných důvěřivců, aby se na jejich úkor neoprávněně obohacovala, uvádím radu, jak lze její psychologicko-léčitelské řádění (na nějž nemá vzdělání ani povolení) omezit...

za ilegální nepovolené služby ENÍ kartářka u nemocné klientky zvýšila psychický propad a zhoršila u ní nemoc roztroušené sklerózy  < stačí kliknou.  Na web.stránkách ENÍ u nabídek lze  (podle obsazených míst) vidět kolik lidí v psychické tísní a nemocných jejímu vymývání mozků (prezentaci nadpřirozených kvalit) stále podléhá - což je víc než při předvádění zboží ŠMEJDŮ, kde si zboží koupí jen pár jedinců, ale u nabídky k vyléčení z psychických a zdravotních potíží (a platbou předem) stojí "lidé ve frontě".

za DUŠEVNÍ PODVODY v Americe soudy ukládají až 20 leté vězení

    Kdo klikne na výše uvedené, může si přečíst rozsudky americká justice, která trestá za okultní podvody, obzvlášť magii, která má zbavit oběti rodinného prokletí; Zlých duchů; Vyléčení ze smrtelné choroby; Ochranu před zlem; Nabídky rituální očisty; Odstranění dědičného zla; Ochranu před černou magií; Vyčištění karmy apod.  Nežijeme sice v Americe, ale to neznamená, že se podvody v ČR nemohou trestat. Zvýšený stres (déletrvající deprese) je největší příčinou zhroucení fyzického zdraví, protože když není zdraví duch (déletrvajícími depresemi), nemůže být zdravé ani TĚLO. To není nic nového! DUCH, který pracuje na nekontrolovatelné úrovní těla v systémů nervů a žláz, čímž fyzikální a chemickou cestou tvoří komunikační síť celého těla,  je vrchním ředitelem zdraví.  Tato část podvědomí je bohužel vrchním ředitelem všech existujících procesů v těle. Dlouhodobý stres (deprese) zabíjí - viz níže  

TABULKY STRESU

  Druhá "nadpřirozená" Alenka Pastelka... (vystupující v televizi) se za celý život nenaučila nic jiného než čmárat pastelkami na papír a rafinovanými triky vytěžovat při kterém sleduje klientovo reakce v rozhovoru, a své šikovně položené otázky upřesňuje - upřesňuje až tak daleko, že věštbu ze sdělených informací předestře jako výsledek analýzy svého jasnovidného talentu - „senzibility“, při kterém využila  mimosmyslové schopnosti.  Přitom se neustále ohání anděly, duchy... a tento magor-fantas cpe do každé klientovo předpovědí. Když klient nespolupracuje, jako nástroj manipulace využije  lingvistické triky a kličky, například: „Já tam vidím, že jste něco špatného prožila...rozvod?... úmrtí v rodině? A podobně. Já jsem si to tady vytestovala (čmáranicemi na papíru), tvrdí Pastelka. Divačka: "rozvedla, ale to už je dávno". Kdo se v minulosti nerozvedl? Nebo komu v minulosti někdo nezemřel (babička, rodič, příbuzný...)? Takovým ubohým dotazům na minulost se říká věštění, které se vždycky do toho musí trefit, protože skoro každý druhý je rozvedený a v rodinách se umírá také - nežijeme věčně.  Na klienta při otázkách vyvíjí tlak, aby si k jejímu čmáranicovému skenování rozpomněli a s něčím si to spojili, protože ji to říkají DUCHOVÉ, a proto se prý "nemýlí..." Její "věštecké" výroky pasují na kdekoho, a to samé v několika obměnách říká  všem.  Jejímu DIAGNOSTIKOVÁNÍ nesmí nikdo odporovat, jinak dělá škleby a věštba je špatná (příklady uvádím na těchto a dalších stránkách). Z televizního pořadu "UCHEM JEHLY" ukradla název a divákům sděluje "výšku duše - uchem jehly".  Poslouchat Pastelku s bláznivými argumenty dokáže z jednoduchých lidí udělat stejné cvoky.  

 Jasnovidec se nevyptává, Gérard Croiset  dokázal (před veřejným shromážděním v hale) předem uvést čísla židlí a konkrétní osoby, které na těchto židlích budou sedět i s popisem charakteristiky každé osoby, bez vytěžování a jakýchkoliv záludných otázek. Croiseta využívali kriminalisté z několika států k hledání pohřešovaných osob, což se dařilo velmi úspěšně.

V Americe by tudíž např. ENÍ kartářka + PASTELKA a další vědmy seděly za podvody ve vězení "až by z toho zčernaly" - stačí  nahoře nebo níže kliknout na větu:  za DUŠEVNÍ PODVODY v Americe soudy ukládají...

např. u č.1) za inzerci odstranění zlých duchů ze života... prokurátor navrhnul vězení v sazbě 20 let.

          u č.4) za televizní reklamu věštění, léčitelství a ochranu před zlem prokurátor navrhnul vězení v rozmezí 15 - 30 let

          u č.6) věštkyně odsouzena k 19 r. vězení + odškodnění 110.660 dolarů za sliby ochrany před zlem díky magii (rituálu

V ČR jsou k těmto podvodům benevolentní, žádná televizní kartářka se prověřit nenechá, ani nikoho nenapadne, aby řekl: "Ano, když jste jasnovidka, předveďte nám to, aby se to potvrdilo, jinak s tím v televizi vystupovat nemůžete, protože  to jsou nekalé REKLAMNÍ  praktiky!" Přičemž RRTV + ČOI mohou vyžadovat prokázání pravdivosti tvrzení, jde přeci o OCHRANU SPOTŘEBITELE! Přestože za prokázání JASNOVIDNÝCH schopností bylo  nabízeno 25 miliónů Kč, NIKDO SE (kromě níže uvedených) NEPŘIHLÁSIL!

1) PARANORMÁLNÍ  VÝZVA  Českého klubu skeptiků Sisyfos 

2) FALEŠNÍ HRÁČI -PROUTKAŘI... o jasnovideckých - psychotronických podvodnících

Vojtěch, Hajn, Josef Škoda, Stanley Bredley, Ing.Jan Heczko

 3) Experimet :    Ing.Jan Heczko /  také mu nějaké neviditelné bytosti radily (jako Pastelce  neobstál

 4) Experimet :    Ing. Milan Hajn /      neobstál

 5) Experimet :    Josef Škoda /      neobstál

 6) Experimet :    Stanley Bradley/   neobstál

 

RRTV přitvrzuje proti  televizním věštírnám, po regulaci volají i poslanci Parlamentu ČR

Po tomto pořadu byly vysoké pokuty uloženy a k zrušení pokuty  nepomohla ani soudní žaloba...

V doporučovaných radách, které nabízí různé televizní věštírny je spatřováno určité nebezpečí:

Zde psycholožka potvrzuje manipulaci a nebezpečí věštíren... 

RRTV (rada pro rozhlasové a televizí vysílání) je dohlížejícím dozorem nad médií , sama nabádá, aby lidé do televizního VĚŠTĚNÍ nevolali. Co všechno RRTV + lidé sdělují,  je možné číst  z níže uvedených stránek:

Kartářka J.Hamplová řekla,  že zákazníci jsou toho viní: "Protože každý svéprávný člověk musí vědět, že tento pořad nemůže nikoho vyléčit a o toto se ani nesnaží. Nikde není tvrzeno ani napsáno, že tento pořad nahrazuje lékařskou péči. Každý svéprávný člověk toto musí pochopit a jistě chápe". Vina kartářky se svede na blbost spotřebitele, prý s tím musí počítat, "Když je spotřebitel blbej, tak musí trpět!"  

Tady je vidět s čím kartářky počítají a na co to svedou. Nelze  však souhlasit, aby příslušné orgány nečinně přihlížely, jak lze provádět  výdělečnou činnost v rozporu se zákony (zákon na ochranu spotřebitele, zákon o reklamě atd.), že se dolů drobnými písmenky cosi jako informace napíše nebo kartářky svedou na volající a tím se mohlo pod záminkou ezoteriky v nekalých obchodních praktikách pokračovat, i když to je z právního hlediska v rozporu se všemi dobrými mravy a úřady s tím nic neudělají - minimálně podvodné reklamy nezakážou.

Kartářka tvrdí, jak je divačka silná, charismatická, má velkou sebedůvěru, umí se prosadit...mluví o povahových vlastnostech (místo toho co bude) a říká tomu věštění - diváci za to ještě mnohokrát děkují. Kdyby divačka takové vlastnosti měla, tak by do televize nevolala, protože s takovými vlastnostmi by si poradila sáma a nepotřebovala platit za snůšky LŽI, které jsou schopné člověka uvrtat do větších problémů.        

Prediktivní numerologie vidí situace a děje v každém posuzovaném roku(i v jednotlivých měsících + dnech), člověk nemusí být jasnovidec, stačí znát prediktivní numerologie. V televizi nikdo nic takového nepředvádí. Čísla však nejsou náhodně vytažené karty (jako sportka), ale výpočty z dat nerození, jména, příjmení, konkrétních roků- event. měsíců a dnů.

 KURIOZITY do Guinessovo knihy Rekordů

Lékař musí studovat 6 let a k soukromé činnosti mít snad dvě atestace; Psycholog studuje 5 let a musí mít 1 - 3 roky praxe, mít atestaci z klinické psychologie, ale TV kartářky předvádějí stejné výkony bez žádné školy a umí toho (dle toho, co slibují) více než lékaři, psychiatři, psychologové. Z Alenky Pastelky se stal během "jednoho odpoledne" RENTGENOVÝ MÁG, který u volajících  "skenuje minulé životy, karmu,  diagnostikuje vnitřní orgány a vidí chorobné nálezy na játrech, prostatě, dvanáctníku, na vaječníkách, za krkem sedí přivtělení duchové, dává psychoterapeutické rady i k uzdravení...

   Některé kartářky by měly jen radit opicím v zoologické zahradě, ani se nedivím, že se v televizi předvádějí jako OPICE a tvrdí, že rituály volajícího neskutečně ochrání před negativními a zlými silami (energiemi) a přinesou zdraví i hojnost...  Racionální chování člověka se pozná z toho, že rozum se snaží dosáhnout co největšího štěstí, což se dá přeložit také, že je užitečný a prospěšný pro lidi. 

ENÍ ve 2016

TV RELAX 16.6.2016 v cca 13:15  - 13:20 hod, ENÍ: "...do věštění mi NEKRAFEJTE, já jsem při výkladu mimo , i režisér má takový respekt, že mi do výkladu nekrafe... Jakmile vezmu karty, dostávám se do ALFA stavu a  jsem už mimo, a když  mi do toho vstupujete, tak mně dostáváte do vědomí a já zase nic nevím. Režie mi tam hází i minulé životy, do těch mi ale absolutně krafat  nebudete...doteďka jsem byla v ALFA stavu, pak vyjedu a tlumočím, ale minulé životy to je MAZEC... a  celou další dobu žvásty o pitomostech.  ENÍ za 10 let v televizi přesvědčila, že jde o psychické vyšinutí, nikoliv  ALFA stav. Kdo medituje, velmi dobře ví, že ALFA stav ( 8 - 12 hertz) se podobá  spánku, je to stav hypnózy a meditace a není možné u toho poskakovat na nohou, vyptávat se  volajících na různé věci, laškovat  s nimi, pokukovat do kamery, míchat a tahat karty i s hysterickým rozčilováním, jak  kartářka při výkladech předvádí.  Kartářka se spíše stabilně nachází ve stavu BETA  (nikoliv při běžných 20 hertz), ale mezi 40 - 60 hertz, čemuž odpovídá její hysterie. Při tomto stavu  se ANIE nachází téměř stabilně, stačí na ní při výkladu promluvit (když rejža nestačil vypnout telefon).

TV Relax 16.6.2016:  divačka Vladimíra, nar.6.7.1961, s dotazem na lásku, ENÍ: "...jste nervově labilní... přijďte mně navštívit 2.7.2016 na hradě Křivoklát, kde budu dělat konstelace na minulé životy,  což by vám prospělo více než 5 let léčby u psychiatrů. Zase ji zopakovala, že  tam má karmickou zátěž a práškama to těžko zpracuje... Dala ji 2 bojové úkoly s doporučením  konstelace na minulé životy, aby ji vyhledala, navštívila... objednala se i na osobní sezení, transformační sezení, protože co nezvládli psychiatři za několik let, ENÍ zvládá za 3 hodiny. s dodatkem: "Sice nejsem psycholog a psychoterapeut, ale jsem duchovní průvodce a mluvím s duší, pomůžu ji zvednout ze dna. Tolik moje k vám..." 

 

Televizní společnosti prostřednictvím ENÍ kartářky nabízí její  terapeutické služby na konkrétní dny a zesměšňuje profesory medicíny, když pouští do éteru, že to, co profesoři nestihnuli u nemocné pacientky za několik let, ENÍ  řeší za tři hodiny. Televize ještě dělá vyšinuté kartářce reklamu, že je bez vzdělání chytřejší a lepší než profesoři v lékařství (volající Vladimíra hlásila, že chodila k profesorům), Když to ENÍ tvrdí, přiznává PSYCHOLOGICKÉ  PORADENSTVÍ živnosti VÁZANÉ  na kterou nemá vzdělání z oboru psychologie +  1- 3 roky praxe, což je neoprávněné podnikání!  Televize to odvysílala do světa,  považuje tudíž také lékaře  s vědeckým vzděláním za hlupáky  a pozvala nemocné diváky na Křivoklát, kde jim ENÍ pomůže za tři hodiny!

Obchodní praktika souvisí s marketingovou komunikací, prodejem či dodáním produktu nebo služby spotřebiteli. Týká se veškerého jednání, chování, prohlášení nebo obchodní komunikace včetně reklamy a uvedení výrobku nebo služby na trh, které  obchodník provádí. Obchodní praktika je nekalá, pokud je považovaná za nepřijatelnou pro spotřebitele, tzn. porušuje určitá pravidla. Spotřebitel je chráněn Směrnicí o nekalých obchodních praktikách. Co je klamavá či agresivní praktika má spotřebitel možnost zjistit na tzv. „černé listině“. Obchodní praktika je považována za nekalou - a zakázanou - splňuje-li  základní a souhrnná kritéria:  (1.) Praktika je v rozporu s požadavkem profesionální péče. Odpovídá to pojmu dobrému obchodní chování. (2.) Praktika podstatně narušuje nebo je schopná podstatně narušit ekonomické chování průměrného spotřebitele

Nekalá praktika: je praktika (1) je-li při ní užit nepravdivý údaj; nebo (2) je-li důležitý údaj sám o sobě pravdivý, ale může uvést spotřebitele v omyl vzhledem k okolnostem a souvislostem, za nichž byl užit, Obchodník, který učiní prohlášení o účincích výrobku či službě, musí být schopen doložit – bez ohledu na to, v které zemi EU sídlí. Je například nezákonné při uvádění prohlásit, že určitý výrobek či služba vyléčí nemoc, pokud toto tvrzení nelze vědecky doložit. Legislativní základ je zakotven i v novém občanském zákoníku (§ 2976) a dále v zákoně č.634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele. Obchodní praktiky jsou tudíž vždy považovány za klamavé, pokud podnikatel nepravdivě prohlašuje, že výrobek nebo poskytnutá služba může vyléčit nemoc, zdravotní poruchu nebo postižení, Agresivní obchodní praktiky:  je např. vědomé využití nepříznivé situace spotřebitele.

    Schizofrenik si několik let zve na webových stránkách nemocné na "konstelace" - psychoterapie k změně myšlení a postojů, čímž vědomě nahrazuje odbornou péči psychologů. U toho slibuje, že je lepší než profesoři z psychiatrie...  Na svých stránkách nabízí KONSTELACE pod názvem KARMICKÉ KRUHY na jakýkoliv problém = ZDRAVOTNÍ STAV a vyjmenovává další... (2.7.2016)  přesně to, co psychologové při  psychoterapiích. Obhajoba, že její nevědecké a nelékařské praktiky nemohou nahrazovat lékařskou péči... - v tom má ENÍ pravdu, je to nekalá obchodní  praktika - PODVOD.  Nemá na PSYCHOLOGICKÉ poradenství vzdělání ani povolení.

    Živnosti, které má ENÍ zaregistrované: (1) "Poradenské a konzultační činnost...", kterou má povolenou jen pouze pro oblast společenského vystupování, rozvoje osobnosti a udržování fyzické kondice... a zákon jasně UPOZORŇUJE, že obsahem této činnosti NENÍ PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ;   (2) ŽIVNOST:  "Mimoškolní výchova... pořádání kurzů, školení...lektorská činnosti", je 2.její živnost, a je na výchovu dětí nad 3 roky ve školkách a soukromých školách, pokud nejsou zařazeny do rejstříků ŠKOL... Může doučovat na dětských táborech a zotavovnách a mít dohled nad dětmi...  Může dělat kurzy na šití, vaření, pěstování rostlin, shánět prostory pro konání akcí... ale PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ dělat nesmí. (3) ŽIVNOST: "Služby osobního charakteru..." je výklad karet, numerologie, astrologie - nejsou to magické rituály ani čarování, ani karmické kruhy.., jež jsou praktikami neodborné péče, která je zakázána. Co NENÍ k výdělečné činnosti živnostenským zákonem a jinými... POVOLENO, JE ZAKÁZÁNO!  

    Stát je  povinen chránit ZDRAVÍ LIDÍ před podivíny nabízející psychologické poradenství a uzdravení bez vzdělání a povolení,  jakýmikoliv prostředky. 

    ENÍ kartářka (Jana Vorlíčková)  ve výše uvedených psychoterapiích pokračuje spokojeně dál, dokonce je nabízí zákazníkům i v televizním vysílání. Dělá vše, co si usmyslí že dělat bude, přičemž "Rodinné konstelace" na živnostenském úřadu již ENÍ vysvětlovala 4.12.2014 a dělat je nesmí, Když byla úřadu oznámena podruhé, opět vše na svých stránkách okamžitě vymazala - viz níže uvedený text  který tam měla na celý rok až do 28.3.2015, ale poté, co ji pozvali 4.12.2015 na úřad (k dalšímu vysvětlování), druhý den (5.12.2014) všechno z nabídek akcí vymazala. Na svých stránkách nabízí i REGRESE - tj. hlubokou hypnózu. Až se z toho zákaznice pomátne nebo neprobudí, schizofrenikovi to nepřijde, svalí vinu na oběť (že to chtěla!), Dělá, co se ji zachce, žádné překážky pro ní v ničem neexistují - pouze umístění do blázince. To ale asi musí několik lidí zabít, aby se to stalo?

    Výše uvedené může nabízet psycholog-psychiatr s akreditací, a k tomu v registrovaném zdravotnickém zařízení, jinak to je trestné. Od 5.12.20104 to tedy Anie kartářka na svých stránkách vymazala, což  jen její soustavné PODVODY dokazuje.  Co se rozumí psychoterapii, si mohu čtenáři přečíst po kliknutí ZDE    Z 21 odborníků na RODINNÉ KONSTELACE mají všichni titul PhDr., Mgr., MUDr, jsou to psychologové a psychiatři, a splňují vzdělání, jež ukládá živnostenský zákon na živnosti vázaně pro psychologické služby - tj. mají také atestace (tak jako lékaři) z klinické psychologie. Je to obchod s lidským zdravím, Není-li psychologické poradenství povoleno, má to název NEOPRÁVNĚNÉ PODNIKÁNÍ.

ENÍ byla za podvody úředně řešená ve 2014 řešena 3x; V březnu 2014 to bylo ČOI středočeského kraje za nabízení Involučního hexagramu u kterého slibovala léčitelské účinky i s léčením rakoviny, když ale ČOI začala dělat šetření (1) okamžitě z webu vymazala nahrávku na Youtube, kde hexagram s léčitelskými schopnostmi s jeho 15 zázraky prezentovala; (2) z televize Relax byl stažen jeho prodej; a na svých webových stránkách uvedla, že byl doprodán. Hrozila ji totiž dost vysoká pokuta (sazba do 500 tisíc). Vymažu-li veřejnou nabídku služeb s veškerým obsahem, pak to dokazuje, že zákazníky  podváděla, a uváděla je v omyl. Když je vše v pořádku, není důvod za sebou vymazáváním zametat důkazní stopy!

 V červenci 2014 byla ENÍ opět řešena přestupkovou komisí pro Prahu 9, protože tvrdí, že karty vykládá profesně 30 let, ale registrované věštectví má od roku 2011 - a do července 2014 u této profese neměla ani zmínku o svém skutečném jménu a adrese. A 4.12. 2014  byla zase řešena Živnostenským úřadem pro Prahu 9, kde vysvětlovala, proč nabízí psychologické služby a nemá na PSYCHOLOGICKÉ SLUŽBY vzdělání a ni povolení.  Když ji chytnou myšlenkové vlny, začne před TV kamerou tvrdit, že v nějakém městě vidí ženu v modrých šatech ap.  A pokud by psychiatři viděli, jak v televizi předvádí ROZHOVOR s MRTVÝMI, s největší pravděpodobností by navrhli ústavní léčbu. Jakmile chvíli někdo do televize na věštění nevolá, berou ji nervy, ihned zvyšuje hlas a je agresivní a sprostá...

Nabídky služeb v soukromí také byly u ENÍ za každou započatou 1/2 hodinu za 2500,-Kč => to může být za 31 minut 5000,-Kč. A vzhledem k tomu, že má nepředvídatelné jednání, nelze zaručit, co udělá.

 Nabízející konstelace na konkrétní problém není numerologie, astrologie ani výklad karet, ale  konkrétní "recept"  s vlastními psychoterapiemi, což vyžaduje několik sezení, protože ani psychologické poradenství nepřináší trvalou osobnostní změnu. ENÍ - žádá za hodinu sezení 6000 - 8000,-KČ, viz níže + nahoře v  září 2016 (8000,-Kč)

 "Postavení konstelace na konkrétní problém z 01.11.2016"

což několikanásobně převyšuje cenu soukromého, vysokoškolsky vzdělaného  psychologa s atestací, který prošel speciální průpravou klinické psychologie, nehledě k tomu, že Psycholog se smlouvou zdravotní pojišťovny to dělá ZADARMO!  To je velký rozdíl, ENÍ je "blázen" bez onoho vzdělání, který  jako duševně ujetá bytost neví co dělá, neuvědomuje si škodlivost svých činů, nerozezná DOBRO od ZLA, škodlivé jednání si odůvodňuje Bohem jako terorista, když tvrdí, že "Bůh ji k tomu povolal, ona Bohu slouží a sloužit bude dokud bude dýchat a stát na nohou". Existující úřady, by měly řádění takových "bláznů" zavčas zastavit než zruinují ZDRAVÍ mnoha nemocným lidem.

 pacientce ENÍ ihned zhoršila roztroušenou sklerózu + duševní propad  

O tyto služby se zajímají pouze lidé s rizikových skupin - zdravý člověk to nepotřebuje!  Lidé by měli  na takové praktiky poukazovat a psát stížnosti, proto to tady vysvětluji, aby věděli, že to je nelegální.

    ENÍ je schopna ublížit spoustě lidem, zvláště když nabízí  Regresi (hlubokou hypnózu); Rodinné konstelace alias Konstelace s karmickými kruhy, anebo stejné pod názvem "Postavení konstelace na konkrétní problém" u čehož  na webu píše, že se nejedná o klasické Rodinné konstelace, které neuznává, ale jde o nejvyšší magii, která změní váš život, pokud ji skutečně pochopíte. Z alibistického hlediska to také zároveň sděluje: "Na psychologické poradenství povolení nemám, proto Rodinné konstelace neuznávám a přejmenovala je na Konstelace s karmickými kruhy, Karmické konstelace, Zátěže karmy a osudu, Prokletí... Postavím vám konstelaci na váš konkrétní problém za 6000 - 8000,-Kč na hodinu, ale vyplatí se to, neboť jde o nejvyšší magii, která změní Váš život pokud ji skutečně pochopíte. A pokud nezmění, smysl konstelace jste nepochopili. Předem upozorňuji, že je nutné  pochopit v kontextu smysl konstelace, aby mohla tato nejvyšší magie změnit váš život..."  ZMĚNA k horšímu je ale přeci také ZMĚNA! . A že to tak dopadne (nic k lepšímu se nezmění - jen člověk prodělá) jsem přesvědčen na 100%, ENÍ stále mluví o karmě, ale karma je základní zákon proměny - tj. SEBE-PROMĚNY, což není nic jiného než změna charakteru (a to jde ze všeho nejhůře - spíše to nejde), protože až nastane ZMĚNA CHARAKTERU nastává ZMĚNA KARMY. To by jinak bylo moc jednoduché a neexistovali by RECIDIVISTÉ, kteří dokola opakují ZLÉ činy apod. Takže ENÍ shrábne peníze a pak řekne, výše uvedené, protože když se nezměnil váš CHARAKTER, nemůže se změnit ani vaše KARMA!

    Špatné rady vedou k duševnímu propadu, který je horší než zlámaná noha, lidé skáčou pod vlak a volí drastické sebevraždy. Kdo se chce dostat do horších psychických potíží, rady "blázna" mu k tomu zcela jistě pomohou. A pokud si někdo myslí, že "blázen" bez vzdělání je zázračnější a kvalitnější než psycholog, lékaři a profesoři a že KARMICKÉ  postavení  konstelace  jej zbaví potíží, tak to jen naplňuje pořekadlo: "Stejný stejného hledá"    Pak se stane, že důvěřivý ezoterický fanatik dopadne jako miss Zuzana JANDOVÁ, která koncem října 2016 skončila v blázinci. Také poslouchala různé rady, četla filozofické knihy, ve společnosti často mluvila o víře (jako ENÍ soustavně o Bohu), občas také mluvila z cesty a byla duchem někde v oblacích...Kdo je spojen s Bohem, ten v blázinci nekončí - to zapracovaly ty opačné síly.

PRAXE  ENÍ kartářky

TV Relax 23.6.2016: volající Jana 41 let:  (cca kolem 00:41:00  videozáznamu a dále), ENÍ: "Karty řekly NE, že ten konec bude bolet, že to není možné, duchovní průvodce říká kvůli zklamání a konci, že něco umírá neopouštěj, sama sebe a Boha, protože v  zklamání utrpení zkázy a kvůli té smrti... tam se pozná, zda jsi Boha našla, někdy ho musíme najít skrze krušný utrpení, ztráty a bolest a to je váš případ. Karty říkají NE kvůli tomu, že jste opustila Boha, Bůh vás ale nikdy neopustí, to my lide jej vždy opouštíme. ANIE stojí upřeně očima na kameru a kýve hlavou, jako JOJO a dodává: „Přijímejte poselství tak jak je slyšíte skrze moje ústa. To není běžný výklad a vy to moc dobře víte“.  ANIE  ale vůbec neví, na co ta volající žena myslela, třeba jen na obyčejnou věc, jestli má měnit byt, postavit si domeček, přijmou pracovní funkci...ap., přesto spustila výše uvedené. Strašení lidí od ANIE režisér nevypne - přitom zákon o televizním vysílání (a režisér jej musí znát), že reklama nesmí být v rozporu s dobrými mravy a nesmí obsahovat prvky využívající motivu strachu.  Přijde mi, že rejžovi straší "na majáku" víc než kartářce, když to spokojeně bez přerušení vysílá do světa. Ta žena musela stát jako opařená, když se chtěla na něco běžného zeptat a ANIE ji sprdla, že prožije zklamání, krušné utrpení, ztráty a bolest, protože opustila Boha.  Volající byla nábožensky a morálně pokárána, aniž by věděla proč? Ale takhle ENÍ kárá a straší často, to není ojedinělé chování. Jestli kartářku ještě někdo považuje za duševně zdravou, pak my všichni asi jsme v této zemi schizofrenici, jen ENÍ je ZDRAVÁ.

     Pokud máte myšlenku, zda vaše operace dopadne dobře a kartářka řekne NEpak buď operaci zrušíte nebo si před operací zažijete tolik strachu i s možným úmrtím, že to skutečně dopadnout dobře nemusí. Máte-li nádorové onemocnění a chtěli jste vědět, zda se z rakoviny uzdravíte  a  ANIE řekne  NE, je to stejné.

TV Relax 23.6.2016 Poledne; volající Růžena 67 let (cca kolem 02:19:00  záznamu a dále) říká: Zítra mám jít na konzultaci s doktory , jestli 3 operaci páteře, mám z toho děsně strach. ANIE: karta mi ukazuje velké utrpení, velké bolesti, nemoc, utrpení a bolest, tady máte ukázku, že já nehádám, netrefuji a najdu všechno na co se ptáte. NE operace není řešení, operace tu bolest nezmění, bolí Vás duše, je to ta psychosomatika. přineslo by vám to ještě více žalu, vůbec by vám to nepomohlo, přineslo by vám to nejistotu v chůzi. Prosím vás Vy mně poslechněte, začněte nosit korzet, vyhledejte rehabilitačního lékaře, já vím, že jste byla na neurochirurgii, jakmile se dostanete k neurochirurgovi, je to okamžitě na sál a na operaci, jako já před 20 roky. Já jsem kvůli dítěti na operaci nešla a jsem tady jak vidíte, cvičím a jsem tady a budu tady. NE nechoďte na tu operaci, karty říkají NE, nedoporučuju. Spíš bych radši cvičila, korzet, lůžko a viset hlavou dolů, to taky pomáhá, masáže, uvolnit ty záda...  REKLAMA diagnostikuje zdraví, ovlivňuje nemocného, radí mu a nedoporučuje lékařský zákrok, k (operaci), protože to tak karty říkají.

TV Relax 23.6.2016  NOC: volající 54 let (cca na videozáznamu kolem 00:18:00 a dále) ENÍ: "54 let, 54 let ...přijde zkáza,přijde KONEC, je tady KONEC, prostě KONEC! Karty říkají NE, bude to bolet spíš tu DUŠI, je tady NE, je tady VĚZENÍ, vidím MŘÍŽE, navíc v minulém životě jste byli tři bratři, Vy jste tam byla bachářka, Vy jste tam věznila ty svoje bratry, a prostě todle je nějaká karmická zkouška, která Vám ukončuje toto dílo. I když držíte slovo, což je na Vás pozitivní, bohužel nebo bohudík karty řekly NE, Je to karmická zkouška a lekce, a tak to prosím s pokorou přijměte, že dál nic není, že se CESTA UZAVŘELA! Nashledanou, dobrou noc!  A na videozáznamu cca kolem 00:21:00 a dále kartářka sděluje, "...moje jistota je, že vše dělám s největším vědomím a svědomím a opravdu na mně nejsou žádné stížnosti, co se týče validity mých věšteb.  Že mi občas ujede  vulgární sprosté slovíčko, to k tomu patří, protože jsem někdy v takovém fofru, že to ze mě padá tak, jak to padá". To mi při připomíná vtip "O znásilněné želvě" od baviče Jiřího Krampola, který říká "Stěžuje si želva, že byla znásilněná slimákem a druhá se ptá, jak to proběhlo? Znásilněná říká: Já už nevím, to byl takový fofr, že si z toho nic nepamatuji!"

    Volající 54 letá divačka musela být hodně překvapená! Zavolá a ENÍ tvrdí, že se blíži konec, možná jejího života a přichází SMRT? "přijde ZKÁZA, přijde KONEC, je tady KONEC, prostě KONEC, DÁL NIC NENÍ, CESTA SE UZAVŘELA". ENÍ se ještě chválí, že na ní nejsou žádné stížnosti, rejža ji ještě nechává propagovat reklamu k podnikání, když zve, aby volající přišli na její psychologické poradenství lidi = KARMICKÉ KRUHY (tj. přejmenované RODINNÉ KONSTELACE).

TV Relax 30.6.2016  Poledne: volající nar. 9.9.1958 s dotazem, proč má Parkinsonovu chorobu?

ENÍ: "opět že má nezpracovanou matku, která měla také problémy s hlavou...až zpracuje matku...a kontrolu nad sebou, tak se může plně uzdravit. Takže zpracujte si matku buď sama nebo s odborníkem...nedobře se léčíte, prosím změňte lékaře, konzultujte s nějakým centrem, karty ukazují, že pokud nezměníte lékaře bude se nemoc horšit, nashledanou" Samozřejmě opět monolog při vypnutém telefonu a opět diagnostikování a návrh změnit lékaře. 

cca v 01:00:00 (záznamu) a dále; volá Jana, nar.12.7.1969 kvůli cukrovce,  ENÍ na konci samozřejmě doporučuje diabetičce, aby ji vyhledala v soukromí, že ji pomůže (nemá zpracované konstelace), protože lékaři neposílí její duchovní kořeny, od toho je duchovní průvodce (tím myslí ENÍ sebe),

cca v 01:10:00 a dále (videozáznamu): "...skoro 80 leté ženě ENÍ říká: "doporučuji MÉDIUM, JÁ jsem médium, umím hovořit s mrtvými, včera jsem to dokazovala klientovi a jednou udělám speciální vysílání na hovory s mrtvými".

Pak po krátké době v monologu: "jsem vyšetřená, nemám schizofrenii, nemám bludy,mám paranormální schopnosti a můžu vás uklidnit, že i profesor z psychiatrie s kterým jsem včera byla na obědě (psychiatra tudíž zná...) mně ujišťuje, že mám jen nadprůměrné vnímání. Já jsem tak normální, že už normálnější vyrovnanější...žiju světským životem. Tyto paranormální schopnosti mi byly dány, a čtvrtina mých klientů jsou zdravotníci, lékaři i psychologové samotní, takže buďte v klidu!"  Během celého pořadu několikrát nabízí volajícím své konstelační rituály (PSYCHOTERAPIE) a přitom doporučuje (cca 01:34:00 a dále), aby si diváci dávali pozor na jiné ezoteriky, kteří nabízí regrese za které by je ENÍ střílela.

ENÍ kartářka  také VĚŠTILA, jak dopadne EVROPA ve 2016 . Když ale moudrost zjistila, jaké idiocie říká, video bylo vymazané. Její "proroctví"  kliknutím  na  TEXT tam  zůstal   si lze přečíst.

Když připomenu minulost: z nočního vysílání 14.3. na 15.3.2014 kdy zavolala divačka a řekla ANIE, že je "VELKÁ PODVODNICE a BESTIE, a že tyto slova stačí", ENÍ nemohla rozchodit a s hysterickou vulgaritou spustila: "Ta paní, co mi volala byla zneuznaný ezoterik a její závist je neuvěřitelná."  A cca po 10 minutách: "Nevím proč mě paní řekla, že jsem podvodnice, protože kdyby se mě zeptala, já ji můžu říci, jakou má i barvu očí, co včera jedla, kdy se naposledy vyprazdňovala, kdy si zasouloží... Neptejte se mi jen na práci, možná rok už žijete v nechtěném celibátu dámy a pánové a já vám řeknu proč nemáte alespoň sex...volejte mi a zeptejte se mi např. KDY SI ZASOULOŽÍTE... Vědmy radí a já jsem ta vědma, která Vám poradí; Bere do ruky nějaký sešit a říká: PODÍVÁM SE DO KNIHY VAŠEHO OSUDU! Tam máte vaše křestní jméno a datum narození.... a já tam listuju jako v kalendáři, takže já se podívám CO BYLO V MINULOSTI, co je teď a tady a CO BUDE..."

k výše uvedenému video  TADY

Po výše uvedeném excesu se kartářka z televize na několik měsíců ztratila.  O věšteckých podvodech píšu téměř 10 let a žádná na mně  nepodala žalobu. Musely by  u soudu  své schopnosti prokazovat, a to by se zjistilo, že ještě jsou možná u psychiatrů vedeny jako schizofreničky... Obě jsou velké manipulátorky, se snahou podřídit si zákazníka podle vlastní vůle k vlastním prospěchu. Tak-jinak vymýt mu nesplnitelnými sliby mozek a na jeho úkor se obohatit.

 Sotva se ENÍ v televizi (po 1. odejití z TV Relax  - viz. výše uvedené) zabydlela podruhé, došlo dne 12.9.2014 k druhému závažnějšímu televiznímu excesu než předtím. Začala divačce vyčítat, že zasvěcování do sraček jako je REIKY... je rouhání největšího kalibru, ezoterici Reiky jsou napojeni na démony aniž by si uvědomovali... Pedofily by pověsila za koule do průvanu.... volající Jitce, nar.26.3.1981  říká, že by měli by obnovit trest smrti... přijďte na můj seminář, tady nemůžu říkat, že holocaust byl spravedlivý proces...to by mně za chvíli zabili...".  klik níže na obrázek

níže nesestřihaný  záznam z 12.9.2014 - pořadu TV Relax

v 0,58:10 do 1,05:15 hod. ENÍ říká: "...holocaust byl spravedlivý proces..."; a ve 24 minutě a dál... ANIE paní Jarce, nar. 20.9.1948 říká:"...že JEŽÍŠ (KRISTUS) je KULTEM OSOBNOSTI a má se kát k BOHU, a ne k JEŽÍŠI, protože zasvěcení do sraček jako je REIKY a ŠAMBALA je rouhání největšího kalibru...".

Já sama jsem napojena na Boží zdroj, tudíž  v knize osudu poznám Boží záměr a plán, ale já sama jsem napojena i na Antisvět, svět temna...nabízím vám tady klíč, klíč, protože pokud nemáte klíč k těm dveřím, k těm správným dveřím, do jakých dveřích chcete vstoupit? Protože pokud nemáte klíč k těm dveřím, k těm správným dveřím, do jakých dveřích chcete vůbec vstoupit? Čistí se nad svíčkou a odhazuje rukama z hlavy a těla zlé energie... a přesvědčuje svět, že zná Boží záměry a plán a je napojena i na Satanovo temnotu...

Kletbu s rakovinou si ENÍ vymýšlí na všechno, paní Jarmilu, která nemohla 2 roky otěhotnět začala strašit a vzápětí ji nabízet, že ji toho zbaví "Konstelacemi karmických kruhů", protože celý její rod je prokletý a budou mít rakovinu všichni (ona i její matka), proto nemůže mít dítě. A pokud s tím něco neudělá a nenajde si ji v soukromí, do 2 let žádné těhotenství nebude.

Co se týče karmických (rodinných) konstelcí, videonahrávky dokazují, že Anie s lidským zdravím obchoduje -video z 12.9.2014  u pí. Jarmily, na záznamu ve 3:08 - 3:11:13 hod. říká: "...tady bych řešila karmické konstelace, na to nejsou lékaři, lékař léčí tělo, to jsou duchovní věci.. nemám pro vás dobré zprávy... Můžete si mě najít v soukromí... někdy je potřeba udělat několik rodinných systémů, protože když někdo zemře v rodině, naboří celý rodinný systém a potvrzuje to prokletí rodu žen... a varujte i vaši matku, ta bude mít  rakovinu také, dokud to nevyřešíte."   Když rodina Jarmily ANIE nevyhledá, budou mít všichni rakovinu  

ENÍ dokola opakuje, jak dala slib Bohu (to říká na všechno) a hrozbami strachu si vymýšlí, jak lidé zklamali  a opustili Boha a prožijí těžký osud ( příklady věštění s ENÍ nahoře) a soustavně do věštění zatahuje náboženství. Plete se do náboženství, kterému nerozumí: 23.6.2016 (noc) cca 00:52:10 a dále (videozáznamu) sděluje: „...Vy jste se inkarnovali proto, abyste se něco naučili, abyste něco zažívali, abyste něco pochopili, zpracovali a bude to tak dlouho opakovat, dokud nenajdeme Boha, ale opravdového Boha a nemluvím o katolickém Bohu, NE, NE,NE, nemluvím o církevním Bohu (a třískne kartami na stůl jako zdůraznění), to je jenom hra,Všechny náboženství, dogmata paradigmata, to je vážně fraška. Víte, co bylo v prvopočátku, víte co je v Bibli-NE že bych byla znalec Bible, na počátku bylo slovo...

ENÍ sděluje (i na svých stránkách), že JE ODPŮRCE VŠECH NÁBOŽENSTVÍ... BIBLI prý napsali pedofilové... a JEŽÍŠE KRISTA již 12.9.2014 nazvala KULTEM OSOBNOSTI, což je přívlastek pro zkažený charakter, např. Stalina, Adolfa Hitlera, Mao Ce-tunga, Benita Mussoliniho, Saddáma Husajna, Kim Čong-ila... a dalšíkteří systematicky vyvražďovali rodiny masovými  popravami.  ENÍ veřejně útočí na křesťanskou víru a náboženství a hrubým i nepochybným způsobem uráží náboženské cítění.  Plete se do náboženství, kterému nerozumí: 23.6.2016 (noc) cca 00:52:10 a dále (videozáznamu) sděluje: „...Vy jste se inkarnovali proto, abyste se něco naučili, abyste něco zažívali, abyste něco pochopili, zpracovali a bude to tak dlouho opakovat, dokud nenajdeme Boha, ale opravdového Boha a nemluvím o katolickém Bohu, NE, NE,NE, nemluvím o církevním Bohu (a třískne kartami na stůl jako zdůraznění), to je jenom hra,Všechny náboženství, dogmata paradigmata, to je vážně fraška. Víte, co bylo v prvopočátku, víte co je v Bibli-NE že bych byla znalec Bible, na počátku bylo slovo...

    Teroristé zabíjí lidi z rasové nesnášenlivostí a odůvodňují to Bohem, Anie kartářka (kromě výše uvedeného) schvaluje i holocaust... a vše odvodňuje Bohem. V čem se dvě výše uvedené podstaty sympatií liší?  Oboje se týká národnostní, politické či náboženské genocidy a svádění svých činů na služby Bohu, pak její slova o Bohu míří k SATANU, který se též považuje za Boha. Vůbec se nedivím, že  ENÍ pomoci se u spotřebitele projeví zcela opačně - NEGATIVNĚ.

Přesto ENÍ, že v televizi dělá časté náboženské kázání, při kterém MORALIZUJE druhé a doporučuje jim psychologa a psychiatra, straší je zkázou i možnou smrtí (viz. nahoře proslov z 23.6.2016 noc) To dokazuje fanatismus. Na svých stránkách však píše, že nesnáší náboženský fanatismus, ale o Bohu mluví pořád - několikrát za jedno vysílání. Absurdní obdobou poznání je právě fanatismus, který sice dělá televizního postavení moderátorky silné, ale znalosti naopak natolik slabé, že se spokojuje s povrchními informacemi, které ji vyhovují, odmítá jiné, nepřemýšlí o nich a slepě na ně reaguje. fanatismus nemůže dospět k pravdě, protože mu v tom brání neznalost. ENÍ nutí k víře v Boha, což je proti zásadám víry  - láska se vynutit nedá  a fanatismus  nakonec přerůstá  v terorismus...

E využívá spousty klamavých taktik, od prodeje zázračných amuletů přes ty nejagresivnější, u kterých straší těžkou karmou, prokletím a rakovinou a zve je na karmické kruhy (kterými přejmenovala rodinné konstelace), že je toho zbaví... Dokonce v televizi tvrdila, že se lidé mohou své karmy, nemoci a těžkostí zbavit do třech týdnů. Buďto je neskutečný blázen nebo spoléhá, že to úřady tolerují. Asi tolerují, protože kdykoliv jsem na ní podal oznámení, okamžitě všechno z webu předem vymazala, což je podezřelé?   

   "Mluvím z Vaší duší...Čtu z Akáši  vaše osudy...Napojuji se na vaše osudy..." (kdyby řekla: Napojuji se na zaražené větry", tomu bych věřil..).  Volající lítala ke hvězdám a byla kosmonautem Gagarinem, i když Gagarin v době narození divačky žil v plné pohodě, a druhá volající byla zase  "znásilňována na Sibiři..." .... O "nevědomých bláznech" byly napsané knihy, a takové  podvody však lze tlumit jedině tím, že se zveřejňují. Sama však o  kolegyních z televizní věštírny napsala, že MANIPULUJÍ a PODVÁDÍ... - viz. níže

"Blázny" si v televizi pěstují:

Epizodická paměť ENÍ kartářky je silně narušená, často opakuje stejné slovo několikrát za sebou a rozkouskovává ho, aby ne-za-po-mně-la, co chtěla říci. Zvláště když si vymýšlí, že je MÉDIUM a hovoří s astrálním světem. velikášské pocity o své vlastní důležitosti a jedinečnosti; Také exhibicionistickou potřebu stálé pozornosti a obdivu (předvádět se); volajícím každou chvíli doporučuje psychiatra, přičemž ho nejvíce potřebuje kartářka. Své nezodpovědné chování hájí jako racionální.

z TV PRAXE  Alenky Pastelky

Alena Krejčová při dotazu na zdraví říká: "já nejsme lékař, jsem kreslířka", ale vždy nachází spousty diagnóz s nemocí kterými doporučuje  vyhledat lékaře například:

11.7.2016 kolem 13:00 hod u Marie, 1.7.1951 na zdraví s dotazem strašně mě bolí nohy, zda můžete doporučit Oregáno: "Bolí vás obě nohy? Vám řekli lékaři, že máte vysoký cholesterol". To NE, to mi lékaři neřekli, tvrdí Marie. "Já říkám, že máte zablokovanou energii na meridiánu žlučníku a jater... primárně mi vyšli játra.."

11.7.2016 cca 14:15 hod. a dále- Katka 1.2.1979 s dotazem na zdraví: "Pořad jsem unavená" PASTELKA: Nejsem lékař a diagnostikuje: "..víte kde máte třísla? Nenajdete tam nějaký bolestivý uzlíček. Helejte je potřebné si zajít na vyšetření močového měchýře, lymfatických cest, já jsem se zeptala andílků jestli to, co na sobě pociťujete, je fyzické či psychické. Představte si že oboje a oboje mi vyšlo na 80%, to znamená, že vaše problémy jsou zaprvé z hlavy a už se vám prezentují do těla fyzického. Nevnímám tady močový měchýř, lymfatické cesty, lymfatické uzliny a to na dvou místech – jsou to třísla a je to na průduškách máte zablokovanou lymfu. Dojděte si k nějakému odborníkovi, ať vám to zjistí, protože já vám to zjišťuji mentálně. Ať to tedy někdo zjistí fyzicky. Pozor tedy na to otevírání té lymfy, ne každý to umí., musíte si najít profesionála. Fakt je, že než nějaká operace, nebo něco takového by proběhlo, je nejlépe se poradit s odborníkem na lymfu. A rozhodně to nechce hodit ze stolu, chce to řešit zablokovaná lymfa vede k velké únavě, velké"

18.7.2016 cca ve 14:02 hod. Alenka Krejčová zase zákaznicí diagnostikovala nemoc a opět, že ji to sdělily ANDĚLÉ Volající řekla, že tam vidí nález na vaječníkách + nález na tlustém střevě. Musí být zajímavé si kvůli schizofrenii druhých nechat rozvrtat tlusté STŘEVO (hadičkou s kamerou) ale také na gynekologii vyšetřením vaječníků. 

    Pastelku by mohlo zastavit jedině, kdyby "ji dali do klece a už ji mezi lidi nepustili", jinak u velké části národa najde tolik chorob, že budou u lékařů  stát dlouhé fronty na odběry krve a další drahá vyšetření! Pokud se zdravotním pojišťovnám diagnostikování Pastelky líbí a rády platí za nálezy chorob schizofreniků, zaručuji, že Pastelka s tím nepřestane. Naopak své "neodborné nálezy" zintenzívní  a  "s andělskými smyšlenými diagnózami pojede jako motorová pila"Pastelka nemocným říká "nejsme lékař, jen kreslířka", ale přesto okamžitě si neodpustí nějaký postižený orgán najít a doporučit lékaře, aby světu ukazala JAK JE DOBRÁ". Když jste Pastelko kreslířka, tak se "NEPLEŤTE do DIAGNOSTIKOVÁNÍ NEMOCÍ!"

  1. Pravidelné schizofrenické hovory Aleny Krejčové s anděly a modlitbami k tomu  ( 12.7.2016 kolem 14:45 hod. např. k Archandělu Gabrielu) je proti zásadám zdravého rozumu.TELEVIZE udělala v medicínské vědě  s Pastelkou  historický převrat, šílenství, které lékařská věda odjakživa považuje za duševní poruchu a je léčena i v psychiatrických léčebnách, se vysílá každý týden jako "ZÁZRAČNÁ SCHOPNOST a lidé si pouští Pastelku z YouTube po celém světě. Pastelka u toho ještě říká, že si lidé budou muset na duchovní bum zvyknout. To není problém, ale myslet tím, že se budeme muset zvyknout na rozšiřující řady schizofrenie, která bude vládnout světu, na to si tedy nezvykneme!  Vůbec bych se nedivil, kdyby jiní schizofrenici odmítali léčbu. Možná se jich do televizního věštění přihlásí duševně ujetých více, v TV budou vítány, k nesmyslům nemají zábrany.

  1. TARA GOMEZ (která léta podniká anonymně) zase kreslí kolečka (věštění ji nejde) a divačce 13.7.2016 kolem 13:30 hod říká "VIDÍM KOLEM VÁS PLNO ANDÍLKŮ...". Další uchazečka o PSYCHIATRICKÉ VYŠETŘENÍ. K vidění duchů by však nepomohl žádný experimentální test, to psychiatři nazývají DUŠEVNÍ PORUCHOU.  Budou-li tvrzení častěji = v hlavě haraší a  pacient potřebuje psychiatrické vyšetření. Jestliže TARA na videu nabízí čištění domů a bytů od duchů.., v hlavě haraší už dávno. To již dokazovalo, co říká při čarování.  

  2. Kartářky točí kyvadly až si chtějí "rozbít hlavy"; vztahují ruce ke stropu a mumlají modlitby s výkřiky čaromocných slov k "ROZMNOŽENÍ  PENĚZ, HOJNOSTI ap." Markétě Tara Gomez (se TŘEMI falešnými jmény, aby byla co nejvíce INKOGNITO) volající 24.+ 25.2.2016 nahlašovali i čísla bankovek, že to je její KNOW-HOW, které neprozradí, protože do toho dává všechny 4 živly a je to tajné. Na stole měla kartičku s napsanými třemi větami a každou větu musela přečíst, aby na konci  mohla vykřiknout: TAK SE STAŇ! Před tím "ujišťovala", že do rozmnožení peněz vložila oheň a diváci ucítí na bankovce  silnou ohňovou energii... Každou středu si tudíž můžete TARA know-how  připomenout.

  3. 29.6.2015 Tara nabízela rituál HOJNOSTI, cca ve 12:35 hod u toho říká, "...samozřejmě, že si sami zkoušíte rituály, je ale PRAVDA, ŽE TY RITUÁLY VÁM TAKÉ NEFUNGUJÍ a pak se ptáte, PROČ RITUÁL NEFUNGUJE..". SOUHLASÍ:  "VOLEJTE na rituály, TARA se konečně přiznala, že RITUÁLY  NEFUNGUJÍ!"   

 Reklama je specifickým druhem informace, která je schopna zaujmout velikou část veřejnosti a těší se mimořádnému vlivu na společnost. Stát je povinen společnost uchránit od vlivů, které jsou všeobecně považovány za nežádoucí a vyvstává zde jeho potřeba nějakým způsobem zasáhnout, případně omezit či zakázat činnosti, které k těmto vlivům viditelně a nepopiratelně směřují. Protože spotřebitel se tak rozhoduje na základě klamné představy, což je zároveň schopné vyvolat neopodstatněnou konkurenční výhodu vůči všem ostatním podnikatelským  subjektům zabývající se stejným oborem, kteří narozdíl něco umí, nelžou a nepodvádí.

Pod zástěrkou TELESHOPPINGU "Vědmy radí"  se do oblasti  podnikání vkradlo nepoctivé chování, které zneužívá mimořádného vlivu reklamy na společnost a nekalými praktikami ihned porušuje dvě zásadní práva, právo veřejné + právo soukromé Právo veřejné ve smyslu, že reklama musí být pravdivá a nesmí uvádět lidi  v omyl za použití lží a podvodů (slibuje se a přesvědčuje o tom, co nelze splnit a nepřináší slibovaný efekt - kartářky se chovají stejným způsobem, jako koncem listopadu 2016  při informaci TV zprávách na Nově, že kartářka okradla důchodce o "1/2 miliónu", tím že mu stále slibovala výhru. Dotyčný kartářce uvěřil a sáze až prodělal statisíce...) Porušování PRÁVA SOUKROMÉHO tím, že výše uvedeným jednáním jsou poškozováni volající spotřebitelé, kteří se rozhodli zavolat na základě klamné představy s dobrou vírou, že jim bude pomoženo. A zadruhé jsou poškozování jiní zabývající se stejným oborem, televizní věštírna dělá zloděje ze všech...

TELEVIZE RELAX - Pohoda pravdu  vymazáváním mých důkazů (kterými odkazuji na videonahrávky YouTube) NEUMLČÍ . Z YouTube byly ke kartářce ANIE vymazané dvě dokazující videonahrávky. Videonahrávky mezi lidmi existují dál a navíc televize je povinna 5 let videozáznamy z každé reklamy uchovat. Každé vymazání z YouTube, kde se ANIE dopouští etických, morálních a správních deliktů o to více přesvědčuje, že si televize ANIE kartářku "hýčká", odpouští ji brutální vulgaritu a podněcování k rasové nenávisti (když ji vzali zpátky). A ještě ji umožňují na účet televize soukromou reklamu k podnikání při které si zve zákazníky i na konkrétní dny.

    Nevím čím je (režisér - nebo jiný) ENÍ kartářce zavázán, když ji po několika TV excesech + dvojím odejití  vezmou zase 2x po sobě zpátky? Tolerují její fašistické výplody, že "holocaust byl spravedlivý proces", vylepšují její pořad a při věštění kartářky rejža vypíná telefonní hovory, aby ENÍ měla k super-idiotským monologovým věštbám volný průchod, takže ENÍ si dovoluje skrze kamery čím dál více, za co by jiní byli dávno z TV vyhozeni. Ve slabé chvilce dokonce v nočním vysílání (23.6.2016 - cca 00:55:00 hod videozáznamu), sděluje, že "ji tento pořad stál spoustu sil...a pořadu musela obětovat i něco jiného jako správná matka, jako ALFA SAMICE."  Ale když ENÍ kvůli duševní nemoci chválí holocaust, pak lze kvůli její bezprostřednosti slova s "ALFA SAMICÍ" chápat, že ji všechno tolerují, protože na to má vliv intimní svázanost - důvod s***ální, neboť ať ENÍ udělá cokoliv, schvaluje vyvražďování Židů, zesměšňuje lékařské profesory, nabádá, aby lidé těmto lékařům nevěřili, protože ona je lepší a stihne za hodinu.. více než oni za několik let, mluví sprostě, nabízí z televizního pořadu svoji soukromou reklamu a zve lidi na KONSTELACE, které není kompetentní dělat, nabízí REGRESE - tj. hlubokou hypnózu, které také nesmí dělat a televize ji protiprávní jednání toleruje a podvody podporuje!

Věštkyně Jana Krejčová také není svatá, ve schizofrenii má také našlápnuto dobře,  

  • 6.5.2014 Alenka vyřizovala volající vzkaz, dokonce od Panny Marie; Myslí si snad alespoň věřící, že Matka Boží radí Alence jakou barvu pastelky si má vzít a co má volající vyřídit? To si může myslet retardovaný jedinec, pro nějž MUDr.Fr.Koukolík napsal knihu "Základy stupidologie", aby se naučil rozlišovat, co je racionální a iracionální.

  • v létě 2014  kvůli podvodům "běhala po úřadech a hodně vysvětlovala a byla ji uložena peněžitá sankce" Asi ji ZLO (pocházejíc od černých andělů - o andělích přece stále mluví) poradilo, aby vysvětlovala, trpěla a platila pokuty... Přitom říká, že všechno jsou pomluvy (což tvrdí i Anie kartářka), ale lidé nepíšou o PASTELCE zbytečně. Již ve 2011 byla Pastelka... v Blesku, že věštecký pořad je "Největší podvod televize!"  a příklady 1 - 7 z TV diagnostikování to také potvrzují - viz. Věštecké kuriozity    

Vědec docent Ing. Miloslava Král,CSc:

  Bývalý ateista se v 60 roce života dal na víru) říká: "Když dostáváte osvícení z Boží sféry, nikdy ne hlasem, když někdo řekne, že mu Bůh něco diktuje, je to jeho představa, tak to není! Bůh dává odpovědi tzv. osvícením a Vy z toho jste schopen podle toho, co už ve Vás je, pochopit a to velmi přesně..."  Záznam ve 41 - 42..minutě: B Ů H   E X I S T U J E

Kdo klikne na ALINE BAXLEY, přečte si od ní příběh "jak sestra Aline zažila automobilovou nehodu a s ní spojenou skutečnost, která v roce 1974 změnila celý její život. Příběh se jmenuje: "BYLA JSEM V PEKLE", Původně nevěřící ženu přesvědčila těžká autonehoda, že Bůh existuje, Ježíš ji ukázal PEKLO.., a pak její duši vrátil do těla k životu, aby vše zvěstovala žijícím lidem na Zemi. Z hříšnice se okamžitě stala  misionářka a evangelista, a svůj prožitek s Bohem a peklem předala celému světu. V knize ke konci píše: "Je smutné, že ještě ve věku 40 let jsem před Bohem utíkala a Bůh mi musel nejdříve zlomit páteř a nechat mě na 4 minuty umřít, ukázat mi, co znamená peklo, pak mě vrátit zpět, abych mu teprve život plně odevzdala =  na konci v bodu 11 Aline Baxley píše: "Když mohl Pán odpustit mně, odpustí i tobě. Já jsem svědek, že nebe a peklo existuje".  zkrácená Bible: DO PEKLA A ZPĚT

(1) Výtažek z nejznámější a nejčtenější publikace švédského autora, myslitele a mystika Emanuela Swedenborga (1688–1772) je detailním popisem života po životě, do kterého se lidé probouzejí po smrti svého fyzického těla; je o „Bohu, o nebi, pekle, světě duchů a jejich obyvatelích“ Neexistuje žádná rituální formule či zaklínadlo k přivolání duchů a  jejich pomoci, protože pro čisté duchy (anděly) není formule ničím, volání k pomoci musí být vždy činěno ve jménu Božím, takže samotní spiritisté by se Alence (jak ji andělé radí) vysmáli.

(2) Žádný předmět, jako např. medailon nebo talisman, nemá tu MOC, aby přitáhl nebo odpudil duchy, protože hmota na ně nepůsobí, žádný duch nebere tyto nesmysly vážně. Působení talismanu nikdy neexistovalo, kromě představivosti důvěřivých a pověrčivých lidí. A lze se smát  Involučnímu hexagramu, který Anie kartářka nabízela za 1000,-Kč

viz. "Řidič si koupil na ochranu a bezpečí za několik tisíc dolarů vzácný

buddhistický amulet a záhy rozpůlil auto o strom"

Lidé říkají: "Kdyby BŮH existoval, nebyly by války a  vše nespravedlivé, co se ve světě děje.." Duchovně znalí naopak ví, že Bůh stvořil vesmír a vetkal do něj dokonalý řád, aby i svět jako součást kosmu fungoval v harmonii. A kdo je ten, co do světa zavedl války a ostatní neřád? Je to člověk! Byl obdarován svobodnou vůlí, jíž zneužívá k násilí, vraždám a válkám... Takže nesvádět vlastní chtíče na Boha Nevěřící argumentuji, že "existence Boha nebyla nikdy prokázána", a proto nevěří. Já říkám, že to je jen duchovní neznalost, protože ani  ti největší zločinci a ateisté nemají skutečnou jistotu, že tato VYŠŠÍ MOC neexistuje. Důkazem je, že když přijdou velké psychické zátěže a nemoc, prosí Boha o záchranu všichni. I když se tomu dříve smáli. A mnozí ani neví, co slovo BŮH znamená, přičemž by stačilo na webu číst o zázracích, a pokud inteligence funguje, neměl by být problém pochopit, co slovo Bůh představuje. Pro lepší pochopení uvedu ještě jiné příklady:

Už někdo viděl gravitaci nebo rádiový - televizní signál  nebo jak vypadá myšlenka?

Neviděl, přesto nelze říci, že to "neexistuje". Zrovna tak jako nelze hledat hodináře v hodinkách,  nelze ohraničit Boha žádným prostorem ani časem, není z masa a kostí. Ale můžeme Jej vidět všude kolem sebe v přírodě, vesmíru, fyzikálních, chemických a jiných zákonech, ekosystémech atd. To potvrzuje i samotná Bible, která říká, že k tomu, aby člověk poznal, že i svět má svého architekta, nepotřebuje žádné speciální vzdělání. Stačí přemýšlet o Jeho díle, o přírodě, o harmonii s jakou vše funguje. Tím však Bůh nekončí, zanechal další velmi průkazné stopy, Ježíše Krista a jedinečnost Bible, a v neposlední řadě Jej můžeme také různě osobně zakoušet. Můžeme sledovat Jeho jednání v našich životech, může k nám různými způsoby promlouvat, vést nás, dávat a zakoušet i svoji přísnou výchovu.

    SE ZLEM NEMÁ BŮH NIC SPOLEČNÉHO - dal lidem svobodu a  lidé ji zneužívají. A tak existuje pekelná svoboda a existuje nebeská svoboda.pekelné člověk myslí na zlo a přeje si ho tolik, kolik mu je umožněno. Těžko může tedy někdo popřít, že svobodou je buď jedno, nebo druhé, protože tyto dva protiklady se absolutně neslučují. ZLO je samo o sobě PEKLO a DOBRO je samo o sobě NEBE, neboli zlo je ĎÁBEL a dobro je PÁN (Bůh). Takže být veden dobrem znamená být veden Bohem, a být veden zlem znamená být veden ďáblem. Každý tudíž může pouhou logickou úvahou dojít k závěru, že Pán jako DOBRO samo a Pravda sama nevstoupí k člověku, není-li v něm odstraněno zlo klam, neboť KLAM je opakem pravdy a dva opaky nelze smísit. Když se ZLO blíží k DOBRU, nastává boj, který trvá, dokud jedno neuvolní místo druhému. To, co uvolní své místo, odchází a druhé nastoupí.

PROČ  VĚŘÍ  V  BOHA?

Kupodivu i v klubu skeptiků Sisyfos se najdou věřící křesťané, jedním z nich je např. RNDr. Jiří Grygar, CSc - astrofyzik a vědec Fyzikálního ústavu Akademie věd  ČR Svůj pohled na vztah vědy a víry  a "Proč věří v Boha?" vyjádřil v knize "O vědě a víře" (2001) ve které považuje "Vztah k Bohu - věřícího křesťana, jako důvěrně osobní záležitostí, o níž se většinou ostýchá vyjadřovat veřejně; ne snad proto, že by se obával perzekuce či posměchu, ale proto že je nesnadné popsat stav vlastního nitra.., jak nesdělitelné jsou osobní prožitky střádající se během vlastního života - života nezaměnitelného a jedinečného v celých dějinách vesmíru...Věřící přírodovědec poznává Boha nejen subjektivně jako každý jiný člověk, ale také prostřednictvím svého bádání a poznávání kosmu...

Dr. Jiří Grygar zastává názor, že mezi vírou a vědou nevznikají rozpory, rozpory naopak zákonitě vznikají mezi vědou a pavědou a mezi náboženskou vírou a pověrami. Svůj názor na zázraky popisované v Bibli vyjádřil několikrát, moderátorce (k tomuto tématu) B. Tachecí k zázrakům sdělil, že  "...jde o něco, co je naším zrakem, skryto  a tutéž situaci mají teď v astronomii: podařilo se jim zjistit, že existuje skrytá látka, o které neumíme nic zjistit; pak ještě skrytá energie, o které toho víme ještě méně...".

SATANOVO  BRÁNA

O magii, čarování ap. se prodává literatura od r.1990, za 1/4 století z magie nikdo nezbohatnul. Čaruje se, ale NEDAŘÍ se, HOJNOST nepřichází, naopak chudoby přibývá, nemocných a sebevražd také.  Věřícím v tuto magii chybí v hlavě kolečka, jinak by stačilo koupit knížku a pronést čaromocná slova... a všichni by žili v "hojnosti jako prasata v žitě", stačilo by vyslovit "ČÁRY MÁRY...". A televize jen za 70,-Kč za minutu slibuje zdraví, hojnost, peníze = bohatství? To už samo napovídá, že to je podvod a člověk musí být hodně stupidní, když tomu věří. Chyby děláme každý a každého nějaké omyly vytrestaly, ale věřit, že si za 70,-Kč koupím bohatství a štěstí, to už je hodně primitivní.

Lidé v Boha nevěří, v čarodějky ANO, asi je více lidí pod vlivem ZLA - tj. ĎÁBLA než toho dobra. Čarodějky sice mohou používat pojmy Bůh, Ježíš, i křesťanské symboly, ale kdo však zná Bibli a evangelium Ježíše, je mu zcela jasné, že se jedná o falešnou snahu spojit nespojitelné. Lze to označit jako snahu ovládat a používat nadpřirozenou  moc  (Boha samotného) za účelem naplnění vlastních přání a potřeb a změnit reality podle vlastních přání a záměrů.  Jinými slovy - čarodějky chtějí být sami sobě BOHEM.   To je ale zrovna tak nesmyslné, jako chtít proměnit pekařské koblihy ve zlato.

Magie je branou Satana a jeho démonických sil už od počátku lidstva.  magie nevyjadřuje podřízenost k Bohu, ale snahu o manipulaci s Bohem, Vůle mága (čarodějky) si vynucuje svůj prospěch a sebe sama staví nad nejvyšší moc, která je hodna nejvyššího respektu. To zároveň přináší zkázonosné ovoce nejen do životů mágů samotných, ale i lidí v okolí jejich vlivu. Samozřejmě i těch čarodějek které se tím ještě chlubí jako zvláštním vysokoškolským vzděláním.  Není na tom však co k chlubení, je to stejné, jako o sobě tvrdit: "JSEM NESKUTEČNÝ  MRZÁK NA HLAVU".  Tak si nechte "radit od pitomců", dočkáte se, že budete trpět jako oni! 

 Mnoho mágů přiznává, že využívá sil duchovních bytostí, nebo dokonce přímo démonů. Jiní se těmto silám snaží přisuzovat jiný původ, jako např. skrytá vnitřní síla, kosmická energie apod. Pokud však znalý člověk na tuto oblast nahlédne duchovní optikou, je okamžitě zcela jasné, že se jedná o působení démonických sil.  A neobstojí u toho ani přesvědčení, že magie, která je bílá, musí být dobrá. Magie je bohužel pouze jedna, lidé si ji rozdělili na BÍLOU + ČERNOUstále to je BRÁNA pro vstup démonických sil  do života lidí. Zkoušení magie k získání nadpřirozených schopností  je z Biblického hlediska duchovní lichva s padlými anděly, kterou si však vezmou mnohonásobně více než jsou oklamaní lidé schopni splatit. Pak přichází na duchovní exekuce a někdy i to nejhorší.

ANIE kartářka dala na svůj web VIDEO a nabídku kurzu MAGIE na 19.3.2016. na videu bylo vidět, že na křesle má odloženou hadrovou panenku, mág do ní  píchá jehly a představuje si o někom to nejhorší. Na fotu videa byla již ANIE (v obličeji) "povadlá", ze ZLOBY zchátralá... a když jsem si její video pustil, bylo mi jasné do čeho se řítí, rok 2017 s 2018 není daleko. Kurz MAGIE se asi nevydařil, v pondělí 21.3.2016 bylo video vymazané.

k REIKY:

Co se týče REIKY... a  údajných vlastností, čtěte co píše ze zkušeností spisovatelka knih:

o    1. Zasvěcení jako podvod: REIKI  24. 1.2012 | Alue K. Loskotová

o    2. Zasvěcení jako podvod: Shamballa  26.1. 2012 | Alue K. Loskotová

o    3. Zasvěcení jako podvod: Merkaby a světová světelný systém  28. 1.2012 | Alue K. Loskotová

o    Reiki: Ďábel se snaží napodobit Boží dílo  18.9. 2015| Alue K. Loskotová

o    Slovenská verzia Merkaby - téměř dokonalý podvod  24. 2.2010| Alue

Kdo nemá hlavu prázdnou, tak si u tvrzení Pastelky ťuká na hlavu, CÍRKEV tomu říká POSEDLOST démonickými silami PSYCHIATŘI to mají pod dg.ŠÍLENSTVÍ, a když se to shrne, tak zdraví lidé, církev i lékaři pro to mají název BLÁZEN. Pastelka se narodila pod numerologickým aspektem, který má také název BLÁZEN, protože člověk s jejím číslem žije v zajetí myšlenek a snů, z kterých se probudí jenom tehdy, je-li obklopena nebezpečím, ale to  už bývá často příliš pozdě. Z hlediska numerologické analýzy se narodila pod nejobtížnějším a nejsložitějším číslem osobnosti,  extravagantního jedince, který nedělá nic jako druzí. Jde o extrémní okrajové číslo vymykající se běžným normám, stojící v opozici k sobě samému, protože má sklony věnovat přílišnou pozornost abstraktním otázkám, s touhou  po pošetilostech a se sklony k nerozumu. Velké duševní bohatství je příliš velkou zátěží a často vede k poblouznění, k psychickým potížím a duševním chorobám...

Informace o andělích se sdělují ZADARMO, nepořádají se na to KURZY za PENÍZE, protože rouhačská drzost a kupčení s Bohem a Jeho svátostmi vždycky dopadlo špatně - stačí příklady: JOHN LENNON ze skupiny Beatles prohlásil rouhačskou větu o Ježíši, byl zavražděn; Herec PETR ČAPEK si zahrál roli o Faustovi, tj. spolčení s ďáblem, aby se povýšil na Boha - do roka se objevila rakovina a zamřel. Jeden mladík nevěřil, že Bůh existuje a napsal si na web parte, že zemřel a přesně na uvedený den a měsíc se mu to do roka splnilo - uhořel v autě < stačí kliknout.   Jeden ministr ČR v televizi prohlásil, že Bůh neexistuje - brzy se objevila rakovina a do 3 let zemřel;  Pastelka by ráda zpeněžila i rýmu, a pokud  vyučuje AUTOMATICKOU KRESBU, vyučuje schizofrenické vyšinutí. Vždy, když si přečte mé stránky, její vyšinutí o to více nabírá na obrátkách - vzkazy z neviditelného světa divákům vyřizuje každou minutu. Zdravý mozek vyučování schizofrenických vidin nikdy neporozumí, protože v hlavě se neobjevují neviditelné hlasy, to se děje jen při duševní chorobě. Možná Pastelka adepta tak zblázní (tím jak mu bude vyčítat, že je neschopný) až ty hlasy uslyší také, čímž se rozšíří psychiatrická klientela  a užívání antidepresiv. A to je nejhorší, co může člověka potkat, ze všech nemocí není nic horšího než vyšinutí duše (tj. šílenství - schizofrenie...), člověka okrade o rozum, o důstojnost, o duši, a to se děje pomalu bez milosrdné smrti.

    Zpět na historii věšteckých kuriozit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 lze poznat

počítadlo.abz.cz

Nabídka

Osud lze poznat I Osud máte vepsány do tváře I VĚŠTĚNÍ Z  RUKY I   Věštění pomocí numerologie I Věštění z karet I Kartářské techniky I  Velké orákulum, syntéza I-ťingu a tarotu I Rozdíl mezi orákulem  a  proroctvím I Proč se orákula nemýlí? I Orákulum v běžném životě I Zajímavosti z věštění I Reference zákazníků I Fotogalerie I Geopatogenní zóny I Spiritual Response Therapy  I Kontakt I Ceník  I

Související témata

I Karma - tajemný zákon osudu I  Tajemství 12-ti znamení zvěrokruhu  I  Jsme účastníky vesmírné hry I 

I Tajemství mysli, duše a těla  I Duchovní zákony úspěchů I Duchovní zákony energií, protikladů a života I

I Stres, jeho příčiny a jak se s ním vyrovnat I Jak se zbavit strachu I karma I